Борба с ранното остаряване... Как?

  • 195 166
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 677
Просто Ланком за мен е една голяма реклама и нищо друго...  Wink
Е, поне хубави парфюми имат  Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 318
zina, тези серуми и аз ги заглеждам, ще взема околоочния.. Като олио ли е консистенцията или като водичка?  Mr. Green
Кремовете не ги видях кои точно са, отваря ми сайта, а там има много кремове.. newsm78


Серумите са микс от масла. Аз ги ползвам вечер. През деня не бих излязла така лъснала Mr. Green
Ето кремовете (странно защо не се отваря конкретният продукт при теб  newsm78 (Био дневен крем за лице и Био крем за околоочен контур).

# 677
  • Мнения: 4 743
 zina_, благодаря, точно черния крем се каня да взема за нощен, но не околоочния... А миризмата не е ли на роза, какво толкова не ти харесва?  Confused
И серум ще взема щом толкова ги хвалите... Аз обичам да се мацам с масла - и лицето и косата... А за тяло имам едно гел-олио, което зимата ме спаси от суха кожа на тялото. Ето това:

Но за лятото ще взема по-лек овлажняващ лосион... Peace

# 678
  • Мнения: 195
Козметичните продукти са важни, но аз вече съм решила да не давам някакви три цифрени суми за крем. Предпочитам да ги дам тези пари за някоя друга добра процедура при дерматолог, който ще проникне по-дълбоко в кожата и ще ефектът ще е в дълбочина.  Peace Много по-добре е този вариант, отколкото да инвестирам големи суми в кремове. Процедурите имат много важно значение като превенция против остаряването с всеки изминал ден го осъзнавам.  Grinning

# 679
  • Мнения: X
Майка ми се плеска с кремове от 20 годишна. Сега е на 68 г. и определено ефект има. Нали се сещате, че тя не си е купувала цял живот скъпарски кремове, просто без мазило не остава  - сутрин и вечер.

# 680
  • Мнения: 4 303
Майка ми се плеска с кремове от 20 годишна. Сега е на 68 г. и определено ефект има. Нали се сещате, че тя не си е купувала цял живот скъпарски кремове, просто без мазило не остава  - сутрин и вечер.
И гена има голямо значение. Имам близка, около 80 г, ами лицето ѝ все едно времето е спряло за нея. Има две дъщери, които са едната като нея, другата накъдрена от бръчки.

# 681
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 796
Козметичните продукти са важни, но аз вече съм решила да не давам някакви три цифрени суми за крем. Предпочитам да ги дам тези пари за някоя друга добра процедура при дерматолог, който ще проникне по-дълбоко в кожата и ще ефектът ще е в дълбочина.  Peace Много по-добре е този вариант, отколкото да инвестирам големи суми в кремове. Процедурите имат много важно значение като превенция против остаряването с всеки изминал ден го осъзнавам.  Grinning
Ако говорим за трицифрени суми, то наистина по добре човек да отиде да си направи процедура. Но въпреки това грижата през другото време не отпада. Е да, вярно може и с крем за 40-50лв, но все пак е необходимо.

# 682
  • София
  • Мнения: 318
zina_, благодаря, точно черния крем се каня да взема за нощен, но не околоочния... А миризмата не е ли на роза, какво толкова не ти харесва?  Confused
На околоочния (черната серия) ароматът не е лош, но малко силен. Кремът (белия) на мен лично ми мирише кофти. В сайта на Алтея има отзиви на потребители, ползвали продуктите. Точно за крема, който на мен не ми допада коментарите са добри. В бг мама също имаше положителни мнения, така че всичко е индивидуално...

# 683
  • Мнения: 5 397
Включвам се да следя за интересни и полезни идеи.
Засега наблягам на плодове, зеленчуци, маски за лице и разнообразна козметика и доста базови масла Понякога включвам и хран.добавки като рибено масло, селен, магнезий. Предстои ми закупуването на хиалурон и колаган сашета на някаква японска фирма, кутията излиза над 50 лв. , а вътре са сашета за еднократен прием.

# 684
  • София
  • Мнения: 318
От две седмици и аз пия колаген с хиалуронова киселина, основно заради ставите, но се надявам да има положителен ефект и върху кожата  Wink Моите таблетки са на немски производител.

# 685
  • UK
  • Мнения: 5 999
От две седмици и аз пия колаген с хиалуронова киселина, основно заради ставите, но се надявам да има положителен ефект и върху кожата  Wink Моите таблетки са на немски производител.

Ива, има . Аз пия 10-ти месец, само колаген в чист вид, като от 5 месеца вземам от този, който е на прах, за кожата и според мен, си има ефект  Laughing

# 686
  • Мнения: 4 743
Камея, И аз бях пила едни ампулки от една японска фирма... Бяха серамиди и ХК, доста бройки и излизаха евтино... Даваха ги за кожа, коса и нокти... Трябва да ги подновя отново... Peace
Сега преди лятото и излагане на слънце е добре да се взема известно време Astaxanthin. Това е естествен антиоксидант, който поддържа кожата и очите по време на излагане на слънчева светлина... Peace Бях вземала от iherb миналата пролет и май имаше ефект срещу пигментните петна от слънцето...

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз в момента пия Астаксантин, както всяка година по това време Wink не са ми излизали нови петна, но за съжаление преди 3-4 години ми се появи едно огромно на челото и няма махане Confused избледнява през зимата, мажа усърдно през лятото, но все още си личи. Голям мор са тези пигментни петна Confused

# 688
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 796
Каква доза Astaxanthin пиете, момичета?

# 689
  • Варна
  • Мнения: 10 695
Аз в момента пия Астаксантин, както всяка година по това време Wink не са ми излизали нови петна, но за съжаление преди 3-4 години ми се появи едно огромно на челото и няма махане Confused избледнява през зимата, мажа усърдно през лятото, но все още си личи. Голям мор са тези пигментни петна Confused
Преди да излезе петното на челото ти,
Кожата ти беше ли склонна към образуване на петна?

Като ви чета се зачудих
Дали да не пия и аз,
Макар че нямам петна и не забелязвам
Кожата ми да е склонна към това.

Общи условия

Активация на акаунт