Къде в Пловдив? - 50 тема

  • 72 744
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Като гледах цените...при N3 и Coolbox цетите са еднакви...даже при вторите за HD канали искат 9лв. отгоре Crazy
Ние сме на първите за 30лв.

И аз съм на N3 за 26 лева.

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 41 114
Ама аз съм с цифрова ТВ,не кабелна и затова явно...

# 662
  • Мнения: 178
 При Куул бокс-а няма опция за кабелна тв, техния сигнал е само цифров и то за 1 телевизор.
За всеки следващ телевизор таксата е 5 лева май newsm78,

http://cooolbox.bg/index.php/cat.76/subcat.107

# 663
  • Мнения: X
Cooolbox, Cooolbox, Cooolbox  newsm10 newsm10

# 664
  • Мнения: 23
Препоръчвам Мегалан. За 2 години само веднъж е прекъснал нета, дори не бях разбрал, обадиха ми се по телефона да ми се извинят и да ми обяснят причините, и след това ми намалиха от таксата.

 Peace

# 665
  • Мнения: X
Аз съм на N3, договорът ми изтича след няколко месеца, но смятам да го подновявам. Най-удобното за мен е това, че можеш да прекъсваш ползването на услугите им /примерно лятото ни няма по 2-3 месеца/, като след това договорът ти се удължава с времето, през което си бил прекъснал. Когато сключвахме договора, нито един друг доставчик не предлагаше тази опция. За мен това е важно, защото летните месеци никой не ползва услугите им - живеем извън града. Колкото до Близу и ДСС, не искам да коментирам, но се отказах и от едните и от другите. Плащам цифрова 180 канала и високоскоростен нет за 30 лева на месец, като имам втори телевизор, който е само на кабелна -42 канала

# 666
  • Мнения: 224
Още един глас за cooolbox, много съм доволна. Показателна е случката, при която поради строяща се наблизо сграда прекъсна нета и тогава добре че им имаше номера на разпределителната кутия(имаме и телевизия към тях) - просто никога не ни се беше налагало да им звъним.  Stop Преди това на виваком го знаех наизуст по едно време.  ooooh!

# 667
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Да, ама нямат покритие в "Тракия" и няма май и да имат,така че ...

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Благодаря на всички!   bouquet

Като гледах цените...при N3 и Coolbox цетите са еднакви...даже при вторите за HD канали искат 9лв. отгоре Crazy
Ние сме на първите за 30лв.
При Куул бокс-а няма опция за кабелна тв, техния сигнал е само цифров и то за 1 телевизор.
За всеки следващ телевизор таксата е 5 лева май newsm78,

http://cooolbox.bg/index.php/cat.76/subcat.107

Не знам има ли покритие и не смятам да проверявам. Куулбокса отпада в такъв слуай.
Трябва ми нет + цифрова + кабелна...или да не се плаща такса за втори тв.

ДСС?
Май ще си останем на N3... newsm78

# 669
  • Мнения: X
Бенджи,не знам на какъв тарифен план сте,но ние ползваме за 34.90лв:два телевизора с пълния набор от програми,много бърз и постоянен интернет/ половинЪт го ползва за да работи от къщи и досега не са го подвели/ и стационарен телефон/с безплатни минути/. Скоро смениха приемниците и сега с новите можеш не само да си записваш предавания,но и директно през него си гледаме филми от хард диск.........И,без да убеждавам никой,но съм била абонат на останалите доставчици/без N3,но имам наблюдения у много близки приятели-гледала съм и ТВ и съм ползвала интернета им/,но нямат конкуренция на тоя етап.....За няколко години,само веднъж сме имали проблем с телевизията/имаха проблем,че някой ги беше съботирал/ и после ни бяха пратили извинения по мейл,по ФБ и ни компенсираха с по ниска сметка....Като съпорт и обслужване са просто перфектни........А,доколкото знам,скоро ще има и още подобрения и разширяване на предлаганите услуги.....

# 670
  • Мнения: 99
ДСС?
Май ще си останем на N3... newsm78

Ние в момента сме на ДСС. Еми от месец-два махнаха Foxlife и още няколко канала и уж били в процес на преподписване за тези канали, ама досега така и не са се появили. На телевизора с цифровата всичко е ок, но на другите с кабелната - пълна мизерия откъм канали. Проверих при Куулбокс - там искат за всеки следващ телевизор по 5 лв, мисля че и при N3 искаха толкова, което не ни устройва. Та май в момента ще си останем на ДСС, поне не искат такси за втори, трети и т.н. телевизори.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
При N3 няма такса за втори тв, ако е на кабелна, не цифрова...

# 672
  • Мнения: 99
При N3 няма такса за втори тв, ако е на кабелна, не цифрова...

Така ли? На мен друго ми обясниха като им се обадих. Да ги прослушам пак...  newsm78

Благодаря много, Бенджи   bouquet

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Плащаме цифрова за единия тв + нет, за другия тв /на кабелна около 40 канала/ няма такса.

# 674
  • Мнения: 99
Плащаме цифрова за единия тв + нет, за другия тв /на кабелна около 40 канала/ няма такса.

Чудесно, ако имат и Фокслайф  Joy направо да отивам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт