Теодора или Михаела? :)

  • 4 148
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Тъй като искаме имената на децата да си "отиват",и двете да си имат имен ден-  каката е Никол,за второто което е на път,още мислим и се маем,а май вече няма време Simple Smile Та въпроса ми е ,кое ви харесва повече Теодора или Михаела?С моя мъж ще вземем крайното решение ,но ми се иска да чуя и вашето мнение   bouquet

# 1
  • Мнения: 334
Има си хас ние да вземем решението hahaha
На мен лично Михаела повече ми харесва.

# 2
  • Мнения: 1 630
Гласувам за Михаела  Heart Eyes
Не знам дали знаеш, че Теодора на гръцки значи Божидара.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 12 570
Теодора

# 4
  • Мнения: 291
Михаела  Flutter

# 5
  • Мнения: 334
Да, и в Гърция не е на мода. Не че има значение, де.

# 6
  • Мнения: 10 874
Теодора ми харесва повече. Peace
Освен това 2014-та е годината на Коня, а Тодоровден е известен и като Конски Великден, така че нещата се връзват много добре. Wink
Леко раждане ти пожелавам!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 820
Сложих и анкета,че да е по лесно  Heart Eyes
MaryJane стига се хваща за думата де ,казах го,че все ще решим как да се казва,ако не сега,то докато съм в АГО -то няма къде да идем  Mr. Green
 **Elly** все се каня да погледна точното значение на Теодора,мислех че е нещо като победител,не знам защо така ми е останало в главата  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 6 010
На мен и двете ми харесват, но бих си кръстила детето Михаела.

Виктор значи победител  Peace

# 9
  • UK
  • Мнения: 4 311
Тъй като искаме имената на децата да си "отиват",
Мен ако питаш Никол не си отива с нито едното от двете... ама това е само според мен. Simple Smile
Харесвам Михаела, Теодора никак.

# 10
  • Мнения: 334
MaryJane стига се хваща за думата де ,казах го,че все ще решим как да се казва,ако не сега,то докато съм в АГО -то няма къде да идем  Mr. Green

Пошегувах се, сори hahaha
Знам какво е да не можеш да вземеш решение по важен въпрос, и аз питам насам-натам, търся "знаци" и накрая правя каквото си знам Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 820
Повече си отива според мен с Михаела,с Теодора не толкова,ама ми харесва пусто  Laughing
MaryJane ,то май и аз съм така  smile3503 Така като гледам анкетата клони към нашето решение   В крайна сметка накрая май само Никол няма да е доволна,защото тя не хареса Михаела,и Теодора не харесва много,но било по добре.Предложи да го кръстим пак Никол,а можело и Ретменас /от Лигата на злите/ или Дора  hahaha hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 334
Е, ако е Теодора, тя ще може да й казва Дора!

# 13
  • Мнения: 15 379
И двете са хубави, гласувах за Теодора.

# 14
  • Мнения: 137
Никол по-скоро си отива с Мишел според мен... отколкото с Михаела или Теодора. Иначе друг вариант - Микаела. Ще бъдат Ники и Мики Grinning Или Виктория - Ники и Вики


Общи условия

Активация на акаунт