Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 57 211
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 425
На мен "Романът на Лизи" много ми хареса. Имаше една меланхолична нотка през цялото време, една от най-нежните книги на Стивън Кинг. Докато я четях, имах чувството, че се взирам в много красива картина, а не че чета книга. Разбира се, човек трябва да е настроен подобаващо. Ако някой се е настроил за ужасии, няма такива.

# 61
  • Мнения: 21 843


Кажете ми нещо за "Рога" на Джо Хил. Става ли?
На мен ми хареса повече от "Кутия с форма на сърце"

 мерси, ще се чете значи

# 62
  • Мнения: 5 511
Благодаря ви. Не съм чела кой знае колко отзиви за нея и затова питам. Не, не съм се настроила за ужасии. Само да не е сладникава, че трудно ще го преживея Mr. Green
За свой срам ще си призная, че още не съм чела "Зеленият път", "То" и "Гробище за домашни любимци" Blush Най-се впечатлих от "Гняв", "Мизъри", "Сияние", "Дългата разходка" и "Мъртвата зона", а "Колорадеца" откровено не ми хареса Naughty

# 63
  • Мнения: 5 798

Някакви отзиви за "Романът на Лизи" да имате? Заслужава ли си или е слабичка?

Чака си реда за препрочитане. На мен много ми харесва.

# 64
  • Мнения: 2 809
Благодаря ви. Не съм чела кой знае колко отзиви за нея и затова питам. Не, не съм се настроила за ужасии. Само да не е сладникава, че трудно ще го преживея Mr. Green

Сладникавост и Кинг - не богохулствай, ей  Laughing

Това са несъвместими понятия.

Романът на Лизи е като картина, наслаждаваш се докато я четеш -лежерна, спокойна, интересна.

# 65
  • Мнения: 5 511
Майтапя се Mr. Green Признавам си без бой, че съм почвала книгата и съм я оставяла, защото здравата ми се опъваше. Благодарение на вас осъзнах, че не трябва да се четат книгите на Кинг една след друга. Може би затова ми се опъна Лизито.

# 66
  • Мнения: 945
не трябва да се четат книгите на Кинг една след друга.

Не трябва, да!
ПОне аз така правя - Кинг си го оставям винаги за десерт Laughing Защото е вкусен!
Защото знам, че няма да ме разочарова!
И в момента си оправям вкуса с него - чета "Град Отчаяние". Малко е гадничка! Crazy

# 67
  • Мнения: 5 798

Романът на Лизи е като картина, наслаждаваш се докато я четеш -лежерна, спокойна, интересна.


Страхотно определение. Чета книгите на Кинг една след друга и всяка следваща ми доставя все по - голямо удоволствие. Сега съм точно на тази вълна. Препрочетох "Дългата разходка", "Бягащия човек", сега чета "Кристин".мислех след това да са "Безсъние" и "Романът на Лизи",но ще е "Джойленд".

# 68
  • Мнения: 30 340
....чета "Град Отчаяние". Малко е гадничка! Crazy

Малко?!?...хмммм  Whistling

# 69
  • Мнения: 2 809
Джойленд ме чака в БГ. Лятото ще си я чета. Търпение нямам.

# 70
  • Мнения: 5 798
Джойленд ме чака в БГ. Лятото ще си я чета. Търпение нямам.



Беше разпределена за по - дългата почивка покрай Гергьовден,но след толкова хвалби тук ще я почна сега.

# 71
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 855
Здравейте!
Със срам ще си призная, че не познавам този велик автор - наскоро прочетох първата за мен негова книга "Пътна мрежа". Бих искала да продължа, но не знам с какво... А ужаси не обичам да чета! Така че, много моля, любителки на Краля, да ми препоръчате други негови произведения, с които да се захвана. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 21 843
 Без ужаси... Освен да подхванеш Тъмната кула.

# 73
  • Мнения: 5 511
Мъртвата зона, Дългата разходка, Гняв, Огън, това се сещам на първо време. Тъмната кула вече я споменаха.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 210
А също и така спряганите Джойленд и 11/22/63  Peace

Общи условия

Активация на акаунт