Търся електронна книга - тема 11

  • 154 085
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 794
Не знам тук ли е мястото да попитам, но ще пробвам  Laughing. Как се процедира в чети.ме? Изпратих заявка, че искам разни книги.....и това ли е всичко, което трябва да направя? Сега да очаквам отговор от потребителя или директно книгите ще получа?

# 676
  • Мнения: 484
Не знам тук ли е мястото да попитам, но ще пробвам  Laughing. Как се процедира в чети.ме? Изпратих заявка, че искам разни книги.....и това ли е всичко, което трябва да направя? Сега да очаквам отговор от потребителя или директно книгите ще получа?
и аз съм нова в този сайт, но получих няколко електронни книги от там Simple Smile. Поисках ги и собствениците им ми ги пратиха. Но пак да кажа - само електронни. Поисках една хартиена (на Кейт Мортън) и нищо не се случи, не ми отговориха. Не съм я искала повторно.

# 677
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Не знам тук ли е мястото да попитам, но ще пробвам  Laughing. Как се процедира в чети.ме? Изпратих заявка, че искам разни книги.....и това ли е всичко, което трябва да направя? Сега да очаквам отговор от потребителя или директно книгите ще получа?
и аз съм нова в този сайт, но получих няколко електронни книги от там Simple Smile. Поисках ги и собствениците им ми ги пратиха. Но пак да кажа - само електронни.
Тези електронни книги платени ли са?

# 678
  • Мнения: 166
В процес на търсене на следните книги съм. Някой да ги има?

Насим Талеб -Черният лебед
Маркус Хайц - Джуджетата
Тери Пратчет -Нация
Джефри Юджинис -Мидълсекс

# 679
  • Мнения: 10
Здравейте! Мидълсекс е напълно сканирана и се обработва...
От Атлас изправи рамене имам първа и трета част. Първа е в МБ, а третата ще сканирам скоро. Ако някой има възможност да сканира втората, ще бъде чудесно да съберем и трите...

# 680
  • Мнения: 90
Не знам тук ли е мястото да попитам, но ще пробвам  Laughing. Как се процедира в чети.ме? Изпратих заявка, че искам разни книги.....и това ли е всичко, което трябва да направя? Сега да очаквам отговор от потребителя или директно книгите ще получа?
и аз съм нова в този сайт, но получих няколко електронни книги от там Simple Smile. Поисках ги и собствениците им ми ги пратиха. Но пак да кажа - само електронни.
Тези електронни книги платени ли са?

Не са платени, напълно безплатни са. И аз работя само с електронни там.
Като напишеш съобщение-искане до притежателя на книгата, не е лошо да си посочиш и e-mail, на който да я получиш. Лично аз ги пращам чрез DOX.bg, а не на мейл. Hug Успех!

# 681
  • Мнения: 2
Здравейте,
търся "магическо начало, вълшебен живот" на Чопра.
Ако някой може да помогне ще съм много благодарна Simple Smile

# 682
  • Мнения: 7 830
Здравейте! Мидълсекс е напълно сканирана и се обработва...
От Атлас изправи рамене имам първа и трета част. Първа е в МБ, а третата ще сканирам скоро. Ако някой има възможност да сканира втората, ще бъде чудесно да съберем и трите...

трите части ги има мейлбукса от buba

# 683
  • Мнения: 10
Здравейте! Мидълсекс е напълно сканирана и се обработва...
От Атлас изправи рамене имам първа и трета част. Първа е в МБ, а третата ще сканирам скоро. Ако някой има възможност да сканира втората, ще бъде чудесно да съберем и трите...

трите части ги има мейлбукса от buba
Да, но са на руски...

# 684
  • Мнения: 7 830

не съм забелязала Simple Smile
благодаря ти за първата част  Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 124
Здравейте ,къде мога да намеря ''Unsticky''- Sarra Manning ?

# 686
  • София
  • Мнения: 29 276
Здравейте ,къде мога да намеря ''Unsticky''- Sarra Manning ?
Заповядай - http://www.tuebl.com/book/show/id/22756

Казвам предварително "моля" на бъдещото ти "благодаря".

# 687
  • Мнения: 124
Здравейте ,къде мога да намеря ''Unsticky''- Sarra Manning ?
Заповядай - http://www.tuebl.com/book/show/id/22756

Казвам предварително "моля" на бъдещото ти "благодаря".
Благодаря!

# 688
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Moмичета, търся книга на английски за ученичка в ЕГ.
Попадали ли сте на нещо, което да ми препопъчате?

# 689
  • София
  • Мнения: 6 210
Фокси, в този сайт има страшно много книги, групирани според нивото, ето линк http://english-e-books.net/elementary/. Дано нещо ти хареса.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт