Valar morghulis - GoT - Тема 9

  • 42 633
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 144
защо пък да е евтина?  Shocked
Скрит текст:
на мен това беше единственото, което ми хареса в нейните сцени в епизода
как практично го оцени и одобри  hahaha
напомни ми как Оберин и Елария си избираха в заведението на Петир

# 691
  • Варна
  • Мнения: 18 205
защо пък да е евтина?  Shocked
Скрит текст:
на мен това беше единственото, което ми хареса в нейните сцени в епизода
как практично го оцени и одобри  hahaha
напомни ми как Оберин и Елария си избираха в заведението на Петир

Скрит текст:
Аз съм възмутена от скромността на Даарио, къде наглия мъж, който трябва да бъде?
Потресена съм и от шамара на Санса. ooooh!
Иначе серията не я изгледах обстойно, че нямам субс и звук Embarassed, ще гледам довечера

# 692
  • Мнения: 10 036
Нали? Нали? Санса има огромно, ангелско търпение към малкото леке. Защо допуснаха така да омаскарят сцената не знам. Не можаха ли да му намерят една тъпа, евтина парцалена кукла, на тоя огромен бюджет!

# 693
  • Мнения: 442
Скрит текст:
Аз не харесах Планината - не ми изглежда достатъчно страшен, изглеждаше ми... мил. Този от първи сезон повече ми харесваше. И не ми хареса последната реплика на Петир. Хареса ми сцената между Тирион и Бран и след това с Оберин, но имаше още да се разкаже. Освен това защо са променили факта, че майка му ги води в Скалата и са сложили баща му? Толкова ли трудно е било да не променят поне това? Подразни ме. Останалото беше горе долу добре, но епизода не беше особено интересен. А Денерис продължава да ми е скучна.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 758
Аз не харесах Планината - не ми изглежда достатъчно страшен, изглеждаше ми... мил.

Точно това си мислех и аз  Laughing При все, че пореше хора наляво и надясно, имаше вид на добродушен великан.

# 695
  • Русе
  • Мнения: 672
Присъединявам се относно Планината. Актьорът от първи сезон най-много пасваше на описанието на такава гад. Новият си личи, че е добряк, готов да се ухили и да почне да играе немски танц с поличка и по една халба във всяка ръка на Октоберфест.

Нещо куцо ми стояха ефектите в този епизод. Сигурно пестят за следващия. Жалко, че ще чакаме 2 седмици до него.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 758
Аз пък, чак при повторното гледане на този епизод разбрах на кого ми е приличал Кутрето през цялото време. Може би това, което отключи спомена беше брошката на врата му - отец  Ралф де Брикасар  Laughing Жалко, че не можах да намеря по-подходящи снимка, но някак изведнъж навързах спокойния му глас, вталените едноцветни дрехи с минимум орнаменти, започващата да сивее коса и любовта към млада червенокоска  Joy



# 697
  • Мнения: 4 954
Аз продължавам да се впечатлявам от оператора. Много красиво заснета сцена със Санса в снега. За актьорите - Тирион пак ми скри шапката. Най-вече с любимата ми реплика още от трейлъра на сезона - "Ако търсиш справедливост, си дошъл на грешното място". Кои са ви любимите реплики от сериала?

# 698
  • Мнения: 926
Диалозите около Тирион са много интересни, паднах да се смея когато разговаряше с Брон и му обясняваше, че бъдещата му съпруга блести с изключителен ум, а Брон отвърна: " If I want wits I`d marry you" Joy

# 699
  • Мнения: 1 604
Реплика на Денерис към Мисандей- "All men must die, but we are not men". Мисля, че беше от предишния сезон.
От този сезон се сещам за репликата на Джойен, когато каза на онзи, че вижда как Сняг покрива трупа му. Не помня точно как беше.

# 700
  • Мнения: 2 040
All men must die







# 701
  • Мнения: 1 472
Планината и Церсей Simple Smile
Скрит текст:

Думата която най-ме кефи и не съм сигурен как се пише и произнася точно е "немебетаз" Която каза Денерис, и начина по който го каза. Иначе Оберин ми е любимец тоя сезон. Как каза само, че е дошъл на точното място Simple Smile

Четох една статия за валирианския от създателя му и разбрах най-после какво значи "даор" дето толко го повтарят. А то просто значело "не" но се слага в края на изречението.

2 думи които ми направиха впечатление и съм запомнил
Залдризе - дракон
Советис - лети, летете.

И разни други които сега не се сещам.  

# 702
# 703
  • Мнения: 926
The night is dark and full of terrors  Sunglasses

Другата любима реплика

# 704
  • София
  • Мнения: 4 913
На мен любима реплика ми е "Дракарис!"  Twisted Evil
Много ми харесва как звучи тази дума.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт