Звездни компромати- 206 част

  • 55 264
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 199
Разкошна рокля, жълтото ми е любим цвят, но определено възрастен човек изглежда с него странно, а в добавка и на нелепите шапки на баба Бети - хептен Grinning

# 106
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Голямото пиле, мдааа hahaha

# 107
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031

Напълно я разбирам  Mr. Green

# 108
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Същите Лео с провисналия мех над гащите и Адам с перфектната физика ли сравняваме? Понеже ако да, въпросът ми се струва леко нелеп Whistling (не ми допадат и двамата, но видното си е видно все пак)

# 109
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Адам все пак беше обявен за най-секси мъж на Америка за 2013 от едно от най-популярните булевардни издания. Тъй че жената е направила информиран избор.  Wink

# 110
  • Мнения: 540
аз съм фенка на Адам и на Лео, но определено бих избрала Адам, ако говорим за външност. Много ми е секси с тоя лош поглед  Crazy

# 111
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 411
Оуу, днес сте сложили много за гледане Hug Благодаря!

Кейти Холмс винаги е с много готини токчета, както и много други звезди/не наши де Mr. Green/
И винаги са раздърпани и облечени ежедневно, не се притесняват че ще ги снимат без грим Peace

За разлика от стила на българките, в частност звездите ни Laughing
Ежедневното облекло е сценично, както и грима Joy Joy Joy Joy Joy Не, че и по улиците ни не е така, но това е друга тема.

И докато сме на вълна Кейт, да кажа че и за мен не е красива, но има нещо в нея което омагьосва хората. Излъчването, усмивката, начина по който изглежда - спретната, без излишни простотии, това кара хората да й се радват. Естествен вид има! И аз я харесвам също Peace

# 112
  • Мнения: 3 331
Адам все пак беше обявен за най-секси мъж на Америка за 2013 от едно от най-популярните булевардни издания. Тъй че жената е направила информиран избор.  Wink
Добре, аз ще взема Лео тогава...щом не го искате Laughing

# 113
  • Мнения: 2 592
Олее, по Нова има едно странно създание, което било фолкпевица Адриана  Whistling
Хвали се, че била на вечеря с Берлускони. Той вече е възрастен и недовижда, та сигурно за това

Устата леко странна ми се вижда  newsm78

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 26 729
цялата е страховита,и грозничка,ама се мисли за велика,щяла да покорява света с музика,всякаква Mr. Green

# 115
  • Мнения: 4 269
Аз съм голяма фенка и на Лео и на Адам, ако може и двамата за мен  Mr. Green.
По повод Адам намерих тази статия, милият е имал сериозен проблем с акнето на младини -

http://uk.eonline.com/news/483770/adam-levine-wasn-t-always-the- … ool-yearbook-pics

# 116
  • Мнения: 4 199
Моделът има хубава фигура, но лицето и не бих могла да запомня и разпозная.

# 117
  • София
  • Мнения: 23 158
Моделът има хубава фигура, но лицето и не бих могла да запомня и разпозная.
И аз това си мислех. Много е безлична, поне да имаше т.нар. "интересна физиономия". Даже Бар Рафаели, която ми е откровено неприятна в лице, я запомних веднага.

Катлийн  Търнър  а каква беше  като млада

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 18:47 от tonkabonka

# 118
# 119
  • Мнения: 31 438
Адам все пак беше обявен за най-секси мъж на Америка за 2013 от едно от най-популярните булевардни издания. Тъй че жената е направила информиран избор.  Wink
Добре, аз ще взема Лео тогава...щом не го искате Laughing
E как, аз съм му страшен фен. Вземам го веднага, а другия пич не е мой тип.

Общи условия

Активация на акаунт