Обичате ли да ходите на цирк?

  • 5 324
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Обичам. Ходя.

А нещастия се случват навсякъде. И почти винаги в основата им стои човешка самонадеяност и недобра преценка на обстоятелствата.
Чели ли сте статистиката за загинали или тежко пострадали каскадьори? Но никой не спира да гледа филми заради това.

# 16
  • Мнения: 187
Сега се чудя на хората, които ходят на цирк.
От цирк до цирк има огромна разлика Peace

# 17
  • Мнения: 7 171
Сега се чудя на хората, които ходят на цирк.
От цирк до цирк има огромна разлика Peace

И аз това исках да кажа. Личи си, че много хора нямат представа какво е Cirque de Soleil, например,  щом "се чудят на хората, които ходят на цирк".

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Oт цирка не обичам клоуните, още от дете са ми много скучни и отегчителни.
Също не обичам номерата с животни.

Много жалко за случилото се ... нещастни случаи обаче наистина има навсякъде ... BirdsFlu е права.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 515
За мен от цирк до цирк няма разлика.
Едното го смятам за извращение с животните, а другото - с хората.

Само част от "акробатиката" ми е приемлива.

# 20
  • Мнения: 187
Защо с хората? Те са там по своя воля.
За животните съм съгласна, затова и не ходя на подобни циркове.

# 21
  • Мнения: 4 892
За мен циркът е равно на религия. Ако ме попитат - религиозна ли си - мога да кажа - да, вярвам в цирковата религия, където Бог е клоунът.
С годините и осъзнаването си като живо същество, заобиколено с други такива, осъзнах, че животните /по специално дивите животни/ нямат място в цирка и останаха само клоуните.....Докато не се появи Цирк дьо Солей и негово величество Ги Лалиберте.  Heart Eyes
Обожавам циркът. Без животни. Обожавам Солей. Да го гледам, да чета за цирка, всичко.

# 22
  • Мнения: 4 569
Не, не обичам - скучно ми е.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 040
И аз обичам да ходя на цирк.Водя и децата, утре сме на цирк Балкански и го чакаме с нетърпение.

# 24
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 762
Вчера бях на цирк, в Младост-3

Гледахме представлението от новия сезон на цирк Балкански.
Някой от вас, ако го е гледал, случайно да е разбрал как се казва дуото, което "танцуваше" на трапеца и шаловете във въздуха? Младата, красива двойка Simple Smile

Благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 19 399
Мразя да ходя на цирк. Не виждам нищо забавно. Зад целия "цирк" виждам само страдание-на хората и животните. Хайде хората поне сами са го избрали, а акробатиката може да им доставя и удоволствие, но животните биват държани в ужасни условия и отношението към тях е жестоко, за да бъдат дресирани. Изобщо не разбирам как някой ще си води детето да гледа тези извращения с животни.

# 26
  • Мнения: 4 586

И аз това исках да кажа. Личи си, че много хора нямат представа какво е Cirque de Soleil, например,  щом "се чудят на хората, които ходят на цирк".
Eй сега ще си n-тата потребителка, намерила повод да ни сподели колко е напред с материала, и колко е хубаво в странство, сравнение с България, и как ходи на всички представления на цирк нам кой си.
  Циркът е гротеска, отчаян опит на хора да се препитават.

# 27
  • Мнения: 9 084
Не, не обичам да ходя. Според мен всички представления с участие на животни - независимо какви, трябва да бъдат забранени.

За моя вкус и клоуните са отвратителни - не ги харесвам.

Възхищавам се на акробатите, защото знам, какъв труд и усилие стои и зад най-елементарното движение - шапка им свалям. Те не могат и да практикуват много дълго, защото имат и много контузии. Не са обезопасени, защото няма зрелище  Wink

# 28
  • Мнения: 5 710
Не обичам цирк и не бих завела дете на цирк, както и на делфинариум или зоологическа градина с много малко изключения, които се броят на пръстите на едната ми ръка. ( Цирк дьо Солей, аквариума на Ванкувър, зоото в Мюнхен и още две три места)

# 29
  • Мнения: 4 892
Обожавам клоуни!  Те са ми любимите същества на планетата  Heart Eyes

Както казах Солей е циркът с главно Ц. Детето беше впечатлено също, което за мен е изключително приятно, защото Солей както казах не е с животни и никога не е бил. Алегрия, което последно бе в България беше настръхващо, велико нещо. Аз така го виждам. Магия.



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт