Математически турнири - 28

  • 89 435
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 786
Платих днес вече. Детето (5 клас) каза, че иска да участва, пък ще видим. Срокът за демонстрационния кръг е минал, но пак ни изпратиха задачите. 
Това за очния кръг също не го разбрах.  newsm78

# 331
  • София
  • Мнения: 2 271
Какво е мнението ви за състезанието Хитър Петър? Аз харесвам задачите и смятам да запиша Боби.
Обърнете внимание, че записването е до Вторник, 7.10

# 332
  • Мнения: 150
Много моля  Praynig за задачите от Черноризец Храбър 2002г. за 3-4клас.
Голямо ровене ударих, но намерих най-рано от 2003г.

Между другото, учудвам се, че на официалния сайт на състезанието липсва като място на провеждане Благоевград. А състезанието е включено в списъка за прием след 4-ти клас в ПМГ  в града.

# 333
  • Мнения: X
Между другото, учудвам се, че на официалния сайт на състезанието липсва като място на провеждане Благоевград. А състезанието е включено в списъка за прием след 4-ти клас в ПМГ  в града.
В началото на списъка пише, че е неокончателен, което за мен означава, че ще бъде допълван.
Освен това, на страницата на ПМГ - Благоевград стои миналогодишният регламент за прием. Възможно е тази година да има промени - СМГ например изключиха ЧХ от формирането на техния рейтинг за прием.

# 334
  • София
  • Мнения: 12 316
СМГ например изключиха ЧХ от формирането на техния рейтинг за прием.[/size]
Имате ли представа защо е изключен ЧХ и дали ще намалее броят състезания които са включени или ще бъде заменен с друг?

# 335
  • София
  • Мнения: 7 673
СМГ например изключиха ЧХ от формирането на техния рейтинг за прием.[/size]
Имате ли представа защо е изключен ЧХ и дали ще намалее броят състезания които са включени или ще бъде заменен с друг?
То си е написано, че се вземат 2-та по-добри от трите резултата от състезания. Следователно няма да бъде заменен, просто отпада, а състезанията стават 2 от 3, вместо 3 от 4.
Скрит текст:
Аз лично се радвам, че в "нашия" прием участваше. Това е едно от любимите ни състезания.

# 336
  • Мнения: 259
Здравейте!
Търся задачите от Черноризец Храбър за 3 -4 клас от 2013 година.
Ел. ми поща е diana7102@abv.bg.

# 337
  • Мнения: 6 968
Здравейте,

И аз отдавна търся задачите от Черноризец Храбър, провел се 2013г., но никъде не ги намирам.
По-конкретно се интересувам от темата за втори клас. Ако практиката е да се пращат задачите на лична поща, ето и моята: maria77bg@abv.bg.
Предварително благодаря!

# 338
  • Мнения: 668
Здравейте!
Търся задачите от Черноризец Храбър за 3 -4 клас от 2013 година.
Ел. ми поща е diana7102@abv.bg.

Изпратих!
"*paper cake*" също ги поиска, но не ми е оставила е-мейл. Пиши на ЛС мейла си и ще ги пусна и на теб  Simple Smile

# 339
  • Мнения: X
Защо просто не качите темата  някъде ( DOX) и не дадете линк тук? Така повече хора ще имат достъп до задачите, а и няма да се налага изпращане на мейл до всеки, който ги е поискал.

# 340
  • София
  • Мнения: 7 673
Защо просто не качите темата  някъде ( DOX) и не дадете линк тук? Така повече хора ще имат достъп до задачите, а и няма да се налага изпращане на мейл до всеки, който ги е поискал.
Peace
Аз имам същата молба за 5-6 клас.

# 341
# 342
  • Мнения: X
Малко съм боса в тези неща, но се надявам, че се е получило  Rolling Eyes
Вече си с чорапки.  Grinning
Качила си ги успешно.  Peace

# 343
  • у дома
  • Мнения: 7 218
На математическия лагер в Сандански през януари им бяха дали книжка със задачите и решенията на турнира от 2013г,обаче аз така съм я прибрала нашата,че изобщо не я откривам  Embarassed Това като жокер,ако и на някой друг детето е било там и не е толкова прибран като мен  Embarassed

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 14:05 от svetlaem

# 344
  • Мнения: 668
Малко съм боса в тези неща, но се надявам, че се е получило  Rolling Eyes
Вече си с чорапки.  Grinning
Качила си ги успешно.  Peace
yesyes  superuu

Общи условия

Активация на акаунт