Математически турнири - 28

  • 89 419
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 61
Аз не успях да отворя линковете. Има ли друг с такъв проблем или е при мен само?

# 346
  • Мнения: X
Аз не успях да отворя линковете. Има ли друг с такъв проблем или е при мен само?
И вчера, и днес ги отворих и успях да сваля файловете. Пиши ми на ЛС какъв точно е проблемът.

# 347
  • Мнения: 2 501
Мами,имам нужда от помощ. Търся задачи от състезанието "Димо Малешков" за 4кл. от минали години от 2011-2013.

# 348
  • у дома
  • Мнения: 7 210
На математическия лагер в Сандански през януари им бяха дали книжка със задачите и решенията на турнира от 2013г,обаче аз така съм я прибрала нашата,че изобщо не я откривам  Embarassed Това като жокер,ако и на някой друг детето е било там и не е толкова прибран като мен  Embarassed



След няколко дневно търсене си намерих книжката със задачите от миналата година-до утре ще сканирам и кача от 2 до 7-8 клас   Peace

Редактирам и допълвам Задачи от ЧХ-2013г http://svetlaem.snimka.bg/education/chh-2013g.837760.0.big - ако на някой му трябва по-горен от 8-ми клас за свирка да сканирам и другите...

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 14:36 от svetlaem

# 349
  • Мнения: 889
Здравейте,
А аз мога ли да запиша детето на състезанията без намесата на учител или без да съм зависима от училището?
Явно в нашият клас само синът ми има желание да участва в състезанията и явно не смятат ,че е необходимо да се занимават само с едно дете.
Миналата година никой не ни записа за националният кръг на състезанията по БЕЛ и по математика.Нито ни предупреждават за предстоящи дати за състезанията.Аз трябва да си следя за всичко.
Благодаря ви!

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 1 271
Светле, не мога да отворя 5 страница, теста за 3-4 клас е. Някой друг с такъв проблем.

# 351
  • Мнения: 2 501
Марчела,можеш да го запишеш. Моят син също аз го записвам като индивидуален участник.

# 352
  • Мнения: 889
Марчела,можеш да го запишеш. Моят син също аз го записвам като индивидуален участник.

Благодаря ти!  bouquet

# 353
  • София
  • Мнения: 10 825
Светле, не мога да отворя 5 страница, теста за 3-4 клас е. Някой друг с такъв проблем.
Аз също. Ще помоля ако е възможно отново да я качите.

# 354
  • Мнения: 842
От регламента на ЧХ не ми стана ясно при отговор Д) Никое от тези, в бланката трябва ли да се посочи и верният отговор или е достатъчно само да се отбележи буква Д?

Светле,   bouquet

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 18:04 от *paper cake*

# 355
  • у дома
  • Мнения: 7 210
Светле, не мога да отворя 5 страница, теста за 3-4 клас е. Някой друг с такъв проблем.

ще бъде довечера отстранен...

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 20:41 от svetlaem

# 356
  • София
  • Мнения: 12 313
svetlaem много ти благодаря за задачите за втори клас, от няколко дни ги търсех къде ли не  Simple Smile

# 357
  • Мнения: X
На страницата на СМБ вече е публикуван подробният вариант на Календарния план
Нещо ми се губи " Европейско кенгуру" или просто съм го пропуснала сред многото състезания?

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 19:15 от Анонимен

# 358
  • Мнения: 842
И аз не го виждам. В сайта на Крис областният кръг на ЕК е с дата 21.03.2015г.

# 359
  • у дома
  • Мнения: 7 210
Светле, не мога да отворя 5 страница, теста за 3-4 клас е. Някой друг с такъв проблем.

Това е http://svetlaem.snimka.bg/education/chh-2013g.837760.34159670.big пета страница,ако имам време утре ще ги оправя да са една след друга...

Тези,които сте се явявали в столицата имате ли представа дали продават книжки със самите задачи и решенията след започване на турнира  newsm78 - предполагам,че не е повече от лев,два,но ние сме в провинцията и при нас не само не се провежда този турнир-ходим до съседен град,но и такива книжки със условията не са продавали...Нашата книжка е или от лагер - школата в Сандански или от тази в Слънчев бряг...Аз бих ангажирала познати да ми купят такава книжка ако се продава и за това питам.

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 20:46 от svetlaem

Общи условия

Активация на акаунт