Още малко и ще гушка вече всяка мама своето ЮНСКО човече - TEMA 17

  • 22 099
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Tyra  Hug благодаря за труда прекрасна тема както винаги..
дай боже да се напълни с многоо щастливи новини   Kissing Heart 1stroller coolcool

# 16
  • Мнения: 4
Относно упойките и аз съм избрала епидурална(е все още не съм 100% убедена,малко си ме е шубе  Confused ),а за венозни не съм чувала,освен редовния там бусколизин и разни аналгитици,ако има нещо ново сподели,може да е по безопасен този венозен начин на обезболяване  Thinking

# 17
  • Мнения: 781
Хайде, момичета. Напълнете тази тема с хубави новини за дошли при нас бебоци, а не с оплаквания и болежки  Hug

# 18
  • Мнения: 903
Цоп и аз тук Mr. Green
Тайра, благодарности за старанието да ни осигуриш за пореден път уютна тема, в която да се подвизаваме юнските мами!  bouquet

Предвкусвам и аз начало на същинския бебевалеж....и ме обхваща смесица от трепет и тревога... Бог да е със всяка от нас, момичета! Praynig

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Тайра,благодаря за темата  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 221
Tyra благодаря за темата   bouquet

# 21
  • Видин
  • Мнения: 168
Белисима ,честито много се радвам за вас  bouquet

Днес си взех изследванията от ЖК.Бях се панирала,че имам бактерии в урината ,но от стерилната се оказаха под нормата и трябва да увелича дозата на водата. Праща ме обаче на ендокринолог заради глюкозата, в норма е 5,47 (от референтни 3,6-6,7),  но иска да се подсигури.Тези дни попрекалих с бонбоните и тортите и ето резултата ooooh!
Почвам и Биогейм ,както се разбрахме, ако белтъците се понижат.Сега питането ми е към тези които го пият каква е вашата доза и до кога ще го приемате? На мен дозата, която ми изписа е  3 пъти по 2 мерителни лъжички (х10гр) или за деня общо 60гр. максимума за деня определен на опаковката .

# 22
  • Мнения: 50
Добро утро!
Милма последния път и моята захар беше с такава стойност,мислех че е висока,но моя лекар нищо не каза по въпроса. Rolling Eyes

Еднократни гащи ми дадоха като тези които kakche е споделила-изобщо не ми допадат.И аз съм на вариант-обикновени,дълбоки памучни бикини.
Хубав и усмихнат ден момичета Hug

# 23
  • Германия
  • Мнения: 170
Здравейте, коремчета   Hug
Мен в събота ме приеха в болницата на системи заради високо кръвно. За щастие всичко вече е наред, вчера ме изписаха и бебчо е добре.  Докато бях там успях да се запиша за раждането, така че като отида направо да ме приемат, дадох си и направлението, въпреки че като въведоха данните в картона ми го върнаха..  Thinking  Казах още от сега и че държа на епидурална упойка.

Белисима - така ме зарадва с новината за малкият принц! Желая ви цялото щастие на света, веднъж прибере ли се вкъщи!  Praynig
Тайра - благодаря за новата темичка   bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Запис  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 0
Както винаги страхотна темичка Hug
И на мен с каката не ми бяха удобни тези еднократните гащи и веднага ги смених с памучни.Сега съм си взела направо от тях заедно с превръзки за родилки.
Всичко съм накупила всъщност,само остана да перем и гладим тази или другата  седмица,че предния път каката реши да излиза на бял свят 10 дни по-рано.А вкъщи е било страшна веселба 3 дни,свеки като регулирочик се разпореждала на майка и сестрата,това тука,това там  Rolling EyesДобре че успях още тогава да я "обуздая",че иначе тежко ми Laughing
Малко ми е притеснена срещата на каката с бебчо,как ли ще го приеме,ще ревнува ли!!Как може по-бързо да се справим със "запознанството",като я знам какво е егоистче?Вижда ми се сложна задача...мамите с второ или трето бебче,мислили ли сте по-въпроса?

# 26
  • Мнения: 47
благодаря за новата тема на авторката   bouquet
И сега един въпрос понеже живеем в двустаен апартамент и спалнята ми е децка на баткото а хола е по голям и е едновременно хол и спалня и бебка ще спи при нас в хола та въпроса ми е вредно ле и присъствието на саксийни цветя понеже имам доста в хола-спалня  newsm78

# 27
  • Мнения: 336
Благодаря за страхотната тема ,хайде тази тема да е пълна само с хубави новини

# 28
  • Мнения: 1 820
Вчера бях на док,момичета.Каза,че бебка е 2560кг. и ми даде термин 02,07  ooooh! Ама няма да е ,ще си карам аз по ЗК и към 10-15 юни ще е секциото живот и здраве!Също каза,че водите ми са намалели доста ,та  е възможно и сама да тръгне по рано.Не знам това с тия води на какво се дължи

# 29
  • Мнения: 1 523
запис   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт