КГБ = Клуб на Готините Баби - 146.

  • 86 693
  • 733
  •   1
Отговори
# 90
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 333

 Добро утро! ЖАБЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

 


И кафетооо:

                   

# 91
  • София
  • Мнения: 4 179
ЖАБЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

# 92
  • Мнения: 18 925
Ее,пак имаме празник,върви ни по вода на празници,не само навън...
Честито и от мен,здраве и любов ,пълно да ти е на душата ,да имаш от всичко достатъчно..

# 93
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152

# 94
  • Видин
  • Мнения: 29
                  ЖАБЧЕ,ЧЕСТИТ ДА ТИ Е РОЖДЕНИЯ ДЕН!

               С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА СБЪДНАТИ ЖЕЛАНИЯ!

                            БЪДИ ЩАСТЛИВА!!!

                             

                                     

       Янче,благодаря за ранобудното кафенце! Hug
        Фурийка,благодаря и на теб за "дъждовния" поздрав! Hug Макар,че при нас е "Ветроовееее"! Laughing

# 95
  • София
  • Мнения: 2 675

Добрутро!

Жабче, честита бъди! Желая ти от здраве да не се отървеш  и много, много щастливи години  с близките ти хора!







Лилата фурийка как изкара купона?

Аква, аз винаги купавам книжки. Та и сега за 1 юни така. За паролата ти е казала Ивлин. Но, сложи и ти някоя своя снимка да се запознаем и ние с теб.

Айша, весело да си изкараш на срещата! Нищо, че е студено, щом ще има смях и веселие!

Валюш, тъкмо да си починеш от градината.  Heart Eyes



# 96
  • Мнения: 1 563
ДОБРО УТРО ГОТИНИ !!!! Hug Hug Hug

ЕТО ЧЕ  ПАК  СИ ИМАМЕ  ПОВОД ЗА ВЕСЕЛИЕ... newsm44 newsm44 newsm44

ЖАБЧЕ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !!!
ЖЕЛАЯ ТИ  ЗДРАВЕ , КЪСМЕТ , ЛЮБОВ И МНОГО УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКО, С КОЕТО СЕ ЗАХВАНЕШ!!!
БЪДИ ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА ОТ ВСИЧКИ !!!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК !!!




Айша Hug прочетох миналият ден ,че ще идваш в Асеновград и щях да ти пиша ,но направо ми изхвръкна от главата.. При нас е студено ,ветровито , но не вали ,поне за сега. Ще ти се обадя по телефона по някое време ,да разбера къде  сте.
Фло Hug лилавата ни  феичка , как мина купона , хвърли ли космодиска ... Grinning ??? Честито ти  нов пост !!! Все нагоре и напред !!!! newsm10 newsm51
Аз също купувам книги да празника на детето !!! Виждам ,че внуците се радват на такъв подарък и  излизаме заедно с внуците да ги почерпя , обикновено на сладоледената къща , но като гледам какъв студ е на вън , та не знам утре на къде ще ги закарам......
Хубав ден на всички и дано Слънчо да ни огрее вече.... sun sun sun

">#t=11[/video]

# 97
  • Мнения: 15
Мила Жабче,честит рожден ден !
Пожелавам ти да си здрава, да се чувстваш като перла - добре съхранявана,обична,красива,носеща позитивизъм  и радост за околните  !
Без теб  тази тема нямаше да  е същата !Благодаря !


ЗА ТЕБ МИЛЕ




От тази буря,от този порой който вчера се  изсипа поне в центъра на Варна ,защото разбрах че в другите  и части  е валяло спокойно ,нямах интернет до сега ...Най после го  има !
Фло ,честито ти длъжност -ето,  имаме си вътрешен човек в такава важна комисия по етичност  Peace
Веднага да ти кажа ,че вече в скайп четохме стихчета с внучка ми ,от подарената  от теб книжка  Много  и харесват !Благодарности !
Айша ,да си  изкарате много  интересно на срещата ,но съм сигурна че ще  е така Събирай  емоции  и после ще си заредена за месеци напред !
На всички момичета пожелавам спокоен ден ,а ако  има емоции то те да са с положителен заряд !

# 98
  • Мнения: 1 250
Жабче, честит рожден ден.Бъди здрава, все така енергична и весела и нека днешния ден постави началото на много радостни и незабравими събития през цялата година!




Не знам дали ще имам възможност цялата идваща седмица да пиша (зависи от наличието на интернет),така че ако не успея,на всички ви мили девойки желая хубав ,топъл, сух и отмарящ уикенд и спокойна и приятна седмица Hug

# 99
  • Мнения: 894
Добро утро!
Студено,ветровито но ние пак си имаме празник!
Честит Рожден Ден скъпа Жабче!
Желая ти здраве, спокойни делници и весели празници споделени с деца и внуци!


Мадам Лила как сте! Laughing
Айша приятни емоции в Асеновград.
Дано слънцето ни посети.Пожелавам ви спокоен и спорен ден на всички,

# 100
  • Мнения: 4 375
честит рожден ден, жабче! бъди все така млада и чаровна! весело изкарване на празника!


И аз очаквам с нетърпение репортажа от дискотеката от Мадам Лила Simple Smile

Айша, пожелавам ти много слънчево настроение с твоите приятелки /независимо от времето/ и да хапнеш един асеновградски бюрек заради мен  Wink

Като търсих картинка за Жабчето, та се сетих че оня ден Софи завършваха детската градина /беше водеща на тържеството, но снимки майка й ще качи когато има време/ и една приятелка ми направи 3 разкошни букета по мой дизайн,но хич не се сетих да ги снимам. Толкова тежки бяха, че едвам ги донесох до вкъщи и по улицата всеки им се радваше. По принцип цветя в Паз-к се продават най-вече на пазара. Според мен всички цветя са прекрасни и не мога да се начудя как могат да правят все едни и същи кичозни букети.
Пожелавам на всички много слънце в сърцата ви напук на мрачното време   bouquet

# 101
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 558
                                      Честит рожден ден, Жабка!
             От сърце ти желая здраве и много усмивки,
        сбъднати мечти, радост, любов и слънце в душата ти!
                                    Хубав празник!


                       

Айша, весело изкарване с групата....и умната..... tooth tooth tooth

Мадам  Лила, / много ми харесва това обръщение / как си след дискотеката.....показали им на младоците какво можем ни е дето сме на 30 х 2..... smile3503   

Янче, благодаря за кафенцето, а на Фури за музикалното оформление.  smile3525

Луси, аз също купувам книжки.Нанси винаги много им се радва.   smile3529


при нас продължава да вали......

Скрит текст:

отивам в КПП-то, по-късно ще ви нагледам отново   Kissing Heart Flowers Bouquet Kissing Heart

Мери, и аз се чудя за букетите.....все едно и също,никакво творчество и индивидуалност...
smile3555

# 102
  • София
  • Мнения: 1 529

  Жабче ,нека празника ти бъде незабравим Hug





¡Feliz cumpleaños! Te deseo salud, mucha suerte y muchas ocasiones para sonreír.

# 103
  • София
  • Мнения: 8 491
ПРИВЕТ, КРАСАВИЦИ!

МИЛА ЖАБКЕ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ДА ИМАШ ОТ ВСИЧКИ НАЙ-ХУБАВИ НЕЩА ПО МНОГО!

          ЖАБА ХУБАВИЦА
        
Аз съм жаба хубавица,
имам си безброй дечица,
Имам си любим жабок,
снажен, смел, зеленоок!

Мойте попови лъжички
бързо ще пораснат всички,
те ще станат като мен
и ще квакат всеки ден!

С кафенцето на ЯНКА съм седнала на терасата, с изглед към морето. Подухва, но и слънчо се показва. И така...
АЙША, приятен път и весело изкарване. И умната Naughty
АКВА, и аз обикновено подарявам книжка.
Момичета, ИВЕ, РИБКА, ЛУСИ, АЙША, благодаря за поздравленията! Комисията по етика е една от най-тежките, но пък и много интересна. Всички възникнали спорове между пациенти и стоматолози, които не са разрешени на регионално ниво идват в тази комисия. Има много куриозни случки Joy
МЕРИ ПОПИНЗ, правят кичозни букети, защото им липсва фантазия, защото правят нещата рутинно, без да вложат частица от себе си.
РИБКЕ, много оригинално пожелание newsm10 Радвам се, че на малката са й допаднали стихчетата.
КАРИ, оздравя ли юнака?
ФУРИЙКА си е фурийка. Нашият музикален оформител Hug
ВАЛЮШКА, слагай си камъни в джобовете, да не те вдигне вятърът.
РИМАРЧЕ, купи ли си йод? Joy
БОРЯНЧЕ, Hug
А сега да разкажа нещо за купона. Винаги много се радвам на младите колеги-изтупани, нагласени, красиви. Е, и ние не се даваме-бря, чи красУта. Има и спортно облечени, дресс код няма, но все пак, за тържествена вечеря едва ли е най-подходящо да си по бермуди, дънки и маратонки. Rolling Eyes
Диджеят ни беше веселяк. Имаше поздравления за всяка районна колегия- за бургазлии задължително Бургаски вечери и сиртаки, а за Пернишката колегия-Граовско хоро. Е, как го играят-нямам думи. Все ги гледаме, гледаме, но с гледане не се получава. Музиката беше подбрана добре, да има за всяка възрастова група. Моят асистент по Ортопедична стоматология, сега доцент, вече на 83 години не спря да танцува. ИВЕ, говоря за доц. Иван Куликов. Държи се още. Шефът на Бургаската колегия е голяма атракция. Млад, силен, висок около1.90 винаги си избира някоя дребна мацка и я премята в ръцете си, като кукла. Тоалетът, с който трябваше да бъда, не стана готов ( май ще си сменям шивачката Simple Smile), та този път не си бях взела ни шал, ни кастанети, но пак имаше бурни танци. ЛУСИ, Космодиск нямам, но го сложих за да се получи римата JoyЗа пръв път менюто беше отврат. "Чопска салата" и тортичка-добре. Палачинката с извара,не струваше, но пържолата със сигурност беше изостанала от ланскя събор.Вихрихме се до 1.00 и си тръгнахме, а младоците-останаха. Тази сутрин поспах повече, закусих, поговорих си с вас и сега отивам на разходка по брега
 ХУБАВ ДЕН, МОМИЧЕТА  bouquet
ПП ШПУНЦИ, писали сме заедно. Много международно ми звучиш Laughing
ТУТИ, не се даваме още. Има хляб в нас hahaha

# 104
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 558
Момичета, вижте това........нямам думи.....нашата улица е трудно проходима от огромни каменни отломки......
Това е мостът,на който сте се снимали момичета.......


https://www.facebook.com/photo.php?v=785534364804114&set=vb. … ype=2&theater


качих  снимки в албума.....

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 12:43 от tutulina

Общи условия

Активация на акаунт