Започна вече ЮНСКИЯ бебевалеж и всички мами тръпнат от вълнение и копнеж - 18

  • 28 430
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 50
Мими честито и от мен-да ви е много здрава принцесата и дано ви се регулират нещата в кърменето  bouquet
И на мен ми е много горещо,а уж по принцип държа на жега.И съм в дилема за климатика,но ме възпира точно настиването.Винаги лятото като го пуснем и после ходя схваната известно време,а и на щерката незнам как ще се отрази.
Мики с дъщеря ми много си патя с тези пъпки от претопляне.Първия път точно като новородено се получиха и всъщност така я и разсъблякох с късо ръкавче още в първите дни.И до сега всяко лято си имаме проблем с такива обриви от претопляне.Последно ги беше и разчесала,та я водих при педиатърката-посъветва ме да мажа ДжинДжира бейби пъпките.Но аз имах крем на Юриаж с подобно действие и така ни минаха.По принцип минават и без мазане при бебетата.

# 691
  • Мнения: 781
Мики, като изписаха Петър беше като змия сменяща кожа. За две седмици с по-малко къпане (миене само с вода к два пъти със шампоан) и обилно мазане с хидратиращ крем и няма и помен  Peace

# 692
  • Мнения: 224
Здравейте момичета   Hug 
Не съм чела още всичко, но искам да прегърна ново родилите мами    bouquet  А тези на които им остава още малко - гответе се за най - емоционалната случка в живота ви.... поне при мене беше така   Peace
На 06.06.14 сутринта в 5, се роди и нашата дъщеричка Елена   Heart Eyes  49см. и 3000гр.
От вчера сме си в къщи и много си се радваме....още ми е много превъзбудено и не мога да си почивам   Simple Smile  Днеска ще идва педиатърката в къщи. Нямам търпение. Чувствам се много неопитна, но се справяме с мъжът ми.... първата смяна на памперса бешеее   Crazy  все едно трябваше да сглобим много сложен мебел.
Вие как разбирате дали не се е претоплило бебето? Че в нас е яко жега и импровизирам с дрехите.
По - късно ще пиша как мина раждането ми.

# 693
  • Мнения: 101
chilimura и  MiMito12 -Честити рожби да за живи и здрави и много усмивки
благодаря ( тъй като сам още от не родилите ) че изчаквате и не искате да ни уплашите с разговор за момента на раждането   bouquet Hug

# 694
  • Мнения: 781
Вие как разбирате дали не се е претоплило бебето? Че в нас е яко жега и импровизирам с дрехите.
По - късно ще пиша как мина раждането ми.

Честито.   bouquet Аз лично държа Петър бос, без завивка и по боди с къс ръкав. Не съм пуснала климатик и в неговата стая е 24 градуса. Не гледай ръцете и краката, може да са студени и пак да й е добре. Пипай вратлето  Simple Smile

# 695
  • Мнения: 50
chilimura Hugчестита ви радост-да ви е много здрава Ели,а за опита не се тревожи-идва много бързо с практиката Wink
Bellisima82 завиждам за тези 24 градуса-вкъщи е 27-28 и не се диша CrazyИдея нямам какво ще правим в жегите,апартамента ни веднъж като се сгрее няма охлаждане дори навън да падне температурата.

# 696
  • Мнения: 369
chilimura, честита рожбичка! Да е жива и здрава, много спокойна и щастлива!  Hug

MiMito12, честито и на теб! Много радост да ви носи!  Hug

# 697
  • Мнения: 786
Аз време имам, нещо муза за писане нямам  Mr. Green
Честити нови бебоци   bouquet
Малката нещо е изрината та се чудя претоплена ли е или друго.Кожата и е много суха и се бели та ми минава мисълта за атопичен дерматит ,дано не  Praynig
Мики, от вчера забелязах, че и при нас се е появило белене на кожичката, а инак обрив няма нито зачервяване. В болницата го мажеха с Еxomega на A-Derma за суха и атопична кожа, и всичко беше шест с кожичката му, така че аз го взех ипочвам.

# 698
  • Мнения: 786
Вие как разбирате дали не се е претоплило бебето? Че в нас е яко жега и импровизирам с дрехите.
По - късно ще пиша как мина раждането ми.

Честито.   bouquet Аз лично държа Петър бос, без завивка и по боди с къс ръкав. Не съм пуснала климатик и в неговата стая е 24 градуса. Не гледай ръцете и краката, може да са студени и пак да й е добре. Пипай вратлето  Simple Smile
Сладурки, незнам на вас как ви се струва, но ние топлим в стаята на бебо за да докараме 24 градуса, че 20 ми се струва хладно. А той е с ритънка и чорап и, че инак все са му студени краченцата.

# 699
  • Мнения: 781
musleto не се лъжи по това. При тях оросяването е различно и доста често ръцете и краката са студени  Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 418
Момичета, днес имах среща-гореща със страхотен млад мъж, на име Александър! Мерките му си ги бива-3660 гр и 51 см. С две думи, станах горда мама за втори път и съм много, ама мнооооого щастлива!  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

Секциото беше планово, мина много добре, въпреки ужасния ми страх от раждането този път!
Бебо е копие на батко си, респективно на татко си! Heart Eyes
Ех, колко ми е хубавооооо! Heart Eyes

Честито на всички родили мами! Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват! А на вас бързо възстановяване! Hug

# 701
  • Мнения: 19
Честито какче ти си една горда мъжка мама да са ти живи и здрави мъжете. HugА на теб скоро да бягаш след тях.

# 702
  • Мнения: 101
kakche -честито   bouquet

# 703
  • Мнения: 5 128
kakche, честита рожба, много се радвам за теб и малкия сладур, бързо възстановяване ти желая, но като чета от поста ти, си в добро състояние на духа, което е прекрасно!  Hug Hug  bouquet

# 704
  • Мнения: 50
kakche  честито,да ви е много здраво момчето.Харесах позитивизма ти,вдъхна ми кураж Hug

Общи условия

Активация на акаунт