Защо жена ми не иска да правим секс?

  • 109 327
  • 592
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 5 756
И аз подозирам, че не харесва жени. Имала е дългогодишни връзки с жени преди мен, но... Така усещам.
Ами не се мъчи с нея тогава. Никой няма да ти върне нито времето, нито вложените усилия, нито ще те оцени.
То и мъж да беше пак същото щях да кажа Simple Smile

# 526
  • Мнения: 6 323
Възможно е наистина да не харесва жени. Може да не се е определила, още през пубертета нещо да е отключило тези желания към жена или пък да бърка привързаност към приятелка със сексуални желания, но биологичната и сексуалност да излиза по-късно наяве. Нека пробва с мъж и ще се разбере истината. Което е по-добре за теб от колкото да се мъчиш в такава връзка.
Между другото, виждал съм две такива истории, едната беше в море от любов, другата не помня точно- при Ани Владимирова или някое друго от тия подобни предавания. След такава връзка в продължение на година или повече, накрая едната жена зарязва другата и се хваща с мъж. Във втората история другата жена беше изневерила с мъж, и в крайна сметка я заряза. До колко са реални, не знам, ама е възможно, женската сексуалност е малко по-различна и са възможни такива неща.

# 527
  • София
  • Мнения: 35 343
Авторке, знаеш какво трябва да направиш, но се опитаваш да убедиш себе си на друго.
Една година, но може да се търкулнат 5.

# 528
  • Варна
  • Мнения: 135
Нещата няма да станат по - добри....Може би е осъзнала, че не харесва жени, може ти да не я привличаш, вариантите са много....Определено ако те устройват такъв тип отношения си стои в тази връзка, но ако имаш надежда да се променят нещата ще живееш в една непрестанна борба в опити, което само по себе си за теб ще е агония, докато един хубав слънчев ден не се събудиш и не осъзнаеш, че си изхабила време и ресурс в една химера....По - добре всеки по пътя си и съм сигурна, че един ден всяка от вас ще намери желаното...Дерзай момиче Simple Smile

# 529
  • София
  • Мнения: 11 634
Извинявайте, Velma125, мъж или жена е? Последните постове й говорите (пишете) ту в женски, ту в мъжки род.
Жена му/й лесбийка ли или какво?
Съвсем се оплетох....

# 530
  • София
  • Мнения: 35 343
Две жени, Роналд, кое не разбра?

# 531
  • София
  • Мнения: 11 634
Две жени, Роналд, кое не разбра?
Ами на няколко места й пишехте в мъжки род, та затова съм се объркал явно. Освен това, Велма 125 пише за себе си в мъжки род.

# 532
  • Мнения: 671
Защото не знаеха, че съм жена.

# 533
  • Мнения: 1 859
Защото не знаеха, че съм жена.

миналата година за приятелката си сте писали ТОЙ, затова се обърква човек, може би го правите с цел хората да са по обективи.Аз доколкото разбирам още от началото сте имали проблеми хич не е било розово.

# 534
  • Мнения: 42 228
Поне да беше нписала от самото начало авторката на последния цикъл, че и тя е жена и имаме лесбийски драми, а не семейни. Съвсем други отговори щеше да получи, а и много сега оказващи се безсмислени писания нямаше да има.

# 535
  • Мнения: 8 064
срам те е да си назовеш пола, срам те е да си признаеш сексуалната ориентация, срам те е да покажеш недоволство от липса на секс във отношенията...ами, тъй ще е тя, докато за всичко имаш комплекси и не си отстояваш интереса...

# 536
  • Мнения: 2 366
Добре, че автора на темата не пита за връзка между мъже. Щеше да стане егати веселбата.

# 537
  • Мнения: 6 964
Ами за мен няма значение дали са мъж и жена, жена и жена, мъж и мъж, и другите вариации на половете, да не ги изброявам. Факта е, че единият е неудовлетворен още в самото начало на връзката, когато би трябвало да е "розовия" период. Няма смисъл да се поддържат неудовлетворяващи взаимоотношения, независимо от колко години, колко имоти, колко деца... Ако човек не е щастлив, няма смисъл.

# 538
  • София
  • Мнения: 13 185
Това, което казах, си важи независимо от пола на учасниците. Единственото по-вероятно след разкритието, че са две жени е, сексуалността на партньорката да не е предполагаемата. При всички положения обаче, това положение не смятам, че ще се промени и е напълно безсмислено да се търпи.

Малко в кръга на шегата, ама нека й предложи тройка с мъж. Може да си изясни доста неща.

# 539
  • Мнения: 671
Тя ненавижда всички мъже. Което ме кара да мисля, че всъщност тайно ги харесва.
Какви тройки, тя е супер консервативна на тази тема - тройки, секс на друго място освен леглото, секс по друго време освен вечер, секс играчки, секси бельо, секс хах
Как да намеря епизодите с Ани Владимирова и Море от любов с подобна тематика?

Последна редакция: вт, 12 апр 2022, 21:36 от Velma125

Общи условия

Активация на акаунт