Кратки въпроси – бързи отговори

  • 353 228
  • 6 192
  •   2
Отговори
# 2 820
  • Мнения: X
Приложенията за време може би са най-често заразяваните с вируси.Може да си прецакате телефона много лесно.

# 2 821
  • Мнения: 5 366
Приложенията за време може би са най-често заразяваните с вируси.Може да си прецакате телефона много лесно.
Хахахаха! Имаме „експерт“ в темата.

# 2 822
  • Мнения: X
Смешно е,че се смееш,а не,че си мислиш че не разбирам Simple Smile
Изтегли си ако искаш 10 приложения за време.

# 2 823
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Здравейте!
Някой има ли впечатления или да е чувал отзиви за Nokia 9?
Колебая се между Nokia 9 и Samsung S10. По характеристики няма голяма разлика между двата, но може при употреба да се появи такава. Thinking

# 2 824
# 2 825
  • Варна
  • Мнения: 818
с две ръце и аз съм за него. Това ми е мечтаният телефон за сега, който не мога да си взема хд

# 2 826
  • София-Младост
  • Мнения: 23 430
2-3 хитринки за работа с Уиндоус 10
https://www.vesti.bg/tehnologii/kompyutri-i-djadji/polezni-hitri … indows-10-6069523

# 2 827
  • Мнения: 1 831
Здравейте. Не мога да си сменя мелодията на телефона от както ми се актуализира програмата на телефона. С Нокиа 5.1 съм. Изтеглих си Zadge не стана... Тегя си рингтонове, но  ми ги изтегля в хранилище, което не ми отваря после като задавам мелодията. тая актуаизация ме изнерви...

# 2 828
  • София
  • Мнения: 17 975
Здравейте, искам да се допитам до разбиращите от компютри.
При no signal input entering sleep mode (за лаптоп) освен най- лесното- кабела и слота вариантите са евентуално РАМта или видеокартата, нали?
Знам, че трябва да се отвори, просто да съм подготвена.

# 2 829
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Кога се случва това и откога?

# 2 830
  • София
  • Мнения: 17 975
Днес, събудих се и просто не тръгна.
И ако може да ми препоръчате къде да го занеса за поправка.
Не е кабелът и не е захранването, проверих ги, но не ми се рискува да го отварям.

# 2 831
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Съмнявам се, че си стигнала чак до интерфейсния кабел на матрицата на дисплея. Той е заровен дълбоко под корпуса и освен ако не си чела сервизното ръководство на конкретния модел, няма как да установиш, че проблема е там.
Първото нещо, което се прави при такива съмнения, е да закачиш външен дисплей на порта, който има (VGA или HDMI, в зависимост от модела), и да видиш дали вади картина на него. Ако вади, значи проблема е в дисплея, а вече дали е интерфейсния кабел или матрицата, ще кажат в сервиза.
Ако не вади, тогава значи може и да е от видеото.
Какъв е точно модела и марката?

# 2 832
  • София
  • Мнения: 17 975
HP, стар е, трябва да видя номерацията.
Скачен с външен монитор, дава същото съобщение, това имах предвид под кабел, че не е в него, пропуснала съм. Най- вероятно е видеото.
Мерси Blush

# 2 833
  • София
  • Мнения: 17 975
Уф, господа, ще ме светнете ли какво се правеше с харда, за да се източи инфото? Една "кутийка" имаше, вътре се слагаше, после в слота си слагаш, квото щеш, ама как беше точно Stuck Out Tongue

# 2 834
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Уф, господа, ще ме светнете ли какво се правеше с харда, за да се източи инфото? Една "кутийка" имаше, вътре се слагаше, после в слота си слагаш, квото щеш, ама как беше точно Stuck Out Tongue
Какво, за поп/ходжа ли стана работата? JoyJoyJoy
Аз обикновено не "точа" така дисковете, имам една външна кутийка на USB интерфейс, в която слагам лаптопския диск и след това на настолния си вземам от него каквото искам (като предполагаме, че диска е жив).

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт