К.О.Т.К.И.-те - 8

  • 27 118
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Ама, Сосче, натискаш копчето на наааааай-дългата прОграма. Правиш си едно кафе и сядаш да ни разказваш. Чистенето после.

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Бенвенуте, каре синьоре и синьорина.  Heart Eyes Нареждам се и аз сред нетърпеливите посрещачи и очакващи разкази.  Wink

Цлете, на теб отсега да пожелая приятно изкарване, да съчетаете почивката с разходките и да натрупате само положителни емоции.  Hug И разбира се да се насладите на италианската храна, кафета, капучино и каквото ви душа сака.  Laughing

# 692
  • Мнения: 3 371
Бонджорно ! Салути е бачи е тути !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Ще ме прощавате, че ще разваля “спокойната и културна “ тема с присъствието си, ама няма да е за дълго!

Мимии,  Heart Eyes няма да ми стигнат думите, за да ти благодаря за всичко, което направи за нас, да се чувстваме добре, спокойни и сигурни и да видим всички тези невероятни красоти !  newsm51 Обичам те !  Heart Eyes

Само да кажа, че аз много обичам да пътувам във всякаква компания, но пътуването само по женски, е несравнимо с нищо преживяване !  Hug

Цлете, да си изкарате страхотно !  Peace

Фиоре, не ти се полагат вече никакви болежки !  Naughty Стягай се, че имаш работа във Флоренция! Wink

Последна редакция: пн, 25 авг 2014, 15:45 от gospojata

# 693
  • Варна
  • Мнения: 4 221

Ще ме прощавате, че ще разваля “спокойната и културна “ тема с присъствието си, ама няма да е за дълго!

И защо (няма да е за дълго)? Laughing

Добре сте дошли, отново! А гУспоЙцата къде я загубихте? М?

# 694
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 592
Добре дошли на всички  Hug Нареждам се и аз на опашката в очакване да ни разкажете и покажете какво видяхте и преживяхте  Simple Smile

Според мен пък компанията е повече от 50 процента от преживяването по време на едно пътуване. Колкото и да е красиво и интересно, ако околните са кофти... Confused Вие поне бяхте късметлийки в това отношение!

# 695
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Според мен пък компанията е повече от 50 процента от преживяването по време на едно пътуване. Колкото и да е красиво и интересно, ако околните са кофти... Confused Вие поне бяхте късметлийки в това отношение!

Ооо, да! Изпитано... и проверено...

Пътуване по женски... Ох, как ми се иска! Обаче ММ като е пО хаймана и от мен... А и аз служебно имам поне 2 пътувания повече от него годишно и... увижда му се, даже ми натяква. Sad

# 696
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 592
Беличке, то служебното не се брои щото е по работа, не за удоволствие  Laughing Я си направете един варненскодобричкотърновскобургаскософийскионлилейдис Истанбул, да напълните душата  Crazy

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Аууу, Госпожо, стягам се веднага щом имам работа във Флоренция, може и във Венеция да ми намерите работа, или в Рим, или на Чинкуе тере.  Laughing Heart Eyes

# 698
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Николче, то не се брои за теб и за мен, ама той го брои... И става мазало.

Скрит текст:
Ние с колегите пътуваме не само по работа.   Wink Началото на септември щяхме да ходим в Гърция, но идеята не бе доизпипана и се провали. За сметка на това октомври предстои Одрин. А преди сме ходили много повече...

В последно време и това с децата ми брои за удоволствие и съм се заканила да го пращам него... Mr. Green

Тая дългата дума много ми хареса, ама нещо частта "-солунско-" ми липсва в нея... Що така?

# 699
  • Мнения: 14 494
Благодаря за компанията и организацията Hug
Наздраве!
Скрит текст:
Време е за Аперол!

# 700
  • Мнения: 3 371
Благодаря за компанията и организацията Hug
Наздраве!
Скрит текст:
Време е за Аперол!



Наздраваре !  Wink Hug

# 701
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Опааааа, някой приключи с домакинстването и мина на по-приятната част, а? Mr. Green

# 702
  • Мнения: 14 494
Ами,  comp03 newsm75 newsm28
Мимии,за този склуптор идеше реч

Скрит текст:

Госпожо,благодаря за индианците и не само Wink

# 703
  • Мнения: 6 031
Да си дойдем на думата... Наздраве!  hahaha

Следващата среща ще я започнем или завършим с аперолче.

Сосче, аз се сетих още тогава за кой става дума, но не се сещах името.

Госпожо, к'во рече? Нещо за Флоренция май?  hahaha Ако сега не сте размазани, то там ще ви взема всичките силички!  Joy

# 704
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Привет на всички!  Hug
Точно на време се появявам за посрещането  Laughing
Добре дошли на пътешественичките!  Hug Гледам приключили сте с битовизмите, следват разказите и снимките.   Sunglasses

Беличке, Одрин ли прочетох? Накъде така без нас и ТМ?  Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт