GB- В очакване на слънцето тема 118 Между приятелството и любовта

  • 18 613
  • 751
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 685
Скрит текст:
Скрит текст:
Не ме убивайте, ама няма как да имаме изцяло ЗейКерски епизод. Има повече екранно време за АкМел, Тюла и т,н защото тея линии са започнати и също трябва да се довършват. Не забравяйте, че сценария е преработван, защото е имало идея за втори сезон, но си остана само идея,но въпреки това сюжетните линии трябва да се завършат. На мен сватбата на Уфук не ми беше пълнеж, напротив, точно около нея нашите започнаха да осъзнават какво се случва.

Понякога се случва да има снимки които не са част от серията, ма не защото са отрязани, а защото са били промо снимки или снимки зад кадър. Освен това правят по няколко заснемания на сцена имат и по някоя друга идея, понякога снимат и неща които не добавят в серията защото така преценяват, не са отрязани просто нарочно не са включени.Щом не са го включили, значи не са искали да го включат или не е било нужно като сцена.

 БУ ти нали знаеше , че няма да ма 2 сезон от месец май   Heart Eyes

# 391
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 531
Дочакахте, да видите как си хапват един срещу друг, и едните си хапваха и другите, разликата беше, че Зейно щеше да го убие с поглед, тоя брадатия  Mr. Green
И на излизане са го питали, ще има ли сватба, той е казал, не мислим за това, когато дойде време ще има. А дано никога да не идва туй време, то ще има ама не вашата, а на код 54-ри  hahaha hahaha hahaha

# 392
  • Мнения: 3 917


На това му се вика тюрлю гювеч по комшийски.  ooooh!
rotfImao rotfImao rotfImao

Подигравахте ни се днеска с ВладитУ като пуснахме снимка как чакаме Якерска снимка. Е , дочакахме  Joy Joy Joy Joy

 Сис, ако пак се обадя и кажа нещо , вземи ме  удари с варията и да се приключва. Станах като черна станция Grinning

# 393
  • Мнения: 7 162

Откога чакаме ХанКер да видим, как няма да й се кефим  Heart Eyes
Въпреки, че се чудя защо точно този епизод се събраха да гледат - най-слабия досега и най-безсмисления!
Може и на второ гледане да преотркрия някои моменти, ама сега... останах с лош вкус.
За чий *** измислиха да женят Уфук в края на сериала  ooooh! Crossing Arms
Мале груба станах, ама взеха да се гаврят с уж любимите им и безценни фенове.
Дано поне Ханкер-ския сценарий се развива по-добре  Heart Eyes  Praynig




Може да са гледали финалния епизод  Peace Нали Алтан днес беше писал сбогуването,значи са приключили. Керем Б е с раница на тези снимки  Rolling Eyes може би пътува нанякъде след това Peace

# 394
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 531
Скрит текст:
Скрит текст:
Не ме убивайте, ама няма как да имаме изцяло ЗейКерски епизод. Има повече екранно време за АкМел, Тюла и т,н защото тея линии са започнати и също трябва да се довършват. Не забравяйте, че сценария е преработван, защото е имало идея за втори сезон, но си остана само идея,но въпреки това сюжетните линии трябва да се завършат. На мен сватбата на Уфук не ми беше пълнеж, напротив, точно около нея нашите започнаха да осъзнават какво се случва.

Понякога се случва да има снимки които не са част от серията, ма не защото са отрязани, а защото са били промо снимки или снимки зад кадър. Освен това правят по няколко заснемания на сцена имат и по някоя друга идея, понякога снимат и неща които не добавят в серията защото така преценяват, не са отрязани просто нарочно не са включени.Щом не са го включили, значи не са искали да го включат или не е било нужно като сцена.

 БУ ти нали знаеше , че няма да ма 2 сезон от месец май   Heart Eyes
Ох, бе Краси  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Явно е по-спокойна от нас и приема нещата равнодушно, докато аз не мога така, влагам емоция на макс във всичко съм така  ooooh!

# 395
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Mr. Green

# 396
# 397
  • София
  • Мнения: 30 281
Дочакахте, да видите как си хапват един срещу друг, и едните си хапваха и другите, разликата беше, че Зейно щеше да го убие с поглед, тоя брадатия  Mr. Green
И на излизане са го питали, ще има ли сватба, той е казал, не мислим за това, когато дойде време ще има. А дано никога да не идва туй време, то ще има ама не вашата, а на код 54-ри  hahaha hahaha hahaha

Питали са К.Б., дали ще има сватба с ЯТ ли?

# 398
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 531

# 399
  • Мнения: 7 162
Тая рокля и тя, гърба и стои на катове с тоя гол гръб, ужас, ужас  #Crazy

Хайде,хайде сега ,ще се обиждаме на катове  Joy Joy Joy Joy Щото сте ядосани на сценаристите и постъпките на Зейно по сценарий, и подкарахте Ханде  Whistling Whistling Whistling  Hug

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 00:38 от anitto

# 400
  • Мнения: 1 241
Скрит текст:

 Това да видяхте  newsm78 newsm78 newsm78 половината серия пак я няма  ooooh! ooooh! ooooh!
Аз такъв начин на работа не съм виждала досега - в сериите включваш едни кадри, пускаш други кадри в социалните мрежи, доразказваш или показваш сценария, щото не са ти разрешили да включиш някои сцени, пускаш слухове, после ги опровергаваш, пускаш снимки, после ги триеш или пишеш, че не е трябвало да се появяват...  newsm78 newsm78 newsm78
Е това ще да е новия начин на снимане на филми - ще трябва да го усвоя и да го кажа и на останалите в бранша  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

На това му се вика тюрлю гювеч по комшийски.  ooooh!

Мани! Направо кьополу!(не знам дали така се пише Embarassed)
Да ви призная, бях се зарекла, че няма да гледам повече турски сериали, след като някои завършиха с лош финал, а други след силно начало започваха да ги разтягат толкова, че решавах, че нямам толкова свободно време, за да си го губя с двучасови локуми  Crossing Arms Случайно, търсейки филми в Аси-то ме дръпна обложката и реших да го погледна... Сега пак съм на път да се откажа....  Crossing Arms  

# 401
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 531
Мише, ей така тръгват клюките  hahaha hahaha hahaha
Питали са Окан, за Ханде, дали ще има сватба  Peace

# 402
  • София
  • Мнения: 9 370
Скрит текст:
Скрит текст:
Не ме убивайте, ама няма как да имаме изцяло ЗейКерски епизод. Има повече екранно време за АкМел, Тюла и т,н защото тея линии са започнати и също трябва да се довършват. Не забравяйте, че сценария е преработван, защото е имало идея за втори сезон, но си остана само идея,но въпреки това сюжетните линии трябва да се завършат. На мен сватбата на Уфук не ми беше пълнеж, напротив, точно около нея нашите започнаха да осъзнават какво се случва.

Понякога се случва да има снимки които не са част от серията, ма не защото са отрязани, а защото са били промо снимки или снимки зад кадър. Освен това правят по няколко заснемания на сцена имат и по някоя друга идея, понякога снимат и неща които не добавят в серията защото така преценяват, не са отрязани просто нарочно не са включени.Щом не са го включили, значи не са искали да го включат или не е било нужно като сцена.

 БУ ти нали знаеше , че няма да ма 2 сезон от месец май   Heart Eyes
Краси това не значи, че сценария не преработван, и да, че няма да има втори сезон започна да се говори още от май и то от сериозни хора.

Ирка не съм по-спокойна, свикнах с мисълта просто....

# 403
  • Мнения: 33 437
Не бе, Мише! Оканджим са питали  Mr. Green

# 404
  • Мнения: 1 241
Ели  Hug, ние не разбрахме, дали е имало кекс в шатрата, ти се косиш за сцените в магазина.  Joy

Друго да попитам: Ако е имало кекс на яхтата, Аксел не би трябвало да се усъмни в Мела т.е. би трябвало да е сигурен, че Мела не е спала с Керем, нали така?

Верно бе  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт