GB- В очакване на слънцето тема 120 В очакване на новия шанс

  • 17 957
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 33 436
За мен събирането на Ханде с Йозджан Дениз е все едно Ханде и Емре Кънай да играят двойка. Представете си Зейнеп и Джихан двойка, а не баща и дъщеря. Същата работа  Crossing Arms
Преди да ме обвините, че не харесвам Йозджан и за това пиша така, Халит го харесвам, но Ханде и на него не бих дала  Naughty Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 606

Рени за теб

# 62
  • Мнения: 2 788
Хайдеее фрагмааанааа вечееее деее Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 63
  • Мнения: 5 624
Любимият ми момент... Керем и Ханде бяха повече от невероятни в сцената, когато и предложи да се оженят...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  / Кате  Hug , от неделя вечерта, когато се бяха събрали целият екип излизат само Ханкерски снимки.  

# 64
  • София
  • Мнения: 30 281
Тери и аз принципно бих желала да я видя с някого, който е във възрастовата й група, но пък Й.Д. бил много добър актьор и това било стъпало нагоре за Ханде. Желая й успех, ако е така!  Peace

# 65
  • Мнения: 3 606
За мен събирането на Ханде с Йозджан Дениз е все едно Ханде и Емре Кънай да играят двойка. Представете си Зейнеп и Джихан двойка, а не баща и дъщеря. Същата работа  Crossing Arms
Преди да ме обвините, че не харесвам Йозджан и за това пиша така, Халит го харесвам, но Ханде и на него не бих дала  Naughty Mr. Green

Аз ще гледам предполагаем проект с тях,пък да видим дали ще се получи между тях!

# 66
  • Мнения: 5 624

Веси, да, тази ще играе с К.Б. За мен и двамата партьори на Ханкер изглежда видимо по-възрастни, ама кой ме пита.  Tired
Другия път да сложат Керем с Небахат Чехре и всичко ще е наред. Като са тръгнали с по-възрастни да ги събират на екран  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
    Joy Joy Joy Joy Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 30 281

Веси, да, тази ще играе с К.Б. За мен и двамата партьори на Ханкер изглежда видимо по-възрастни, ама кой ме пита.  Tired
Другия път да сложат Керем с Небахат Чехре и всичко ще е наред. Като са тръгнали с по-възрастни да ги събират на екран  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Поне няма да има опасност да се залюбят с екранните си половинки.  Joy

# 68
  • Мнения: 33 436
Тери и аз принципно бих желала да я видя с някого, който е във възрастовата й група, но пък Й.Д. бил много добър актьор и това било стъпало нагоре за Ханде. Желая й успех, ако е така!  Peace
Има и други актьори, приблизително на нейната възраст, които са добри и можеше да я влачат напред. Мурат Иълдъръм например.  Peace Дори Окан да беше. Той е на 35 и не му личат толкова, ако не е толкова окосмен. Ама пак не изглежда като 50 годишен.
При Йозджан Дениз и Ханде  е очевадна разликата във възрастта и то не е като 14 години, а 24  Tired

# 69
  • Мнения: 3 606

На заден план Акмелите ли са?Този ще направи някаква изцепка убедена съм.Според мен Зейно ще чуе Мела,като казва,че между нея и Кирето не е станало нищо Peace Peace Peace Peace

# 70
# 71
  • Мнения: 2 685
Тери и аз принципно бих желала да я видя с някого, който е във възрастовата й група, но пък Й.Д. бил много добър актьор и това било стъпало нагоре за Ханде. Желая й успех, ако е така!  Peace

  Аз само за това ще го харесам  Peace   Mr. Green
 То аз Ханде на трудно бих я дала на някой   Peace  

 Надявам се  новият сериал на К.Б да не е  повторение на Кузей/Гюней  Peace

  Кате  Hug

  Тери , Мурат ще играе с Джансу Дере
  Окан така или иначе хич не и подхожда  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 33 436
Предлагам Исмаил (20) и Нургюл Йешилчай (38)   Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 73
  • Мнения: 33 436
И без това много хора не харесват Джансу (аз я харесвам) , да бяха взели Ханде на нейно място  Joy

# 74
  • Мнения: 3 606
И без това много хора не харесват Джансу (аз я харесвам) , да бяха взели Ханде на нейно място  Joy

Уж харесваш Джансу,пък я предлагаш за ролята на Ханде Joy Joy Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт