АВГУСТ, идвай вече, за да гушнем сладкото човече!

  • 24 083
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Цоп и аз тук  Mr. Green. Благодаря, момичета, за новата тема   bouquet! Да я напълним с живи и здрави бебоци и леко родили мами.

При мен нищо ново от вчера, освен, че ми спряха контракциите Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 073
fiona eli70o0 супер сте  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Хот Елии това си е нещо Simple Smile
Освен както съм се хванала и да бърникам да добавя loretta82 Simple Smile

# 17
  • Мнения: 156
Честита ни Нова Тема  Hug Да я изпълним само с хубави новини  newsm51
Не знам за вас ама мен нещо ме е обхванала голямата паника  ooooh! мъча се да си оправя вече багажа за родилното ,но нещо не се получава.Все си мисля да не забравя нещо как да го сортирам,кое къде да сложа ,кои неща са по важни и кои маловажни  Sad  Дали ММ ще се оправи ,ако нещо ми потрябва в болницата и т.н Направо се побърквам  #Crazy Чудя се от 1 час какви дрешки да сложа на бебешка в багажа при положение ,че е топло времето.Вие какви дрешки сложихте в багажа за родилното?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 948
Хот Ели, това май е хубаво, освен ако вече не ти се ражда Simple Smile
Ana-Sofia и при мен така се получи, но си намерих + на новата и - на старата дата и сега вече много си ми харесва   Laughing и съм сигурна, че е по-добрата!
Уф, за настроенията.... имам чувството, че имам повече свободно време от нужното и аз съм с кофти настроение без причина. Прави ми се нещо, но не знам какво, не може да ми се угоди, но добре че не е всеки ден. ММ иойече иска да раждам, че да ми мине. И аз не се понасям на моменти, но живот-трябва да търпим, а и сама от себе си как да избягам. Гледам да ми е ангажирано времето и тогава нещата са супер.
fiona и според мен така би било по-полезно както за теб така и за другите в същото положен и със същите въпроси. Все пак затова си имат и подфорум и тема с въпроси. Адмирации за това което правят, но не го връзвам с отчетните. Звучи ми все едно като има проблем(както днес докладвах на модератор) да се пише в темата, а си имат подфорум и тема за тази цел. Все пак каквито са форумните правила тка че е , но малко си противоречат.
sesil, аз си бях направила списък, че да не забравя нещо. За бебето не знам какво точно да вземеш, но в болницата, където ще раждам една позната роди преди няколко дни и ми праща снимки на малката-беше облечена с гащеризон с дълъг ръкав, а в отделението е голяяяяяма жега. Не мисля, че някъде биха оставили новородено по къс ръкав.

Последна редакция: сб, 19 юли 2014, 21:14 от eli70o0

# 19
  • София
  • Мнения: 2 164
Ражда ми се  Laughing. Умирам от страх, но вече яко ме е налегнала скуката и се чувствам безполезна.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 901
Привет и в новата тема! Много здраве, леко раждане и спокойствие на мамите и здрави и сладки бебета желая на всички!!!

Едно предложение - когато някоя мама роди и я "изнесете" в списъка с "дарен живот"/бебетата, дали не е добре да я махнете от съответната й дата на чакаща термин. Така вторият списък постепенно ще намалява и ще отразява само онези, които все още чакат бебетата си! (и които се стискат и не са ни казали, естествено  Party)

Преди малко реших да взема назаем някоя кутийка за биби, останала от каките в кутията където им събирам съкровищата (гривничките от родилното, първи биби, някое терличе, буйки, първата тетрадка на каката, тестовете за бременност!!! и т.н. и ще е меко казано, ако кажа, че се просълзих. Е, кутийка за биби не намерих, та: някой, ако е купувал скоро, да ми каже как им вървят цените на марките, които е вземал, че да си преценя от къде да си взема като внимавам за съотношението марка/цена. Също и верижка/връзка/лента за биба, ако сте купували скоро - онова, дето се закача със щипка на дрешката, а на другия край е бибероната, за да не пада на земята, като се изплюе неволно - и за такава джаджа се сетих, че ще ми трябва и последно съм купувала преди 9 години, та не знам къде ще са по-евтини. Та и за тях кажете цени.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
Ражда ми се  Laughing. Умирам от страх, но вече яко ме е налегнала скуката и се чувствам безполезна.

 Joy Хахахахаааааа

Ще ме умориш!

# 22
  • Мнения: 191
Цоп и аз тук да не остана по-назад!
И да не съм пас - с мъжо тъкмо бяхме на разходка - обиколихме цялото село и усетих как бебо ми натежава все повече, сякаш започна да се намества. Като се поизморих ме заболя и корема в областта на яйчниците, та явно движението е важно в последните дни Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 1 740
Честита нова тема Simple Smile Браво на новите модераторки и общите усилия Simple Smile Задружна дружинка....

хайде в тази тема вече трябва да има як бебевалеж, макар че ние страшно бързо пишем Simple Smile

За бебо в болницата си сложих готовия комплект за изписване. То в него не е само един вариант, така че има опции и за по-хладно и по-горещо време, а той самия комплект се води летен. Нали има и пеленка, та няма да му е студено със сигурност, а пък освен ако не е 40 градуса не вярвам и горещо да му е...все пак от 37 градуса излиза и още няма да е свикнало....ако е под 37 градуса с дрешки ще му е ОК Simple Smile.

Ох луднала съм по бежаво с мечета Simple Smile Сега в амазон гледах и едно килимче и много ми хареса и мъжо като се прибере от мача с племенника ще му го показвам да видим какво ще каже Simple Smile Може би защото леглото ни е бежово и кафяво и просто много ми харесва подобна концепция Simple Smile Много ми харесва от mothercare серията Love So Much, нооооооооо цената никак не ми харесва. Та търся по-евтини подобни неща. Даже взех да оглеждам за играчка над леглото с плюшени мечета, че музикална не искам (имам една пееща звезда и бебефона има 5 мелодии), но пък си викам аз хубаво харесвам тези кафяви и бежови мечета, ама за бебо са хубави ярки цветове Simple Smile Та да взема да не мисля само кое ще е красиво ами и да е хубаво за него.

# 24
  • Мнения: 190
Едно предложение - когато някоя мама роди и я "изнесете" в списъка с "дарен живот"/бебетата, дали не е добре да я махнете от съответната й дата на чакаща термин. Така вторият списък постепенно ще намалява и ще отразява само онези, които все още чакат бебетата си! (и които се стискат и не са ни казали, естествено  Party)

Здрасти, да се запиша и аз в новата тема и пак на всяка манджа миродията. Не мисля, че трябва да се маха щото така гледаме за кога е било бебето и кога се е родило. Поне аз така мисля де.
А мен ме е налегнало едно спокойствие, нито ми се чисти, нито нищо, сутринта спах до 9,40 ч а мъжа ми и дребния си гледаха телевизия около мен. Нямам контракции, чувствам се добре ама ще е скоро.

# 25
  • Мнения: 156
eli70o0 мен ме е страх да не прегрея нещо бебешока ако го навлека много и другото да не го простудя ако е тънко облечено  #Crazy Защо пък да не го оставят в родилното бебетата да са с къс ръкав или без ръкав  newsm78 при положение ,че на вънка е много топло и задушно.
Луд да станеш ще е малко  #Crazy то с тея хормони направо полудяваш ,от прекалено свободно време и бездействие човек почва сам да си намира главоболия  ooooh! и да се чуди за какво да мисли

# 26
  • Мнения: 345
Честита тема Simple Smile Малко остана леле колко бързо минава времето  Laughing Скоро ще си гушнем бебоците  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 17

Освен както съм се хванала и да бърникам да добавя loretta82 Simple Smile
[/quote]
Сърдечни благодарности  Hug

# 28
  • Мнения: 2 653
Coming 2 life, кутийки на нук си взех за 2 и нещо . Тези верижки ги виждах от порядък 5-10 лв.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 740
А днес гледах тези верижки за биберони в Джъмбо супер евтини. Два, три лева ли нещо такова.....реших на следващо ходене да взема, да има повод да се отиде пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт