Работата остави и в Ямболската тема се включи 24

  • 95 262
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Заедно са значи. Харесвам учителките, Маги също много си ги обича, както съм писала и друг път. По-младата се казва Енчева, другата е Арабаджиева. Нямам наблюдения върху всички деца и ситуации в групата, но нещата като цяло вървят добре. Учителките са внимателни, смятам че обръщат внимание на децата, но и се стараят да поддържат дисциплина и ред в групата. Ако имаш други въпроси - питай спокойно.
Благодаря за отговора! То това е важното, да им обръщат внимание, да ги занимават, но и да има дисциплина. А храната как е в градината?

# 706
  • Ямбол
  • Мнения: 1 740
В началото на всяка седмица изнасят менюто на едно табло и можеш да го следиш. Снимала съм част от таз седмичното меню. Мисля, че готвят добре, Маги обикновено казва, че всичко си е изяла.

Скрит текст:

А това е стаята им:
Скрит текст:
Извинявам се за лошото качество, но правих снимките с телефона  Blush .

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Мерси, изглежда много добре Simple Smile

# 708
  • Мнения: 2 141
Момичета, къде да си занеса лаптопа за евентуален ремонт или преинсталация? Само да не е уникома

# 709
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Че какво му е на Уникома. Ние там си носим нашите компютри.

# 710
  • Мнения: 2 141
Не съм доволна от тях. Няма да изпадам в подробности Peace

# 711
# 712
  • Мнения: 1
Добър вечер и от мен ! Казвам се Петя и си търся бавачка за дъщеря ми която е на 2 г и 6 м. Става дума за 2 сед. в мес от 17-20ч да я вземат от яслата която се намира в жк:Дияна и  евентуално за събота ако се наложи ! За предпочитане да е от по - близките квартали , за да е по удобно ! заплащането е 2 лв / ч
Благодаря Ви ! Ако има желаещи може да ми пишете и в пофила в феса !

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Момичета, в Ямбол има ли йога за бременни?

# 714
  • Мнения: 1 846
Здравейте, моя позната медицинска сестра прави:
-Венозни инжекции
-Мускулни инжекции
Много добре ги слага, лично аз съм много доволна и ходя само при нея.
Ако някой има нужда от такива услуги да ми пише на лс, за да дам телефон за връзка с жената.
Приятен ден на всички!  
Peace  bouquet

Последна редакция: ср, 16 сеп 2015, 11:30 от Съншайн

# 715
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Ние само си би бием инжекциите вкъщи Simple Smile И на децата аз слагам.

# 716
  • Мнения: 2 485
Момичета, в Ямбол има ли йога за бременни?
Има. Моя позната е ходила, но не знам къде точно. Трябва да се съберат бременни жени ,за да се проведе занятието. Мисля, че в интернет може да има информация за студията, в които  има йога.

# 717
  • Мнения: 317
Хубаво е да има информация тук за мед. сестра,защото миналата година много ядове брах и бях на косъм и аз като Ники да му бия сама инжекцията Peace

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Момичета, при нас малко се объркаха нещата и сега ще живеем в кв. Диана. Може да се наложи да преместя малкия от Валентината в Златен Рог в някоя от градините в Диана, за да ми е по-удобно. Бихте ли препоръчали градина в Дианата? Направо не знам какво да правя. Малкия все още не е почнал във Валентина.

# 719
  • Мнения: 317
Червената шапчица е много добра доколкото разбирам от мои приятелки.Директорката е нахъсана и им организира много неща. Peace

Общи условия

Активация на акаунт