Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 23 252
  • 712
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 601
Съгласна съм , че трябва да има ред , както и на всякъде другаде . Не може всеки който му скимне да се записва , и после да офейква , да няма и издънки на неполучили подаръци , това ще е най - тъпото . Иначе всеки отначало надъхано го раздава  Wink Така че е добре да си има ред и дисциплина Whistling

И аз харесвах преди индийските филми и много гледах , ама вече почти не гледам никакви филми , все гледам като имам време да почета , по - хубаво ми е .

# 91
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Аз пък мине, не мине, си мисля, как някой ден ще се запиша да уча индийски танци за удоволствие. Има много страст, чувство, огън тях! Невероятно е как с очи, ръце човек може да изрази толкова много! Засега съм си само с желанието, че са ми много служебните, личните и всякакви други социални ангажименти. Купувам часове в излишък!  Mr. Green

Прави сте - играта иска лично отношение, сърце, емоция. Ние и затова я играем. Иначе всеки може сам да си купи книга за 15-20 лева, правим го постоянно. Контактът с хората е уникален, споделянето, емоциите по томболата, очакването. И ако някое човече не може да даде част от душичката си за останалите, веднага се отваря дупка, усеща се.

Кали, дали ще ни остане уговорката за следващата седмица?   Hug

# 92
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251


........... играта иска лично отношение, сърце, емоция. Ние и затова я играем. Иначе всеки може сам да си купи книга за 15-20 лева, правим го постоянно. Контактът с хората е уникален, споделянето, емоциите по томболата, очакването. И ако някое човече не може да даде част от душичката си за останалите, веднага се отваря дупка, усеща се.



Миле, как успя да го напишеш толкова прекрасно!  Heart Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 5 431
Ау, дискусия имало newsm78
Правилата ги изчетох старателно в ранна доба. Съгласна съм с тях въпреки, че по принцип нови хора трудно биха се в писали в една вече създадена и утвърдена малка общност,  каквато е нашата.
Миле отпуска съм.Ако искаш може заедно да се запишем на индийски танци. Много ме кефят.
Да ви питам  нещо. Някой чел ли е книгата Бунт на Робин Йънг? Води се историческа. Иска ми се да си я поръчам заедно с книгата от днешната промоция, но ми трябва мнение.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 210
Да ви питам  нещо. Някой чел ли е книгата Бунт на Робин Йънг? Води се историческа. Иска ми се да си я поръчам заедно с книгата от днешната промоция, но ми трябва мнение.
Не съм я чела и нямам мнение. Само искам да споделя, че и аз няколко пъти й се чудя по време на различни промоции, но все нещо става и избирам други романи  newsm78. Ако а вземеш, ще се радвам на коментар. Авторът има и други исторически романи.

По дискусията няма да се изказвам, защото само ще ви повторя; написали сте и сте обяснили добре мотивите и идеята на правилата  Hug.

# 95
  • София
  • Мнения: 5 431
Вени точно теб те чаках даже щях да те безпокоя на лични .
Може би ще я поръчам но от буктрафик там е по-евтина.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 210
Слив, нали си видяла, че е на изд. Сиела, а те често правят 50% намаление за различни национални празници. Не искам да те разубеждавам, но дали пък да не почакаш  newsm78?
Уф, много скъпи са книгите, а качеството често е под всякаква критика /като коректорска и редакторска работа, не като съдържание/. Май тук се оплаквах от "Свят без край" - такива грешки имаше, че ми се догади  Crossing Arms.

# 97
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Вени, ти чете "Мемоарите на една кучка" неотдавна. Преди час я започнах  и аз и ме прикова. Сега станах само за да пия вода. Неусетно глътнах 100 страници, след час и нещо ще съм я прочела. Много ми  е интересна. Как леко е написана, като приказка-легенда е. И тази Елена, толкова обичам това име.

 И на теб ли така ти въздейства, или ти я прие като обикновено четиво. Все пак си чела доста исторически книги, а аз не съм много на тази вълна. Е, напоследък - да, чета такива, но по принцип не.

# 98
  • София
  • Мнения: 6 210
Нели, видях, че си я започнала. Мислех си още докато я четох, че ти ще я харесаш и оцениш, ако решиш да я четеш някой ден  Grinning. Книгата има една особена емоционалност, а и друг път съм казвала за нея, че определено човек трябва да се абстрахира от това, че е исторически роман, писан по легенда. Аз я възприех като разказ за преживяванията на една жена.

# 99
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Вени, напълно точни са били усещанията ти. А защо не ми каза да я потърся още тогава. Точно за усещанията на жената е. Самите герои са описани красиво, мога без да ми се казва какъв цвят очи и коса има даден мъж да го харесам, има си един такъв стил авторката, че те улавя, застопорява ме просто. Чета и онемявам и се улавям как харесвам....някого си, да не казвам имена. Laughing Елена е уникален образ, а и Леда доста добре е представена, не се ползват думи, а просто описание на действията й,  а това стига.

 Съжалявам, че писах коментар на книга в тази тема, но видях, че Вени е тук, затова.  Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 6 210
Ами аз още тогава споменах, че мога да я дам за прочит на който прояви интерес, но наистина, защо не съм била по-настоятелна в препоръката си специално към теб, нямам оправдание - виновна съм Grinning  Hug.

# 101
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
но наистина, защо не съм била по-настоятелна в препоръката си специално към теб, нямам оправдание - виновна съм Grinning  Hug.

 Как пък не.  ooooh! Днес ми се наби в очи, не съм я търсила специално. ето че на всичко си му идва реда.

 Изчезвам.
Скрит текст:
А довечера мъжът ми ще потвърди, че съм кучкаMr. Green

# 102
  • Мнения: 7 287
Голяма дискусия се е заформила,но Милето го е казала много добре.  И аз мисля така.  Peace
От днес до края на седмицата ще почивам. Надявам се да успея да почета повече!  Wink

# 103
  • София
  • Мнения: 5 431
Да ще изчакам подходяща промоция.
Нелко, заинтригува ме с това заглавие Hug
Нези, приятна почивка ти пожелавам!

# 104
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз насред дискусията - поФал с ново чантЕ - не е марково, но пък си  го харесвам...
Нели, аууууу  Crazy Whistling Laughing

Тук е жега, пък аз пека блатове за торта на остъклена тераса, ама с книжка, кой кат мен Laughing. Ходихме до Метро, такава страхотна раница харесах за първокласника, на Херлиц, грабнах я и като видях етикета и я оставих - 107 лв  Shocked...обаче пък е толкова хубава, и толкова удобна...ма пък 107 лв...ма пък хубава...ма пък 107  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт