Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 54

  • 27 583
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Записвам се в новата тема с мрънкане пак- мрън, мрън. Със зверска мускулна треска съм от Спартаковската тренировка в4ера. Просто съм картинка и половина наред с другите болежки. На работа съм в момента и едва кретам, а колежките тотално ме мислят за мазохист  Rolling Eyes

Фея- за 4ил фактора- мислех си, 4е е бошлаф работа, а то се оказа интересна и полезна джаджа. Досега на децата им сипвах само изцеден сок да си правят шейвд айс и не съм следила много какво се слу4ва, те си ги ма4каха сами. А се оказа страхотно, ще купя утре те4на сметана да видя какво друго мога да врътна.

Искам да споделя и за кокосовата захар, която изполвам напоследък. В4ера правих мъфини от нея, брашно от просо, какао и заквасена сметана и 1 яйце. Стават страхотни, самата захар има много интересен дъх, става и на карамел (Мери Wink)

# 31
  • Мнения: 247
Записвам се и аз в новата тема.  Мери, браво, много добре оформена и още по-богата на информация!

# 32
  • Мнения: 5 405
TDI, ти си животно, момиче. Нямала вид после и се дърпа за разни сертификати, а лицеви от стойка на ръце ми прави!  Laughing
Бобче, ще потърся от тая захар, когато имам възможност  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 161
Здравейте!
Мери, мерси за темичката!   bouquet
Бобченка, бързо възстановяване!
Шанс, Смоуки, радвам се да ви видя!
Дези,
Скрит текст:
Този с колата събота и неделя не се е появявал, и слава Богу. И аз като теб малко съм зациклила, но не се предавам. Мисля, че ключа към палатката е точно в храненето и там трябва да променим едно-друго.
Много сте изписали, не мога да ви смогна!
Вчера почивах, но за сметка на това чистих,прах, мих си колата и все такива приятни работи. Mr. Green
За днес крака и рамене. С тежести, разбира се. Около час ми отне. Аз ги комбинирам в суперсетс по двойки, 4 серии по 10 повторения всяко. Накрая с доста пуфтене я довърших тренировката, но я избутах. Mr. Green Друго не мисля да правя за днес. Поне за сега. Mr. Green
Лек ден!

# 34
  • Мнения: 808
Merry, благодаря за новата темичка.

TDI, браво момиче. Направо ме е срам да се отчитам след теб, но сутринта 5,5км бързо ходене, а преди малко Джилиан за начинаещи Backside.

yulinga , благодаря и за Джилиан и за новия линк. Ще бъде много полезен.

Болничките да оздравяват и с нови сили тук.

 Hug Hug

# 35
  • Мнения: 1 004
Момичета, имам много важен за мен въпрос. Вие преди или след хранене тренирате?

# 36
  • Мнения: 426
Здравейте момичета Simple Smile
Не се отчитам редовно, но си тренирам по план. Започнах 4-та седмица от "Ние не сме желета" на Руми.
Днес отчитам ден 2 http://fitnesinstruktor.com/silni-prekrasni/
Хареса ми програмата, за резултати не мога да кажа има ли или не, защото се дъня с храненето  Blush

Гледам, че доста от групата правят PIYO и се чудя дали да не подхвана нея след края на тази тренировъчна седмица  Rolling Eyes
Някой от правещите я може ли да сподели трябват ли някакви аксесоари, с каква продължителност са тренировките, колко видеа са общо и подобни общи неща  Simple Smile
Приятна вечер на всички   bouquet

# 37
# 38
  • Мнения: 1 161
Дилянка,
аз тренирам веднага като стана на гладно. Преди когато тренирах по-късно, винаги съм хапвала 1 час преди това, но сега ми тежи и ми е неприятно. Веднага след тренировката си правя протеин с боровинки( днес) или нещо друго, на шейк. Кардиото е супер на гладно. Аз тренирам предимно с тежести, но не мога да се насиля да ям толкова рано( 6-6.30), въпреки че съм от яшничките... Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 883
Благодаря за темата на Merry.    bouquet
Сутринта реших да направя Body Revolution Workout 01 като за начало беше добре. Като довърша Гамата с Шон ще премина на Джилиян - решено. Междувременно, когато мога сутрин пак ще правя Body Revolution, а след обяд Гама  Grinning
От известно време усещам, че след тренировка с тежести имам някаква болка в лакътя - дали са ми тежки гирите, по 3 кг. са  newsm78 или някое упражнение го изпълнявам неправилно?

Дилянка аз тренирам преди хранене, даже предпочитам на гладно. След хранене да ме убиеш няма да мога да се поместя, камо ли пък да подскачам на кардиото  hahaha

# 40
  • Мнения: 1 010
Втори отчет- кардио 1 от БР , на места добавих гири, че не ме натоварва изобщо.  Днес успях да направя с триста зора 1300 калории , но след малко ще  хапна и диня , та ще ги вдигна още.
Сутринта кантара показа -2 кг, но може да е заблуда (не че ме вълнуват показанията му). Иначе в ханша и бедрата съм на -1см. В горната част се чувствам по стегната, но на мен винаги Джилиян ми се отразява много стягащо.
Дилянка , като тренирам сутрин е само след кафе, а следобед е поне 2 часа след хранене. Ако ям точно преди тренировка и ми тежко, дори и преди силова.
Атари , вероятно нещо не правиш както трябва или си направила по-рязко движение.

# 41
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 455
Гледам, че доста от групата правят PIYO и се чудя дали да не подхвана нея след края на тази тренировъчна седмица  Rolling Eyes
Някой от правещите я може ли да сподели трябват ли някакви аксесоари, с каква продължителност са тренировките, колко видеа са общо и подобни общи неща  Simple Smile
Приятна вечер на всички   bouquet

Не са нужни никакви уреди, само постелка.
Общо 8 програми са, като 01 е основни упражнения и стойки, т.е. тя е входяща.
Има и 3 бонус програми.

# 42
  • Мнения: 247
Втори отчет за днес - 3,5 км. тичане на стадиона
Преди обяд: 4 сини сливи
Обяд: 1 филика хляп с 4 вида зърна + домат+ сирене
Следобед: 1 праскова и 1 ябълка
Вечеря: туко-що сътворих някаква лятна манджа- запържих кайма с лук, домати, чушки, малко сирене и 1 яйце. Чакам да изстине и да видя какъв баламач забърках.

С яденето имам голям проблем, какъвто плод видя и да ми е в устата. А не бива чак толкова плодове нали?
Лека вечер от мен!

# 43
  • Мнения: 5 405
Меги, не бива, ама пита ли?  Laughing

Дилянка, може да тренираш по всяко време. Преди тренировка е хубаво да имаш поне 2 часа минали от храненето, за да не ти тежи храната в стомаха и да не я усещаш. Аз сутрин на гладно мога да тренирам максимум 15-20 мин и то кардио. За силово не ми стигат силиците, пада ми кръвното, искам ядене  Laughing таа сутрин на гладно при мен не е много вариант. Така че при всеки е различно  Peace

# 44
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз тренирам кардио на гладно, поне 4,5 часа след хранене и силова след минимум 2,3 часа след хранене. След тренировка ям пак.
Мери, захарта гледах я има в Карфур на здравословния щанд.
Видяхте ли новата тренировка на блендърите от 5 дневното предизвикателство? ХИИТа в началото изглежда доста обещаващо. Имам чувството, че Фея ще я изпробва скоро Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт