Гласуване за най-секси мъж на всички времена, анкета 1

  • 4 851
  • 103
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 24 004
Пускам първите номинирани по азбучен ред - 110 броя. Имате право на 6 гласа тук. Срока на анкетата е 7 дни. След 16 септември първите 10 от всяка от анкетите по азбучен ред ще офомрят окончателного гласуване и ще пусна окончателна анкета.

# 1
  • Мнения: 9 579
Гласувах  Peace Интересно ми е кой ще е на първо място Simple Smile

# 2
  • Мнения: 379
Ми то да беше сложила и снимки, трябват си за поне половината. Освен да си избера най-секси звучащото име.  Laughing

# 3
  • Мнения: 11 747
Гласувах, много е интересно кои ще са на финала и още по- интересно кой ще спечели накрая!

Ползвай гугъл!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 24 004
Има ги в Гугъл. Ако пльосна и снимки ще стане километрично. Плюс това всички номинирани общо са за ОЩЕ анкети, 330 парчета са, дами. Не съм чааак толкова трудолюбиво-жертвоготовна.

# 5
  • Мнения: 3 868
Гласувах. Мерси, Янтра.
Срока до 16.09.14г. за всички анкети ли е или само за тази?

# 6
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Гласувах.Половината си нямам даже представа кои са. ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 658
Уф, сега ще се окаже, че тези, които харесвам най-много, са в една анкета. Laughing Гласувах.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 24 004
Срока до 16.09.14г. за всички анкети ли е или само за тази?
Ами зависи кога ще успея да пусна другите, довечера съм на родителска среща, та евентуално утре и ще са до 17. Крайния срок ще е 17 септември максимум.


Едвам реших за кого да гласувам. Много съм зла, само 6 гласа!!!! На първо четене нацъках 16 гласа, после махах докато станаха 6.


Гласувах.Половината си нямам даже представа кои са. ooooh!
Като не ги знаеш кои са - значи не са ти секси, нали така Simple Smile Laughing Laughing Laughing Laughing

# 9
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Готовка Simple Smile
  bouquet за положения труд.

# 10
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826


Гласувах.Половината си нямам даже представа кои са. ooooh!
Като не ги знаеш кои са - значи не са ти секси, нали така Simple Smile Laughing Laughing Laughing Laughing
Ами....не.Отворих,загледах,има доста секси мъже,но си имам фаворити. Crossing Arms Wink

# 11
  • Мнения: 15 137
Избрах си трима Simple Smile
Янтра, не ти завиждам! Браво за положения труд!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 692
   Ех, че сте лошиии! Twisted Evil Като гледам резултатите до момента, пак приза ще грабне някой комерсиален захаросан красавец (a.k.a. Брад Пит). Искаше ми се нещо свежо и нестандартно да спечели, но не би. Joy

   P.S.: Все още не съм съм гласувала.

# 13
  • Мнения: 4 690
330, eха  #Crazy май доста попрекалихме .
Огромни благодарности на Янтра за положените усилия и труд   bouquet

Интересно ми е кой ще е победителят, кой е този Бог, който отговаря на изискванията на по-голямата част от ССФ и дали съвпада с моя фаворит  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 6 228
Ох, много трудно, едвам ги окастрих до 6.

Общи условия

Активация на акаунт