Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-6

  • 93 388
  • 783
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 320
Честита Нова година и от мен - желая много здраве и една прекрасна година Simple Smile

Подкрепям с 2 ръце мнението за д-р Михова - и на мен сега ми предстои 3-та ФМ (Jadi - общо са 3 Simple Smile) и сега дебна да си запиша час, но уж засега не са излезели графиците. Много държа тя да ме гледа пак- стискайте палци да успея с часа Simple Smile

# 376
  • Мнения: 432
Колко на брой са феталните? На мен ми предстои трета през февруари (в 7ми месец ще бъда). Но ходих и на скрининг и на допълнителен преглед при Михова. Ако мога ще съм при нея всяка седмица да си гледам бебчетата!  Laughing
Три на брой са.За д-р Михова само хубави неща съм чувала,аз последно бях при д-р Чачева и останах много доволна.

# 377
  • Мнения: 65
Здравейте  bouquet

Искам да попитам, някой от вас чака ли издаването на болничен от началото на тази година и дали са получили някаква конкретна информация кога ще започне издаването им, тъй като към момента в ЖК свиват рамене  Thinking

Благодаря Simple Smile

# 378
  • Мнения: 110
Здравейте  bouquet

Искам да попитам, някой от вас чака ли издаването на болничен от началото на тази година и дали са получили някаква конкретна информация кога ще започне издаването им, тъй като към момента в ЖК свиват рамене  Thinking

Благодаря Simple Smile
Аз чакам болничен, оставих документите за обработване във вторник (06.01), от кабинета ми казаха, че около седмица ще е готов. Да се обадя да питам в края на седмицата. Имаше доста насъбрани болнични за обработване и затова ми казаха, че ще се забавят.

# 379
  • Мнения: 65
Благодаря, Sian   bouquet

На мен ми дават друга информация, дори днес се обаждах и ми казаха, че още не са започнали издаването им и не се знае кога ще започнат, а не, че са много и ще става по-бавно  #Crazy

Да се обадя след средата на другата седмица, щели евентуално да имат инфо, кога ще се задействат  ooooh! Търпението ми е на ръба  Grinning

# 380
  • Мнения: 110
Явно ще се почака, ще видим какво ще ми кажат на мен след няколко дни.

# 381
  • Мнения: 160
Проблемите с болничните са заради новата система и изисквания на НОИ и въвеждането на електронните болнични. Навсякъде по болници и кабинети на ЛЛ цари хаос, така че по - добре се въоръжете с търпение.

# 382
  • Мнения: 14
Имате ли представа какъв е графикът на училището за родители? Знам че е през събота, но не знам кога коя тема ще се разисква

# 383
  • Мнения: 432
Имате ли представа какъв е графикът на училището за родители? Знам че е през събота, но не знам кога коя тема ще се разисква
И мен ме интересува какви теми предстят,ако никой не е запознат , в края на месеца съм на преглед  ще попитам и ще дам отчет

# 384
  • Мнения: 4
Здравейте,
лекциите за бъдещи мами в Надежда са през две седмици винаги в събота. Днес имаше лекция на тема "План за раждане". Аз бях на днешната и мога да кажа, че ми беше много интересна   Grinning Водеше я Надежда Стаменова. Обясняваше осен общите неща и специфични неща, които касаят мамите решили да раждат в тази болница. Обясняваше за цезаровото сечение и за нормалното разжане - предимства, недостатъци, как протичат. Следващата тема е продължение на мамите решили да раждат нормално, където ще се разискват вече подробно как протичат нещата по време на нормално раждане и всеки може да зададе въпросите, които го интересуват.
Следващата лекция е на 24 януари от 10ч на тема "Нормално раждане". Днес я обявиха на място, а до няколко дни ще я обявят в сайта http://www.nadezhda.bg/uchilishte-za-budeshti-roditeli/, от където също можете да се запишете за присъствие.

# 385
  • Мнения: 5
Има ли някой инфо относно педиатрия/неонатология там? В сайта нищо не откривам...

# 386
  • Мнения: 766
Току що по БТВ даваха раждане в Надежда.  Heart Eyes
Изглеждаше, че стана много бързо. И ми направи впечатление, че веднага дадоха бебенцето на майката да го гушне.
Интересно ми е как след като дамата беше от Бургас, роди нормално там. Как са го организирали?  newsm78

# 387
  • София
  • Мнения: 23 229
седяла е в София да чака раждането.

# 388
  • Мнения: 766
Да и аз така предположих, но как са преценил кога да отиде там и да чака. Явно лекаря преценя и съветва.
Предполагам обаче за лекарите там, това е краен вариант т.е. предпочитат да е планувано и по възможност секцио?

# 389
  • Мнения: 1 095
Моя позната от Стара загора като й наближи термина дойде при роднини в София, изчака си 5-6 дни и влезе да ражда. Simple Smile Добре са я проследили явно. Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт