Ще ми вземат апартамента от банката

  • 5 628
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
Плаща по 1000 лв на месец, от 2009 до сега, но в същото време си в чужбина, в същото време си на квартира в България тази година?

Как го правиш??

Ти пък къде видя да пише, че е на квартира в БГ ?!

Не те разбрах за личното плащане Канарска-Маймунка. Квартирата е в България според мен, защото по света освен в Албания, няма такива цени на квартири. Поне не месечни. Затова и така отговорих. И когато си на квартира в България, няма как в същото време да си в чужбина, и в същото време да плащаш 1000 лева, подчертавам ЛЕВА, ипотека и 140 ЛЕВА наем, ама да не живееш и на двете места, пък едното даже да е на чичо ти .... пък той да има телевизор на изплащане ... и от Уникредит, да вземат да продадат апартамента, който е на ДСК,....

Автора лъже.

# 16
  • Мнения: 636
Иначе по темата, лично ваша си е грешката !!! Като искате да си купувате имот - го купувайте на ваше име, а не на чичо, леля, стринка, баба и т.н., за да не стават такива неща ! Сега на практика изплащате апартамент, който изобщо НЕ е ваш, колкото и да си го мислите, само парите които хвърляте са ваши !  Peace

# 17
  • Мнения: 636
Плаща по 1000 лв на месец, от 2009 до сега, но в същото време си в чужбина, в същото време си на квартира в България тази година?

Как го правиш??

Ти пък къде видя да пише, че е на квартира в БГ ?!

Не те разбрах за личното плащане Канарска-Маймунка. Квартирата е в България според мен, защото по света освен в Албания, няма такива цени на квартири. Поне не месечни. Затова и така отговорих. И когато си на квартира в България, няма как в същото време да си в чужбина, и в същото време да плащаш 1000 лева, подчертавам ЛЕВА, ипотека и 140 ЛЕВА наем, ама да не живееш и на двете места, пък едното даже да е на чичо ти .... пък той да има телевизор на изплащане ... и от Уникредит, да вземат да продадат апартамента, който е на ДСК,....

Автора лъже.

Автора казва, че само изплаща апартамента ! Той може и от Аляска да праща пари, за изплащането му, може да праща лева, долари, евро и т.н.. Защо трябва да живее в него, за да го плаща, не ти разбирам мисълта ?! Той дори не е на негово име, демек няма нищо общо с него този апартамент, така че не виждам защо да не може да си живее в чужбина, да работи и праща пари до БГ за изплащането на каквото и да било...

# 18
  • Мнения: 306
Разбира се, че може. Така е и написал - аз съм в чужбина и от 2009 до сега си го плащам. Само че, както е в чужбина до сега и редовно си плаща ипотеката за жилището, така през февруари тази година е на квартира в БГ ...

# 19
  • Мнения: 8 835
Да не би регистрацията, от която пише авторът, да се ползва и от някой друг, който е на квартира и плаща наем и т.н. Че той, както дава апартамента си да бъде на името на някакъв роднина, що да не преотстъпи и акаунта си на кой да е приятел? Joy

# 20
  • Мнения: 636
Разбира се, че може. Така е и написал - аз съм в чужбина и от 2009 до сега си го плащам. Само че, както е в чужбина до сега и редовно си плаща ипотеката за жилището, така през февруари тази година е на квартира в БГ ...

Ама по какво съдиш, че е в БГ ?! По датата му на регистрация ли ?

# 21
  • Мнения: 306
Разбира се, че може. Така е и написал - аз съм в чужбина и от 2009 до сега си го плащам. Само че, както е в чужбина до сега и редовно си плаща ипотеката за жилището, така през февруари тази година е на квартира в БГ ...

Ама по какво съдиш, че е в БГ ?! По датата му на регистрация ли ?

 Grinning ами февруари тази година е писал за проблеми с квартира в бг, иначе твърди че има жилище, купено с ипотека и плаща за него 1000 лева всеки месец, от пет години...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
Толкова противоречия има в постовете на автора, че вече наистина ми е съмнително.
Не може да плащаш по "1000 лева, а по някой път и по повече".  Вноските са фиксирани, как така по някой път и повече, а друг път по-малко?
Ако парите не са превеждани директно по сметка в банката, а са разчитали на вуйчото, нищо чудно той просто да не ги е внасял.
Освен всичко друго остава въпроса:
Защо автора е живял под наем, при условие, че е взел апартамент чрез ипотека, макар и на чуждо име?
Или едното или другото е вярно.
Темата е пързалка отвсякъде. Малко данни, много противоречия и пълно безсмислие.

Общи условия

Активация на акаунт