Отговори
# 570
# 571
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Профче ,няма какво да се чудиш.
Скрит текст:
Детето размири да ги платим ,на неговите  съученици били платени.А всъщност той е осигурен от училище включително и юни.Но аз вчера разбрах от клиент,че в София на Витоша 6 са искали да го глобят заради тази декларация и запалих.
А по повод личния той не ни взима такса ,даже и мене ме пропуска по някога и сме много доволни.Бяхме насочени към очен специалист и при него стана тази работа .Аз ходя в същия кабинет,но при колега на въпросния доктор и не ми взима пари.Явно наистина им приличаме на ходещи портмонета.
Киарче,може да се обжалва ,но ако изчакам една година отпада глобата. Mr. Green[/color]

# 572
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бибо Hug Heart Eyes Проф Heart Eyes Rolling Eyes Щерки 1-2 Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Сал не вденах...къде щерка ми виде Мичка Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 10:56 от НАРЦИС-Зиза - MyDoom a.k.a ВлъхоУсойница

# 573
# 574
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Много ми харесват тея на Зиз от подписа. Heart Eyes

# 575
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мооооооооооооцииииииии....Мооооооооооооциииииииии.... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Бибо  love001

# 576
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Маман, аз по инерция тръгнах  hahaha hahaha hahaha hahaha
Систър  Heart Eyes Hug

# 577
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528

От рд на Едже  Peace

# 578
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 597


Био  Heart Eyes

Много и ходят разни бюстиета, чак и на мен дето съм жена ми се иска да я видя по без тях, пък какво оставаше за стоп-кадрите в които на някои хора от мъжки пол щяха да им изпадат очите, пък и подпирането  им в някои сцени  tooth ....кой каквото го влече  hahaha

# 579
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ретуит Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 580
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 597
Emir thinking: Oh oh, soon I think I will need a pillow again ...



 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Трябвала му възглавничката Joy

# 581
  • Мнения: 1 786
Скрит текст:

Био  Heart Eyes

Много и ходят разни бюстиета, чак и на мен дето съм жена ми се иска да я видя по без тях, пък какво оставаше за стоп-кадрите в които на някои хора от мъжки пол щяха да им изпадат очите, пък и подпирането  им в някои сцени  tooth ....кой каквото го влече  hahaha


newsm10
Хазал може да бъде секси, може да бъде студена,  може да бъде гореща, може да бъде по детски чиста, по женски изкушаваща.... абе всякак го може и всякак и отива!  Peace

Биби и аз така си мислех, ама видях, че другите са много по запознати от мен, така че още по- добре, че разрешихте проблема.  Peace Simple Smile

# 582
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 161


Био  Heart Eyes

Много и ходят разни бюстиета, чак и на мен дето съм жена ми се иска да я видя по без тях, пък какво оставаше за стоп-кадрите в които на някои хора от мъжки пол щяха да им изпадат очите, пък и подпирането  им в някои сцени  tooth ....кой каквото го влече  hahaha
И аз ретуит.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нападнали са ни млекопункта.  hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

# 583
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:

Скрит текст:
Био  Heart Eyes

Много и ходят разни бюстиета, чак и на мен дето съм жена ми се иска да я видя по без тях, пък какво оставаше за стоп-кадрите в които на някои хора от мъжки пол щяха да им изпадат очите, пък и подпирането  им в някои сцени  tooth ....кой каквото го влече  hahaha


newsm10
Хазал може да бъде секси, може да бъде студена,  може да бъде гореща, може да бъде по детски чиста, по женски изкушаваща.... абе всякак го може и всякак и отива!  Peace

Скрит текст:
Биби и аз така си мислех, ама видях, че другите са много по запознати от мен, така че още по- добре, че разрешихте проблема.  Peace Simple Smile[/b]
Кратко, точно и ясно написано.
Привет на всички Ви, Hug......Hug които заварих в темата, на появилите се след мен Hug......Hug и на тези, които, ще се появят. Hug........Hug
Чачун пак е зализал бретона си Sick като чичка.

# 584
  • Мнения: 11 820
ААА тези котарани ще ги наказвам с вдигнати лапички, където нападнали млекото  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт