1001 НОЩ - Binbir Gece/ ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР пред камерата и зад кадър - 240 тема

  • 44 607
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 571
JU,....но защо пропускаш наградата "Златна пеперуда"на 22.6 2014, за най-добра мъжка роля newsm78 newsm78 newsm78 Само че я получи "Валиде Султан",а той не очакваше награда и затова благодари с видео от Лондон Peace Peace Peace и др.като "Златен обектив" от Асоциацията на т. журналисти.. И най-важното - стана "МЪЖ НА ГОДИНАТА"  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 18:50 от vera17

# 16
  • Мнения: 14 571
На модно ревю... Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 28 206
Ти сама казваш "зависима преса". Какво очакваш? Частни медии, правят си тяхната политика.
Аз друго не съм очаквала. Който следи Ердоган, ме разбира добре. Какви удари само понесоха социалните медии в последната година! Съвсем скоро
Скрит текст:
Ердоган се разхождал из един от популярните квартали на Истанбул в компанията на кмета на града. Президентът забелязал на втория етаж на кафене клиент, който пуши и това предизвикало възмущение у него.
Ердоган започнал да сочи клиента и отправил гневни забележки към него, но клиентът не престанал да пуши.
Малко след случката властите глобили кафенето с максималната сума от 6000 турски лири или 2800 долара. Клиентът нарушител също бил глобен, но само с 90 турски лири.
Видеото с тази случка породи и шеговито коментари в социалните мрежи. В един от тях се казва по адрес на президента: "Пушенето не е толкова вредно, колкото сте вие". http://vbox7.com/play:65f92f8166
Та действителността е много различна от това, което ни се иска да бъде. За съжаление още дълго време нашите желания ще се разминават с реалността в Турция. Като казвам нашите, имам предвид милионите почитатели на Халит.
Скрит текст:
Пак скоро се запознах "виртуално" с един сириец. Избягал от Дамаск в Коня, заради войната.  Причината беше Халит. Човекът се оказа голям негов фен... Но пък Ердоган му е спасител. Понеже е приел семейството му в Турция, успял е да си намери работа... Какво бих могла да отговоря на това?! Замълчах си Sad Особено след като спомена, че баща му е убит в дома им, който е бил разрушен от бомба. Този факт, колкото и да е ужасен, не може никога да промени мнението ми за Ердоган.
Какво заслужава Халит, съм писала преди време, няма смисъл да повтарям. За мен е важно, че въпреки Ердоган, тази година получи "Златна пеперуда", важно е, че Халит е удовлетворен от себе си, че е избран за Мъж на годината 2014, че хората го обичат и уважават.

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 28 206








Следващите 2 снимки са от профила на Халит във ФБ.   bowuu  newsm10 Публикувал е още 2, но вече ги имаме в темата. Simple Smile









Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 21:31 от LU4IQ

# 21
# 22
  • Мнения: 28 206
Продават се  newsm26  Wink от изложбата.



# 23
  • Мнения: 28 206
Добро утро Simple Smile  Hug























ВСИЧКИ СНИМКИ СА ОТ ИЗЛОЖБАТА ЗА СЕРИАЛА "ВЕЛИКОЛЕПНИЯТ ВЕК"

# 24
  • Мнения: 28 206
ОТ ПАРТИТО НА ЕКИПА НА СЕРИАЛА "КАРАДАЙЪ"











# 25
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
LU4IQ, благодаря за новата тема и актуалните новини. Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 14 571
Добро утро! Прибавям тази снимка с "номерация" Hug   Hug Hug

# 27
  • Мнения: 14 571
Ако се затруднявате с някои "герои" от "ВВ" Laughing Laughing Laughing
1 СС, 2Джихангир 3.Михримах 4.Мустафа 5. Михруниса 6.Фатма С. 7.Принц Селим 8. Рюстем паша 8.Махидевран

JU,.... +1   Praynig Praynig Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 1 017
ДОБРО  УТРО  Hug  bouquet smile3531  redecoration

# 29
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт