Искам да кажа ... (13)_01.12-07.12

  • 45 101
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Разбрахме се с Гого коя игра иска - не било Европа, не било и по света, а Околосветско пътешествие - издирвахме картинката на кутията в Гугъл  Crazy

Тази я имаме. От години вече редовно й бърша праха  yes

Правих меденки, ама не по Джемма. Констанца домъкна от уроците по рисуване 4 меденки - приятелка й ги дала. У-НИ-КАЛ-НИ. Ама на вид не са същите моЙте, нещо не са така тъмни, моите сивеят. Тези, дето домъкна са хем меки, хем хрупкат. От какво може да зависи  newsm78

# 1 051
  • Мнения: 2 674
Като стана въпрос за география да споделя, че хората все още имат комплекс да кажат къде са родени. От къде сте? От Раша? Ама тя с азиатски черти. Mr. Green Викам, къдье във Раша? Flutter ами в  Таджикистан. Laughing  Защо се срамуват, защото съм сигурна, че ако беше родена в Швейцария нямаше да обяснява как всъщност е родена в Италия.

# 1 052
  • Мнения: 14 654
Даааа, имах един съученик циганин, много готин между другото, който си мислеше, че като се облича с рапърски дрехи, може да мине за негър Simple Smile Към днешна дата се облича много елегантно и винаги е с гладена риза.

# 1 053
  • Мнения: 5 710
Искам да кажа, че това куче от вече поне година и нещо не може да намери дом. Отчайвам се от бездушието на хората и не ги разбирам. Така или иначе споделям страничката му не за да го осиновите конкретно вие,ясно че всеки си познава дереджето а за да я разпространите във Фейсбук сред вашите познати. Търси се дом за това куче - вътре и без верига. Да го обичат и да обича.

https://www.facebook.com/adoptspiro

# 1 054
  • Варна
  • Мнения: 6 381
Ако през нощта се включи аларма на кола, под прозорците ни, и не спира, къде се подава сигнал?
На 112 ли? Confused Преди два дни се случи, не звъннах никъде, защото не знам къде, а и нямах голям зор-отпочинала съм и на другия ден мога да си позволя да спя докато се наспя.
В 1 часа започна да вие, аз четох книга до около 3-все си виеше алармата. Не знам кога е спряла.
Как да звъннеш на 112 примерно, като не знаеш на кого е колата-нали все подробности искат?

# 1 055
  • Мнения: 2 674
И една албанка. Аз съм европейка. Да, да такава си!  Не мога да ти го оспоря, като кажат Европа първо за Албания се сещам. Виновна ли съм?!?сакън некой да не я подцени. Първо качество си, не бой се!

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 19:40 от Серафима

# 1 056
  • Мнения: 1 525
Бих си взела куче. Не породисто. А такова, с мили очи, което веднага ще предизвика трепет в мен.
Някой ден, когато имам условия, ще го направя.

# 1 057
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Тъпо ми е. Нямам "семейни" приятели и не се събирам с никого събота и неделя, съответно детето ми няма с кого да играе в почивните дни. Канила съм майки от ДГ на гости или само децата им, но... не може всяка седмица. Отделно като поканя майка с дете- отказват (или си имат задължения, или искат семейно с мъжа си да излязат), а ако поканя само детето- приемат, но пък на мен ми писва всяка седмица да съм чужда детегледачка. Сама жена избягват да я канят по домовете си (с МП още не сме тръгнали семейно по гости). Семейните ни приятели останаха в града, в който живеех със съпруга ми. И двете ми приятелки, с които се събирахме, се изместиха в други градове. Скапана работа...
Извинете, стана ми тъжно...

# 1 058
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, и аз така веднъж - първи курс, запознавам се с новите колеги, красиво русо момиче, казвам - От къде си?, а тя тихичко - От РусИ. Аз - Ааа, така ли, никога не съм била в Русе, тя - Аз от РусиЯ. Викам си, леле, пак се изложихме пред чужденците hahaha

Стейси, за виеща аларма се обаждах в районното. Казах номера, помолих да издирят собственика по регистрацията. Много бяха отзивчиви. Обещата да направят всичко възможно, но ме предупредиха, че ако не се свържат с човека, не могат да направят нищо с колата, била частна собственост. Стана ми странно, малко се поскарахме, защото то по тази логика аз мога за бомба да подам сигнал и те какво - няма да отворат колата, щото е частна собственост ли? Но нищо де, явно са намерили човека, защото след няма и половин час алармата спря, а беше вила около 10 часа, как имаше акумулатор още тази кола, не знам.

Спиро наистина е много симпатичен. Не бих взела животно в този апартамент, но дано някой друг го хареса!

Шагия, мъчно ми стана Confused Какво пък, имаш си нас Hug

# 1 059
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Да, Белинда, права си! Реално имам много неща, не знам защо се размрънках...    bouquet  bouquet  bouquet

# 1 060
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 947
Ех, почивни дни, празници... Днес е по-тихо в темата. Ходихме следобед до магазина - да си допълня коледните украшения. Бяха обявили, че ще работят всяка неделя. Сега остава и да почна декорацията на къщата.
Иначе в неделя и всички празници - нищо не работи, затворено е.
Shagya, поне си си в България. Откакто сме тук, връзка с децата, всички приятели и близки поддържаме само по скайп и фейсбук. Дъщеря ми е с тарифен план, който позволява всеки ден да си чуваме. Отделно са интернет-връзките. Веднъж годишно, когато се приберем, времето все не ни стига, все някой остава сърдит, че не сме се видели.
 
 

# 1 061
  • Мнения: 22 572
Търся си нещо за четене....
Хубаво и смислено...
Подхванах една на Рей Бредбъри, но не съм на тази вълна в момента...

# 1 062
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ех, почивни дни, празници... Днес е по-тихо в темата. Ходихме следобед до магазина - да си допълня коледните украшения. Бяха обявили, че ще работят всяка неделя. Сега остава и да почна декорацията на къщата.
Иначе в неделя и всички празници - нищо не работи, затворено е.
Shagya, поне си си в България. Откакто сме тук, връзка с децата, всички приятели и близки поддържаме само по скайп и фейсбук. Дъщеря ми е с тарифен план, който позволява всеки ден да си чуваме. Отделно са интернет-връзките. Веднъж годишно, когато се приберем, времето все не ни стига, все някой остава сърдит, че не сме се видели.
 
Яна,  Hug Права си! Наистина е така, но погледни и от другата страна. Много от моите близки хора заминаха за чужбина (приятелка, братовчедка ми, леля ми...) или за други градове. Ще ги видиш колко- един- два пъти годишно. А тези хора ти липсват, много, с тях си споделял, живял. Знам, че и на теб ти е много трудно, защото си далеч от децата си, което е ужасно! Знам, че го правите за добро, но отношенията се чупят.
 

# 1 063
  • София
  • Мнения: 23 158
Търся си нещо за четене....
Хубаво и смислено...
Мире, вкусове различни. Нещо на Джоан Харис и Исабел Алиенде примерно. (Понеже съм на тази вълна.)
Аз обикновено редувам жанровете.

Гледам по TLC "Спестовници". Иде ми да ги хвана всички и да ги ошамаря като една умерена прахосница.  Mr. Green

# 1 064
  • Мнения: X
И аз ги гледам Спестовниците. Някои случаи са шокиращи. Егати и откачалките.

Общи условия

Активация на акаунт