Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 61

  • 32 348
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 163
Нали сме и за здравословно хранене? Слагайте и вие по някоя снимка де. В миналата Мерито, Дрийми и Симпа показаха вкуснотии. Не спирайте, моля ви. Нека обменяме идеи и за това какво ядем, за да сме здрави и силни. Това е особено полезно за начинаещите в темата.

***


От мен лещена яхния с грахови стръкчета



И салата от алабаш, моркови, брюкселски зелки, лещени кълнове, грахови стръкчета и келски микрозелении

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Феичка, аз да кача, ама например това: няма място при нас, макар и да е домашен хляба, не е много диетичен. Последното, което става за тук е това -  салата от селъри, моркови и ябълки, със заквасена сметана , отгоре е поръсена със сусам. Много е вкусна и смятам, че е здравословна.
Дрийми, р90Х , р90х2 и р90х3 има чичо Тони. р90х3 е 30 минутната, та правилно си се насочила към нея, щом търсиш кратки тренировки.
Моята най-любима програма евър е Асайлъм /1 и 2/, но най-голям ефект откъм отслабване съм видяла от Т 25. /може би заради храненето, но няма значение/.
За да не съм голословна, за два месеца Т25 стинах от това:

Последна редакция: ср, 03 дек 2014, 06:59 от luba_rizova

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро момичета  Hug

Отчитам се с Румяна: http://fitnesinstruktor.com/trenirovka-za-cialo-tialo-s-akcent-d … -i-ramene-31-min/

Любе, ти си нещо свръх уникално! Блазе на мъжа ти, да има такава жена!  Hug Евала  Peace

Бобче, радвам се, че коледния дух ти въздейства и се чувстваш по-добре  Hug Hug Hug

Меридка, оправяй се бързо  Hug

Би, Фея, Линдс, Мери  Hug Hug Hug

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
това август
това след Т25
Не мога да вмъкна горе снимките, та слагам тук.
Вивкоооо, ще те бия!!!! Не пишеш! Целувам теее! Браво, че почна пак да тренираш Hug Hug Hug кисиес кисес кисес

# 49
  • София
  • Мнения: 10 858
Ебаси мацката! Crazy Феноменална промяна от Т25  Heart Eyes
И аз те целувам, целувам, целувам!  Hug Hug Hug

Хубав ден момичета  Hug

# 50
  • Мнения: 5 405
luba, имаш уникална промяна!
Но не съм съгласна с теб за Румяна, още повече пък, че не си тренирала с нея, за да знаеш това, което казваш. Хайде поне месец да тренираш с нея, да повториш няколко тренировки и да си видиш издръжливостта. Ей така на сляпо не ми говорете Wink
Вив  Hug

# 51
  • Мнения: 741
Добро утроооо

Вивввв а на мен гуш няма лииии  Cry

За любима програма евър....нз да ви кажа честно през разбичните години различно е било...ако трябва сега да кажа, колкото и да прозвучи самонадеяно....в молента най се кефя на моите си тренировки. Просто защото слагам това, което ми трябва  Simple Smile Иначе последно правих PiYo и да ви кажа честно нито е за подценяване нито за подминаване. Всеки е хубаво да я направи.  Simple Smile

Днес почивка

# 52
  • Мнения: 2 883
Любче, каква промяна. Спомням си в началото като почнах да пиша в темата и си беше пуснала 2 снимки, не знам от снимките ли беше, от какво, но имаше свалени сякаш десетки килограми. Може ли да споделиш, ако обичаш, как започна да тренираш (идея, мотивация, телосложение) и как стигна до тук? Сигурна съм, че ще е много вдъхновяващо за всички ни. Извинявам се, ако си го разказвала и те карам да повратяш. Това когато имаш време, разбира се. Просто имам чувството, че от 1-вата снимка, тогава, лятото, която беше показала, и тази сега, разликата е огромна. А на тази последната снимка си чудна мацка - бонбон, какви крачета имаш само, жестока. Къде е правена снимката?
А този хляб който си изпекла  Heart Eyes не разваляй дисциплината, моля те, има хора със слаби ангели и любов към месенето и яденето  Mr. Green

След малко ще отчитам, още кафе пия  Laughing

# 53
  • Мнения: 8 163
ВивееееHug

Люба, душо,  за два месеца?! newsm09  newsm10    А това с целината изглежда супер. Да го беше пуснала преди да стана веган...

# 54
  • Мнения: 741
Допълвам миналия си пост

Ще направя преглед на тренировките, които съм правила

Тербо Фаер - яка програма, главно с кардио, танци, много разчупени движения а бе като танц си е. Имах промяна с нея доста.
Инсенити ми дойде прекалена втория месец...много бъхтене за нищо според мен. И това кардио само също не ме кефи...иначе Шон го харесвам има една силова за горна част във фитнес много добра.
От Chalean Extreme силовите са много добри - тренира се крака и ръце заедно и това много спомага за повече горене и натоварва добре корема.
От Боб съм правила йогата, която няма равна..то е йоготренировка, също за корем една силовите му...много дълги, смесва кардио и нсилово в едно, в което попринцип няма лошо, но аз като тренирах с него определено се чувствах изтощена...иначе кратките му за дупе например са трепач.
Ох забравих името на таз ама програмата и е peak fit нещо си много добри силови определено.
И това е май  Simple Smile

# 55
  • Мнения: X
Добро утро и от мен!!!  Hug
Благодаря за прекрасната тема!!!  Heart Eyes
Вчера бях с брутална МТ по цялото тяло, буквално навсякъде- това от Shred & Six Weeks Six Packs. Отделно, болеше ме гърлото, та карах основно на чайове джинджифил. Спах и наобяд- доста дълго и дълбоко, не ми се бе случвало доста отдавна. Днес вече се събудих свежарка /пак доста късно/, отпочинала, за нови подвизи готова. Допивам кафето и се мятам на същата тренировка.
Вив,  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Меридка, много гадно, много... Бързо възстановяване!!!  Hug
Ризова, желязна си, знаеш!  Heart Eyes Кое Шоново творение е с най- малко кардио и най- малко товарещо коленете? Аз обожавам да тренирам силово  Blush
Феята пак е показала страхотни неща. И много добро решение това със седмичното планиране.
Аривидерчи от мен засега и доскоро!!!

# 56
  • Мнения: 808
Добро утро на всички!

Отчет от вчера вечерта - тренировка 42 от р90х3 + 5 км. интервално на велоергометъра.

Вечеря - половин алабаш и 2 моркова с много лимонов сок и малко зехтин ЕВ. И чаша червено винце. А след тренировката кисело мляко с протеин.
Закуска - шепа червени боровинки, ябълка и зелен чай с жасмин.

Честно казано, по-стимулиращо е, когато имаш да се отчиташ Grinning.

# 57
  • UK
  • Мнения: 1 958
Здравейте, момичета! Не съм писала тия дни, че нямам с какво да се похваля - нито тренировки, нито ядене като хората. Не бях и в особено настроение, че баба ми падна и е на легло, тя е и доста възрастна, но ми е мъчно много - ужасно е да си стар, но това е животът. Но днес се взимам в ръце вече. След работа съм планирала яка тренировка за горна част Simple Smile.
Сега закусвам овесени ядки с кисело мляко, чия и канела и се чудя как може да е такъв мрак още навън.

Любче, ти пак ли ще ни слагаш в джоба си? Shocked Страхотна си!  Hug
Вив, добре завърнала се, радост наша!  Grinning

Какво друго имах за споделяне - а, да! Вчера ядох едно индийско ястие на обяд, казваше се "дал" (dahl) от няколко вида леща - нещо като яхния, беше много вкусно. Сега ще издирвам рецепта.

# 58
  • Мнения: 377
Да се отчета и аз в новата тема.
Продължавам си с предизвикателството на Румяна - трудно, лесно - каквото е заснела, това правя.
Люба, страхотна трансформация за кратко време! Но ти тренираш много сериозно, а аз има да ти дишам прахоляка  Laughing.
Много надъхващо ми действат вашите постижения, продължавайте да показвате снимки!
Фея, ако имаш време, би ли споделила тези приложения за планиране на седмичното меню? Много ми е трудно ежедневното измисляне на храни  Embarassed. А ние сме си голямо семейство и си ядем, не като да сме на диета. Почти всяка вечер готвя и въртя определен набор от ястия и ще съм щастлива да разнообразя менюто.

# 59
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Първо, благодаря на Мери за темата   bouquet

Отчитам се с ден 2 от 90 дневното предизвикателство. Всички сте на ден 50+, а аз в самото начало, но пък се надъхвам от вас. Програмите на Руми за начинаещи не ме уморяваха, но тези ми допадат. И дупето ме боли и мускулите на корема също. Доволна съм.

Люба, прекрасна си! Невероятна промяна. И не само, че си отслабнала, но имаш и много хубаво оформени крака. И аз ще се радвам да разкажеш за мотивацията си и постигането на сегашния резултат.

Аз така, преди почти три години, успях да сваля всичко натрупано от двете раждания, задържах килограмите, но направих грешката да ги сваля без физическа активност и сега имам онова неприятно "тресене" на месо. Но четейки тук, разбирам, че щом се "тресе", може би имам мазнини за чистене.

Момичета, качвайте снимки и на храната и споделяйте с какво се храните, моля ви. Аз ям здравословни неща, но май не се храня правилно. Мисля, че количеството храна, което приемам, не е достатъчно и не е разнообразно.

И качвайте снимки, моля ви! На мен това ми действа най-надъхващо - като виждам, че положените усилия дават резултат.

Ljoli, дано баба ти се възстанови. Знам какво е. Едната ми баба беше на легло повече от година и всеки ден се молеше да умре. Мускулите й атрофираха, отслабна... Не е живот това. Кураж и дано се изправи на крака  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт