My Toys - В света на играчките - 50!

  • 121 680
  • 817
  •   1
Отговори
# 90
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
tigar-migar, DAMA-BG,
Благодаря ви за мненията, много са ми полезни. Сега остава да се преборя със себе си как да дам 400 лева за колело...
А 16" до каква възраст/ръст/ са подходящи?

Обикновено тези колела могат да бъдат използвани до около три сезона - зависи колко бързо расте детето. Седалка може да се повдигне с около 8-9 см над началното положение. Каква е височината на детето в момента?
Относно 400-те лева може да мислиш и по друг начин - като инвестиция, част от която може да се върне след 2-3 години. Когато детето порасне и колелото му стане малко, може да се продаде и да си върнете 100-150 лева. Освен това има и вариант ПУКИ-то да се вземе в БГ с отстъпка за ранна поръчка. Така може да се окаже, че детето ще кара качествено и леко немско колело за около 200-250 лева.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 10 689
Записвам се, защото вероятно ще поръчаме едно огромно Лего от сайта.
В тази връзка има ли допълнително таксуване на килограм, извън цената на доставката?

# 92
  • Мнения: 392
В тази връзка има ли допълнително таксуване на килограм, извън цената на доставката?
Не, няма.

# 93
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ако е директно до БГ, няма такса, ако ползваш превозвач - да.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 10 689
Прочетох първа страница и разбрах, че DHL ще ми го доставят до вратата ми, като цената, която трябва да платя е сумата на артикула и 16 евро доставка, но май не съм разбрала правилно. Така ли?

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Записвам се, защото вероятно ще поръчаме едно огромно Лего от сайта.
В тази връзка има ли допълнително таксуване на килограм, извън цената на доставката?

От чисто женско любопитство, кое е легото? newsm53

# 96
  • Варна
  • Мнения: 10 689
Ох, не питай - мобилният кран, който тежи близо 4кг...

# 97
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Прочетох първа страница и разбрах, че DHL ще ми го доставят до вратата ми, като цената, която трябва да платя е сумата на артикула и 16 евро доставка, но май не съм разбрала правилно. Така ли?

Абсолютно вярно.

# 98
  • Мнения: 84
Момичета, имам нужда от помощ - ако може някой по - запознат и който често си поръчва да ми драсне на лични. Предварително ви благодаря!

# 99
  • Варна
  • Мнения: 10 689
Ние по всяка вероятност днес-утре ще пускаме поръчка и ако някой от Варна иска да се включи, да ми пише на лични.

# 100
  • София
  • Мнения: 715
Момичеата, моля, ако някой има код и няма да използва да ми го предостави. Praynig
Предварително благодаря. Hug

# 101
  • Мнения: 2 892
здравейте и от мен  Hug
отдавна се каня да пиша и все не "остава време"  Blush
Скоро  дъщеря ми ще става на 6г и се замислям за подарък. В момента имаме колело и тротинетка/скутер, като и двете й остават малки, но колелото въобще не го е карала  ooooh!
Тротинетката ни е от типа на тези : но дръжката не се повдига повече, а и е за по- малки кг....
 Ще се радвам да ми дадете някакви идеи, но предпочитам да е за игра навън, чудех се и за ролери и то отдавна, но май и тази година ще ги прескоча  Confused
Една приятелка каза че взели такъв тип тротинетка от Бг за около 50/60 лв й е била доволна, но искам още предложения защото съм от много малък град и тук няма нищо  Tired

# 102
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние от 3 г сме с тротинетки Худора 205, има доста модели в тойса. Много много съм доволна, въпреки че ги дават над 5 или 7 г, моите се справят много успешно от доста по-малки. До 100 кг са, издържат и мен. На приятелски деца също взеха от тях, мисля, че са добра дългосрочна инвестиция.

# 103
  • Мнения: 104
Някой ще поръчва ли скоро, че ми трябва едно лего Майнкрафт само, да ми пише на лични!  bouquet

# 104
  • Мнения: 2 892
Ние от 3 г сме с тротинетки Худора 205, има доста модели в тойса. Много много съм доволна, въпреки че ги дават над 5 или 7 г, моите се справят много успешно от доста по-малки. До 100 кг са, издържат и мен. На приятелски деца също взеха от тях, мисля, че са добра дългосрочна инвестиция.
Мерси за отговора   bouquet
Питах малката, но тя държи да е с две гуми отпред, а и да си кажа честно и на мен ми се вижда по-подходящо като за нея да е с две гуми отпред , какво ще кажете за този модел, може и от друг сайт, цената да е добра  Peace
http://www.mytoys.de/Hudora-HUDORA-Mini-Scooter-T-Bar-Pink/Scoot … a01.10.03/3420070 ?
ще се радвам и на други мнения и препоръки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт