Отговори
# 495
  • Мнения: 28 004

Ти остави Феми Hug ми като излезна списъка с мъже на годината преди да изберат един от тях и тя беше сред претендентите.
Тери го беше публикувала, грешка ли бешеееее, newsm09 не знам!?! smile3506
Ох бе Ирчооок. Joy

Сериозно ли Shocked

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Сера мъж на годината Joy Joy Joy То направо като вица на годината Joy Joy Joy

Не е ли твъъърде странно че пак преди серия излизат подобни снимки а? Отгоре на всичко са правени вчера, а са пуснати днес- в деня на серията Wink
Ако Чачослав е с отнета книжка, няма как да бришат по кръстовищата Peace Мен снимката пусната с Енгин и Ча зад волана изобщо не може да ме убеди, че не е сгафил! Въпросната снимка излезе в същия ден с едни други, където и Ча и Енгин са облечени, а по хората навън се вижда че е доста студено и вали, Енгин шофира, а на другата, на която шофира Ча, слънце пече и народа маа по къс ръкав.... И двата кадъра в  един ден...да бе ooooh!

На мен ми е много интересен надписа на Чачовата тениска, отгоре на всичко добре разкопчан и разгърден та да се вижда хууубаво newsm53 Повтарям се но сякаш казва на някои да излязат от филма!
Интересно ми е, че и вместо да мълчи и да се прави на важна, този път СС си е отворила устата, но е казала че случайно са се засекли Wink
Hug траверс на годината   Sick hahaha   той ша иде на наградите и ша се разбере  дали  кара той  или  Енгин  но си мисла че не му е отнета книжката  а Ча  си мълчеше  , явно  иска покаже нещо с този надпис  намеква    но   се иска умствен капацитет      а като чета  едни  те  не съ разбрали намека 

# 496
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Това от моя сериал- Новите съседи  Mr. Green

# 497
  • Мнения: 5 109
Альооооо нарде сте кукундрелиииии  Hug Hug Hug Hug Hug
Ей ви малко бАнбони да се черпите, че келеша, свекъра и племенницата са именяци.

# 498
  • Мнения: 11 820
Това от моя сериал- Новите съседи  Mr. Green
да не го дват пак  newsm78

# 499
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ин  Heart Eyes Hug да са ти живи и здрави всичките  Hug Hug Hug
Не го дават, по тубето го гледам  Mr. Green

# 500
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
https://www.facebook.com/video.php?v=752751541444983&fref=nf
Яманко, отправя поздрав за празниците с дзън, дзън  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 501
  • Мнения: 5 109
Ин  Heart Eyes Hug да са ти живи и здрави всичките  Hug Hug Hug
Не го дават, по тубето го гледам  Mr. Green

Мерси Ирчок  Heart Eyes
Всички да сме живи и здрави!

# 502
  • Мнения: 15 884
Альооооо нарде сте кукундрелиииии  Hug Hug Hug Hug Hug
Ей ви малко бАнбони да се черпите, че келеша, свекъра и племенницата са именяци.


Фифо Hug Heart Eyes Да са ти живи и здрави вси4ки именици и само готини емоции Party
Весел празник  bouquet

# 503
# 504
  • Мнения: 15 884
Ох, а коментарите като про4етох под Джорджано и се опиках от смех Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 505
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Мичоно, няма само ти да пускаш тия от ПО-то  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 506
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ох, а коментарите като про4етох под Джорджано и се опиках от смех Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Недей, че той е обиден от това отношение подигравателно към него  hahaha hahaha hahaha

# 507
  • Мнения: 11 820
Той явно още преди да замине в казармата е обърнал китката  (станал гей ) голям глас вади  Mr. Green

# 508
  • Мнения: 33 436
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Да са живи и здрави всички дето празнуват  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 509
  • Мнения: 5 109
Мерси Мичони, Теролинда  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт