Как преодоляхте разликата

  • 7 203
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 69
Ами именно.. Ох нещо не те разбирам явно

# 46
  • Мнения: 2 861
Оле и аз сега почнах да се чудя какво им има на 30 годишните  newsm78

То ако някой не е читав си е такъв независимо дали е на 20, 30 или 50 години.

Скрит текст:
П.П. мит е, че потентността на мъжете бързо намалява, т.е възрастовата разлика не е пречка и в секса


"П.П. мит е, че потентността на мъжете бързо намалява, т.е възрастовата разлика не е пречка и в секса"

това е написала hmhm в скрит текст.

***

аз ѝ отговорих, че въпроса за потентността още не сме го обсъждали;

# 47
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Нашата разлика във възрастта е 6 години, в моя полза  Laughing Живеем заедно от първия месец на връзката ни, заедно сме от година и малко. Пасваме си идеално във всяко едно отношение, имаме общи интереси, общи ценности, и обща визия за бъдещето, откакто съм с него се чувствам истинкси щастлива и обичана, чувствам се себе си, и сякаш сме заедно цял живот.

По мое мнение разликата, когато не е фрапантна, не е проблем, защото когато срещнеш човек, в когото се влюбиш и който въплъщава всичко, което търсиш в половинката си, сякаш си си го поръчал на съдбата, тогава разликата е последното, което има значение.

# 48
  • Мнения: 2 861
Блонди,
той е на 23, ти на 29  Party  Hug

# 49
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Блонди,
той е на 23, ти на 29  Party  Hug

Мда, така е.

# 50
  • Мнения: 2 861
http://www.puls.bg/health/sex/news_3646.html

"Сексуалните възможности на мъжа са максимални на възраст около 20 години, след което постепенно намаляват. Някои мъже успяват да запазят способността си до 90-годишна възраст, при други тя се губи след четиредесет."



# 51
  • Мнения: 6 986
http://www.puls.bg/health/sex/news_3646.html

"Сексуалните възможности на мъжа са максимални на възраст около 20 години, след което постепенно намаляват. Някои мъже успяват да запазят способността си до 90-годишна възраст, при други тя се губи след четиредесет."




Не съм забелязала.  Thinking Даже хич. Това научна статия ли е или нещо си от нета? Simple Smile

# 52
  • Мнения: 6 986
Сексуалните възможности на един мъж до много голяма степен се определят от начина на живот. Естествено, че на 20г., 3те години пушене и пиене няма да се отразят, колкото 20те на 40г. НО, ако субекта води здравословен начин на живот, под което визирам - храни се разумно, не пуши, не препива (което не е равно на трезвеност), пийва някой и друг витамин, спортува редовно, ходи на разходки на чист въздух, шансът на 40 да гледа с тъга в пода е доста малък. Също има значение нивото на стреса. На 20г. при липса на почти всякакви сериозни отговорности, естествено, че ще пращи от потентност. Това не е гаранция, че при евентуално задомяване (и съответно нови отговорности като... работа, изплащане на заеми за жилище, бебета и прочие) ще си седи в същото състояние.  Peace

# 53
  • Мнения: 2 861
Не, препечатали са от мед. източници.

На английски може да се намери повече инфо.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 178
Оле и аз сега почнах да се чудя какво им има на 30 годишните  newsm78

То ако някой не е читав си е такъв независимо дали е на 20, 30 или 50 години.

Скрит текст:
П.П. мит е, че потентността на мъжете бързо намалява, т.е възрастовата разлика не е пречка и в секса


"П.П. мит е, че потентността на мъжете бързо намалява, т.е възрастовата разлика не е пречка и в секса"

това е написала hmhm в скрит текст.

***

аз ѝ отговорих, че въпроса за потентността още не сме го обсъждали;


Написах го в скрит текст, защото знам, че рано или късно всеки за това си мисли, че на една млада жена й трябва млад мъж  поради причината в скрития текст. Та да успокоя девойчето, че и това не трябва да я притеснява.

# 55
  • Мнения: 6 365
Сега съм с мъж на 30, вижда ми се като младеж в сравнение с първия ми съпруг.

Обаче ако ти си на 20, а той на 30, има едни рискове:
1. Той да изпитва несигурност от връзки с необвързани над 25 г., защото такива жени са опасни, критични, не се лъжат лесно. Затова си е намерил нещо лесно за лъжене. Но имайки предвид, че между 20 и 30 една жена пораства много; че раждането на дете също те променя много и ти дава още повече критичност, мъдрост и разсъдителност- то може да се окаже, че той иска да те държи в перманентно състояние на "влюбена 20-годишна", а ти вече да си се превърнала в нещо друго. И да не може да те търпи, или да не иска. Е тогава вече ще е проблем.
2. Риск е да е от по-бързо застаряващите. Не знам точно защо възрастта 30 се смята за "чичовска", при добри гени и нормален живот си е много добра възраст, свързана с известна стабилност в работата, но и с възможност за импровизации и промяна.

И най-големият риск не е в това, че девойката няма да ходи по дискотеки и да се забавлява. А че може да й попречи на работата. Между 20 и 25 се бачка, минимум, за да няма после тънки сметки какво майчинство ще се взима и как ще си гледаме децата. Ако подходиш правилно към избора на работа и самото работене, на 30 вече нещата следва да се разведрят, кариерно и финансово. А ако ти сложат прът в колелата в неподходящ момент, може да стане много неприятно.

# 56
  • Мнения: 390
Наистина е странно, че гледате на 30 годишните като на пенсионери, особено ако до тях има 20 годишно момиче. Като бях на 18 си мислех, че 30 годишните вече мислят за пенсия. Буквално си представях как се прибират от работа вкъщи, гледат телевизия и не правят нищо друго. Не излизат, не се забавляват, не се развиват, не правят секс. И така.. случайно попаднах в една компания на момчета на по 30+. И честно казано мнението ми се промени коренно. Видях, че тия хора могат да се забавляват повече и от мен, когато искат. В друг момент са супер сериозни и отговорни.
Ето го, моя мъж след 3 месеца ще стане на 30. Аз съм на 21. Изобщо не сме усетили тая разлика да ни пречи. И той може да се забавлява, можем да се сцепим в някоя дискотека и да танцуваме цяла нощ, а можем и да работим цял ден и цяла нощ. Всичко можем да правим заедно. При нас разликата в годините носи голям баланс.

Според мен всичко си е до човек. Някой преди мен написа, че човек е човек и на 20 и на 30, ако не става, просто не става.

А авторката има много време и не бива да бърза. В крайна сметка, тя не мисли сега за деца и семейство. Когато минат няколко години тя сама ще види дали този мъж е за нея, или не.

# 57
  • Мнения: 6 365
Опасното става, ако мъжът е на 40, тогава вече почти сигурно е 1. много сбъркан 2. хищник. На 30 наистина са почти идеални за жена на 20- не е вече тийн. Таман докато тя доучва, той ще е стигнал напред с кариерата и ще е осигурил доста неща, след това тя ще може да си поработи известно време, да си отгледа децата и спокойно да се върне на работа.

Но трябва да се има предвид какъв 30-годишен е срещу нея. Защото ако е свестен, то тя може да има най-успешното десетилетие пред себе си, когато ще може да постигне хем израстване, хем да си постави стабилни основи на живота. Но ако е шматка, може хем да изкара десетилетието скучно и непродуктивно, хем да не постигнат нищо особено.

А и много зависи дали жената на 20-21 е готова за тия неща, които хич не са скучни и сиви, или е глътнала по модела на 21 век, в който все още е много малка и трябва "да се наживее". Защото в един момент ще се събуди наживяна на 28, но 30-годишните мъже може да са се събрали с по-умните 21-годишни.

# 58
  • Мнения: 13
Аз съм на 24, а приятелката ми на 48. Не ни пука от нищо.

# 59
  • София
  • Мнения: 933
Аз съм на 24, а приятелката ми на 48. Не ни пука от нищо.
rotfImao  джизъс

Общи условия

Активация на акаунт