Какво да прочета през 2017 г. ?

  • 84 988
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 10 749


С огромно нетърпение чакам (и не само аз Simple Smile ) "Малък живот" ? / "Малко живот" ? / на Ханя Янагихара.
След толкова коментари и добри отзиви, тази книга също ми е в плановете за тази година  Simple Smile

# 226
  • Мнения: 18 588
Някой прочете ли вече новата книга на Филипа Грегъри "Три сестри, три кралици"?

# 227
  • София
  • Мнения: 6 210
Някой прочете ли вече новата книга на Филипа Грегъри "Три сестри, три кралици"?
Аз, още с излизането, пристрастена съм към Филипа  Crazy. На мен ми допадна - динамична е, много дворцови интриги и любопитни факти около героините.

# 228
  • Мнения: 18 588
Някой прочете ли вече новата книга на Филипа Грегъри "Три сестри, три кралици"?
Аз, още с излизането, пристрастена съм към Филипа  Crazy. На мен ми допадна - динамична е, много дворцови интриги и любопитни факти около героините.
И аз съм пристрастена.Обожавам книгите й.Жалко,че не всички ги има на бг.Ще си я купя,исках да чуя мнения.😊Тя май съвсем наскоро излезе.

# 229
  • София
  • Мнения: 6 210
На коледния панаир на книгата излезе. Щом я харесваш, вярвам, че и тази ще ти допадне. А иначе май всичко от серията за Тюдорите и Розите го има на български, както и някои от другите й романи.

# 230
  • Мнения: 18 588
На коледния панаир на книгата излезе. Щом я харесваш, вярвам, че и тази ще ти допадне. А иначе май всичко от серията за Тюдорите и Розите го има на български, както и някои от другите й романи.

Имаш ли инфо къде ги има? Аз в официалния й сайт  съм гледала, и доста от романите й мислех, че ги няма, но не съм и проверявала от сума ти време. "Бялата принцеса" поне не знам да я има тук.

# 231
  • София
  • Мнения: 6 210
"Еднорог" я издават у нас, виж ТУК.

# 232
  • Мнения: 18 588
"Еднорог" я издават у нас, виж ТУК.

много благодаря  bouquet гледам, че има и други
Имам желание да прочета "Повелителката на реките" също и "Вещицата".

# 233
  • Мнения: 5 441
Аз планирам за първа среща Повелителка на реките, а за Вещицата чувам изключително лоши отзиви и това подбуди любопитството ми. Не е свързана с Тюдорите и Войната на братовчедите, нали?

# 234
  • Мнения: 18 588
Да, за Вещицата има лоши отзиви, това май е първата или една от първите книги. Мен пък това ме спира да я чета, щото доста негативни мнения има.
А Повелителката е за Жакета, майката на Елизобет Удвил -"Бялата кралица", а нейната история смятам за изключително интересна.

# 235
  • Мнения: 10 749
"Вещицата" е една изключително противна (в най-най-лошия смисъл на думата) книга  Sick
Много неприятно ми е винаги като се сетя за нея  Sick

# 236
  • Мнения: 5 342
Иска ми се да прочета "Крадецът на книги". Отзивите като цяло са много добри, четох коментари в сайта на Хеликон. Обаче хората споделят, че в книгата има много печатни грешки, които развалят удоволствието от четенето, а според някои и самият превод не е особено добър. Какво е вашето мнение? Струва ли си да се купи тази книга на български?

# 237
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Иска ми се да прочета "Крадецът на книги". Отзивите като цяло са много добри, четох коментари в сайта на Хеликон. Обаче хората споделят, че в книгата има много печатни грешки, които развалят удоволствието от четенето, а според някои и самият превод не е особено добър. Какво е вашето мнение? Струва ли си да се купи тази книга на български?
Прочетох я на един дъх.Много ми хареса. Хич не съм забелязала печатни грешки,и да ги е имало,красотата на книгата ги е прикрила. Поревах си доста на нея,за разлика от филма,който беше много слаб.

# 238
  • Мнения: 5 342
Иска ми се да прочета "Крадецът на книги". Отзивите като цяло са много добри, четох коментари в сайта на Хеликон. Обаче хората споделят, че в книгата има много печатни грешки, които развалят удоволствието от четенето, а според някои и самият превод не е особено добър. Какво е вашето мнение? Струва ли си да се купи тази книга на български?
Прочетох я на един дъх.Много ми хареса. Хич не съм забелязала печатни грешки,и да ги е имало,красотата на книгата ги е прикрила. Поревах си доста на нея,за разлика от филма,който беше много слаб.
В такъв случай сигурно ще си я купя.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 16 508
Какво ще прочета ли?
Набавих си книгите на Юрт и Русенфелт и Карлос Луис Сафон в домашната библиотека. Само още новата на ЮиР не съм си взела.На КЛСафон ми трябват още 5 книги. Тези които имам съм ги започнала да чета. Много са ме грабнали,харесвам ги.
Приготвила съм и ,,Чучулигата,, и ,,Листопад,,
Чакат още трите книжки за ,,Ейглетиерови,,.
Планувала съм и книги на Богомил Райнов,Агата Кристи и още и още други....
Голям списък  Peace

Общи условия

Активация на акаунт