Звездни компромати-227 част

  • 54 146
  • 729
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 417

А това, че Иван е бил с "Преди обед" днес (ако статията е вярна), означава ли, че ИиА се завръщат с гръм и трясък в БТВ?
Те се завърнаха още миналата година с "Папараци", сега е ред на "Истински истории" и предаването на Ирина.

# 286
  • Мнения: 8 587
То това предаване си е тяхно,от междинна станция са станали медиум стейтън.
Отново ли ще ни пробутват този отврат Ирина.
Тя и брат и  направо са зомбирали Иванушка.Като представи брат си в черешката и глупостите които той наговори,ми стана ясно картинката .

# 287
  • Мнения: X
Дъщеричката на Аштън и Мила.  Heart Eyes
http://www.bliasak.bg/news/p3_30367_0.html

Струва ми се, че прилича на татко си Simple Smile .

# 288
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 240
Още една българка, която живее в САЩ, ще ни представя на конкурс за красота - Queen of the Universe.
Лидия Иванова - поне е красива.

Статията

# 289
  • Мнения: 8 587
Още една българка, която живее в САЩ, ще ни представя на конкурс за красота - Queen of the Universe.
Лидия Иванова - поне е красива.

Статията


Да бе ,красива,давайте сега да я разгледаме детайлно  Mr. Green ....вежди ,очи,нос

# 290
  • До морето
  • Мнения: 7 170
А кой ще прави "Мастършеф?, пак ли те?

Коментирано е тук, но и аз гледайки Иван, имам чувството, че е омагьосан? Виждала съм ги веднъж с Ирина, той е направо като нейна сянка.

# 291
# 292
  • Мнения: 8 587
А кой ще прави "Мастършеф?, пак ли те?

Коментирано е тук, но и аз гледайки Иван, имам чувството, че е омагьосан? Виждала съм ги веднъж с Ирина, той е направо като нейна сянка.
Гледала ли си участието на Ирина в Черешката.Специалната изненада беше брат и който като влезе и като започна някакви да ги плещи ,разбрах ,че Иван е попаднал в яка хватка .Сестрата и братчето могат да го направят на маймуна и той ще е доволен

# 293
  • Мнения: X
Аз пък защо съм с впечатление,че "Мастър шеф" е на Слави ? Може би защото преди години той направи другото кулинарно състезание  Thinking
Иван го слушах сутринта ,стори ми се,че каза,че Ани Владимирова не взимала пари за дейността си към "Истински истории"  Peace

# 294
  • Мнения: 9 579
А кой ще прави "Мастършеф?, пак ли те?

Коментирано е тук, но и аз гледайки Иван, имам чувството, че е омагьосан? Виждала съм ги веднъж с Ирина, той е направо като нейна сянка.
Гледала ли си участието на Ирина в Черешката.Специалната изненада беше брат и който като влезе и като започна някакви да ги плещи ,разбрах ,че Иван е попаднал в яка хватка .Сестрата и братчето могат да го направят на маймуна и той ще е доволен
Брат й е един пишман псохолог  Sick Абсолютни интересчии и двамата със сестра си Crossing Arms Не знам дали е омагьосан Иван,но със сигурност му промиват мозъка.Ама тя и бившата му като я знаем каква е ooooh! нищо чудно Ирина да му се вижда идеална Simple Smile

# 295
  • София
  • Мнения: 8 188
А кой ще прави "Мастършеф?, пак ли те?

Коментирано е тук, но и аз гледайки Иван, имам чувството, че е омагьосан? Виждала съм ги веднъж с Ирина, той е направо като нейна сянка.
Гледала ли си участието на Ирина в Черешката.Специалната изненада беше брат и който като влезе и като започна някакви да ги плещи ,разбрах ,че Иван е попаднал в яка хватка .Сестрата и братчето могат да го направят на маймуна и той ще е доволен

О да, вярно, бях забравила. Писаха на някакви листчета някакви роли, които изпълнявали в живота и после ги гориха.

# 296
# 297
  • Мнения: 19 375
Още една българка, която живее в САЩ, ще ни представя на конкурс за красота - Queen of the Universe.
Лидия Иванова - поне е красива.

Статията


Да бе ,красива,давайте сега да я разгледаме детайлно  Mr. Green ....вежди ,очи,нос

Прилича на Пенка от Мис България. Има нещо циганско в нея, което наднича дори зад професионалния грим и фотошопа - устните и огромните уши.

# 298
# 299
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт