Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 60

  • 138 289
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 111
Здравейте!

Кой превозвач ползвате за поръчки от Асда-гросъри и Теско-гросъри?

# 346
  • софия
  • Мнения: 26 078
За всички сайтове ползвам ggbg.bg. Освен, че са супер коректни и комуникативни, имат собствен транспорт в  рамките на София, които ми е най-евтин.

# 347
  • Мнения: 636
и аз ползвам ggbg - много са удобни като работно време, винаги са супер услужливи и комуникативни. Simple Smile

# 348
  • Мнения: 2 316
Здравейте!

Кой превозвач ползвате за поръчки от Асда-гросъри и Теско-гросъри?

Габиели/Uktobg.com 

# 349
  • София
  • Мнения: 2 181
Момичета, да имате инфо зо ggbg пристигнал ли е курса?

# 350
  • Мнения: 111
Здравейте!

Кой превозвач ползвате за поръчки от Асда-гросъри и Теско-гросъри?

Габиели/Uktobg.com 

При тях пуснах поръчка от Теско-гросъри с бебешки храни и не я доставиха. От Джордж и ФФ няма проблеми.

# 351
  • Мнения: 2 316
Ставаше дума за Асда и от Асда доставят без проблем.

# 352
  • Мнения: 1 604
Здравейте, някой да е имал проблем с доставка до адреса на GGBG с куриер Hermes?

# 353
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте! Радвам се, че темата за доставки от Теско е актуална, на мен също ми отказаха доставка с Габиели. Отговорът бе, че не доставят на Self storage. Посочиха, че трябва да сменя адреса и те веднага ще извършат доставката, аз пък от своя страна им предложих направо да си сменя името, защото явно не им харесва и че разбира се, че доставят на Ss. Последва нов отговор, че магазинът има право да сменя политиката си и че напоследък е имало проблеми именно с подобни адреси.

Така че, моля за идеи как да се постъпи.

# 354
  • софия
  • Мнения: 26 078
 Смени си превозвача.

# 355
  • София
  • Мнения: 1 825
Добре де, до сега съм ползвала двама, все са Self Storage ... Не са ли всички така?

# 356
  • Мнения: 4 103
Преди две седмици получих от Tesco clothing в Габиели без проблем. Онзи ден полуих и от Asda George. Ти за дрехите ли питаш или за grocery?

# 357
  • софия
  • Мнения: 26 078
Добре де, до сега съм ползвала двама, все са Self Storage ... Не са ли всички така?
Не знам дали всичка са така. ggbg със сигурност не са.

# 358
  • София
  • Мнения: 1 825
 bouquet Мерси!

# 359
  • Мнения: 597
ggbg  само до София ли превозват?

Има ли превозвач от Англия, чийто адрес мога да ползвам и сама да правя поръчки от Next.co.uk? Но превозвача да изпраща и извън София получената стока.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт