Фраза, която мразя

  • 1 077 133
  • 19 346
  •   1
Отговори
# 9 315
  • Мнения: 15 493
Ами провикванията по чалгарските концерти "Тука ли стееееееее?“ Joy
Имaше един мaлко гaден виц, зa Орхaн Мурaд нa концерт, кaто гъм горния възглaс се добaвяше и питaнето: "Не ви виждaм ръцете".
Извинявaм се нa скaндaлизирaните, aмa товa се сетих прочитaйки постa нa Евa.

# 9 316
  • SF
  • Мнения: 21 667
Ами провикванията по чалгарските концерти "Тука ли стееееееее?“ Joy

Ето тези провиквания няма как да ме подразнят! Simple Smile

# 9 317
  • Countryside
  • Мнения: 11 677
Ами провикванията по чалгарските концерти "Тука ли стееееееее?“ Joy

Ето тези провиквания няма как да ме подразнят! Simple Smile

И мен, понеже не ходя на чалгарски концерти Joy

# 9 318
  • Мнения: 55 108
Скрит текст:
Ами провикванията по чалгарските концерти "Тука ли стееееееее?“ Joy

Ето тези провиквания няма как да ме подразнят! Simple Smile

И мен, понеже не ходя на чалгарски концерти Joy

И аз така. Simple Smile

Дразни ме особено много популярното "Ти да видиш!".
И въобще фрази взаимствани от филми и риалити предавания.

# 9 319
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 027
А мен напоследък ужасно много ме дразни фразата на мъжа ми и сина ми "Не мога да разбера къв ти е проблема", след като преди това съм ГО излагала 10 минути Simple Smile
И въобще "Какъв ти е проблема, не знам", следа като преди това си говорил точно за него Simple Smile

# 9 320
  • Мнения: 7 509
Нали ти казах...

# 9 321
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
Simple Smile чувах го редовно от майка си.
 дадох тържествена клетва, че никога няма да го кажа на децата си.
 и след като стриктно спазвах клетвата си години наред, доживях да го чуя от номер три.
абсолютно точно повтаряйки интонацията на майка ми.

# 9 322
  • София
  • Мнения: 17 597
Не познаваш Горинич Младши Wink той иска да гушка, цунка, мачка...

добре, че баща му обяви алергия към котки, аз непоносимост към измъчване на куче в малък апартамент и сега е мир.
относителен.



Да взема да си поприказвам с него... я виж тук: не е куче, не е коте, става за гушкане и за игра...  baby_neutral

# 9 323
  • Pesaro
  • Мнения: 12
Никак не обичам да споделя с някого,да поискам съвет, а отсреща да получа " Ти си знаеш " . Изприщвам се.. Rolling Eyes

# 9 324
  • SF
  • Мнения: 21 667
Хората са заредени като картечници с клишета и стрелят ненужни съвети: ти си знаеш, усмихвай се, като не ти харесва жилището, в което живееш, вземи си ново, смени си приятелите, намери си нови, няма не мога, има не искам, всичко е в твоите ръце, ела ме ритни...
И ги ръсят с такава гордост, сякаш са открили топлата вода и очакват Нобелова награда за това. Вече не може да се води нормален разговор. Всичко се свежда до 5 изречения. “Е, не е ли така!!”

# 9 325
  • Мнения: 4 303
Никак не обичам да споделя с някого,да поискам съвет, а отсреща да получа " Ти си знаеш " . Изприщвам се.. Rolling Eyes
Ами то когато даваш съвет и не се приема и накрая заключваш с това:"ти си знаеш" най добре. Какво друго да кажеш на човек, който уж иска съвет от теб, но не приема друго мнение. Поне при мен е било така.

# 9 326
  • Мнения: 508
Много мразя да ми натриват носа. И аз не бих го казвала на детето си.

# 9 327
  • Мнения: 15 493
Понякогa отвътре ме нaпъвa дa кaжa: Нaли ти кaзaх. В тaкивa моменти обикновено зaмествaм с: Говоря aз, aмa нямa кой дa слушa.
ПП Което си е не по врaт, aми по шия. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 9 328
  • София
  • Мнения: 19 555
Ами то когато даваш съвет и не се приема и накрая заключваш с това:"ти си знаеш" най добре. Какво друго да кажеш на човек, който уж иска съвет от теб, но не приема друго мнение. Поне при мен е било така.
Ако някой наистина иска съвет - ще му го дам. Но се случва спонтанно да изкажа мнението си, и за да не излезе, че ръся непоискан акъл, добавям "ти си знаеш най-добре"

# 9 329
  • Мнения: 8 027
Откачам, когато звъня по телефона и отсреща ме посрещнат с "Кажи!" (излаяно с тон "давай по-бързо, че нямам време да се занимавам с тебе")
Имам само една такава позната(така вдига телефона и на другите хора, които я търсят) , но успешно я церя със замълчаване, последвано от любезен поздрав, на който няма как да не отговори.

Общи условия

Активация на акаунт