Две сърца сега в едно туптят, през АВГУСТ радост ще ни донесат!

  • 29 511
  • 709
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 112
Sunshine12,  защо да изоставаш? 1.6 см е 9 седмица и 3 дни .Явно при всеки доктор е различно.Момичета чували ли сте за Прена тест? Аз сериозно се замислям дали да не го направя вместо БХС.

Къде ги гледате тези размери по седмици? Аз гледам това, което ми пише на снимката от ехографа (който е доста стара машина) - 7г.с. + 1 ден. Затова си мисля, че вървим малко назад.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 224
мили момичета, има ли тема за септемврийски бебета?
не искам да ви спамя Wink bouquet
Има има  Grinning

# 47
  • Мнения: 9 941
благодаря ти - намерих я с малко ровене в сайта
Wink)

# 48
  • Мнения: 368
Здравейте   bouquet Нямах сили вчера да пиша, това главоболие ме разби, беше до 19.00ч. а повръщането през половин час от обяд до 22.30ч. след като заспах всичко беше наред, сега пак ми е леко кофти и ме е страх вече да хапна каквото и да е било, само сух хляб ям. Днес и гърдите не са болезнени, даже са леко меки и вече сериозно започнах да се притеснявам  Sad До понеделник за прегледа ще съм на тръни  Shocked

# 49
  • Мнения: 96
Sunshine12,  защо да изоставаш? 1.6 см е 9 седмица и 3 дни .Явно при всеки доктор е различно.Момичета чували ли сте за Прена тест? Аз сериозно се замислям дали да не го направя вместо БХС.
Този Прена тест е доста скъпичък! http://www.prenatest.bg/za-prenatest/investiciata/

# 50
  • Мнения: 96
kasmetchence, това да не е вирус?

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Късметче тревожиш се напразно в понеделник всичко ще е наред. Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 368
kasmetchence, това да не е вирус?
не знам и аз какво ми стана, дано да не е било вирус, аз от главоболие винаги повръщам, но такова чудо не е било.

# 53
  • Мнения: 368
Yana чул те Господ  Hug Praynig

# 54
  • Мнения: 145
sunshine12 в 9 г. с. и 0дни размера по ехограф при мен е бил 23.38мм. 2 дни преди това ме гледа друг лекар и измери 1.93 см. 8 г.с и 3 дни. Та много зависи самия лекар как точно прави измерването на плода. Не се притеснявай щом бебенцето си има сърчице всичко е наред.

# 55
  • Мнения: 79
Sunshine12,  защо да изоставаш? 1.6 см е 9 седмица и 3 дни .Явно при всеки доктор е различно.Момичета чували ли сте за Прена тест? Аз сериозно се замислям дали да не го направя вместо БХС.
Този Прена тест е доста скъпичък! http://www.prenatest.bg/za-prenatest/investiciata/
#Crazy здравната каса да вземе да го поеме  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 96
Sunshine12,  защо да изоставаш? 1.6 см е 9 седмица и 3 дни .Явно при всеки доктор е различно.Момичета чували ли сте за Прена тест? Аз сериозно се замислям дали да не го направя вместо БХС.
Този Прена тест е доста скъпичък! http://www.prenatest.bg/za-prenatest/investiciata/
#Crazy здравната каса да вземе да го поеме  Simple Smile
Joy

# 57
  • Мнения: 112
sunshine12 в 9 г. с. и 0дни размера по ехограф при мен е бил 23.38мм. 2 дни преди това ме гледа друг лекар и измери 1.93 см. 8 г.с и 3 дни. Та много зависи самия лекар как точно прави измерването на плода. Не се притеснявай щом бебенцето си има сърчице всичко е наред.

Да, да, това е важното  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 42
Хопа цопа в новата темичка  Mr. Green Queen E,  благодаря   bouquet а инфото за храната е много полезно  Naughty Хайде бързо се прибирай при дребосъчето и да го нагушкаш много го  Hug
Анабела, да ти е жива и здрава рожденичката, най-добрата кака да бъде Tada
Деси  Hug сигурна съм, че всичко ще бъде наред, щом си и под наблюдение.
Недялка, аз съм в ПИБ, а и честно да ти кажа никога не съм се интересувала и не съм много наясно с онлайн банкиране и виртуални карти, да не кажа хич, срааааам  Blush
За дрехи и с предната бременност не съм купувала и сега нямам намерение, повече клинчета с туники и рокли, така изкарах, надявам се и сега. Иначе имам едни дънки от сестрата на мъжо, но скоро няма да се побирам в тях, че тя е доста слаба за разлика от мен  Blush
Tanchelita, Gallias, добре дошли  welcome
Цвети Дацова (дано така е на БГ), не мога да коментирам резултатите, виждам, че имаш леки отклонения в левкоцити и гранулоцити (вид левкоцити), както и мисля еритроцити беше rbc, а MCHC беше във връзка с rbc-то, т.е. нормално е, когато едното не е в норма да не е и другото (това беше коментар на моята лекарка във връзка с мои предишни изследвания, даже мисля отклоненията бяха подобни като твоите), но това го виждаш и ти. Мисля, че не са притеснителни много, може да са малко извън нормата заради прекаран вирус например. Лекар ще ти каже все пак най-добре.  Peace
Бамбуча, Лисичка, Съншайн, чудесни новини  Hug
Жанинче  Hug дано мине скоро, знам какво ти е и аз обмислям сериозно дали да не си оставам у дома. Вземай болничен или отпуска ако имаш и малчо бързо да се оправя  Hug
Късметченце, може и вирус да е, аз изкарах нещо подобно. Първия ден ми беше много лошо, повърнах няколко пъти, втресе ме, Т, но за 2 дни ми мина и аз доста се бях ошашкала, но на прегледа всичко беше ок. Не се притеснявай всичко е наред. както каза док, със сигурност на бебето не му е добре да се чувстваме зле, но да не се шашкаме толкова  Hug

# 59
  • Мнения: 21
Привет и от мен  ! Поздравления за новата тема,страхотна е !
Да ви се похваля и аз на 15.01 бях на преглед чухме сърчицето на бебо .... беше много вълнуващо .... от последния преглед който ми беше на 06.01 (бях в 5 седм и някой ден)-15.01 (6 седм. и някой ден ) лекарката каза че всичко е нормално но според моите изчисления от последна мен. не ми съвпадат седмиците,но се доверявам на гинеколожката която следи бременността ми !

Общи условия

Активация на акаунт