Всички ми завиждат

  • 25 782
  • 427
  •   1
Отговори
# 360
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 651
Според мен има по-голямо значение с каква жена биха избрали да прекарат живота си, а не дали ще преспят с първата срещната. Както и да е, извинявайте, че издърпах темата малко встрани, ама ми стана смешно просто от другата гледна точка.  Rolling Eyes

# 361
  • Мнения: 14 654
Като видях с какво чучело се появи един прясно разведен колега на една сбирка, щях да припадна. Жена му изглеждаше 100 пъти по-добре, но нашият си показваше семплото завоевание с гордост. Верно спят, с каквото им върже, иначе предпочитат Адриана Лима, а по-дъртите Ева Херцигова.

# 362
  • Мнения: 4 740
Аз пък имам късмета да познавам и други мъже. За щастие не живея в свят, в който жените нонстоп си мерят една на друга обиколката на ханша и бедрата, а мъжете "според броя на изпитото" се чудят какво да "ударят". Да, и това го има, но не е основното.
Ясната ми преценка за хората е едно от качествата, с които се гордея, и не бих си закрила очите доброволно. Все едно да си отрежа дясната ръка.
Не знам с какво предизвиках агресивния ти тон, или пък просто така си звучиш?
Да ти кажа, че и най-изтънчените мъже имат мръсни сексуални фантазии.. Даже техните са най-мръсни.

# 363
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
...иначе предпочитат Адриана Лима, а по-дъртите Ева Херцигова.
Моят е луд по Моника Белучи. Laughing

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 00:22 от Vermilion`

# 364
  • Мнения: 3 096
Фантазиите са едно, и аз си имам фантазии. Друго е да ги осъществяваш.
А от изтънчени се пазя много, изобщо не са ми таргет. Тъкмо заради това, което каза, Одри. Веднъж ме сваляше един изтънчен, ами, беше направо отвратителен.

# 365
  • Мнения: X
Моят е луд по Моника Белучи. Laughing

Аз също Grinning / не съм мъж -нито дружка на Сапфо - но за мен това е идеала за жена -прекрасна /
 

# 366
  • Мнения: 7 690
Още някоя ще сподели ли сексуалните си фантазии, тези на мъжа й, на бившия й; да попита братовчед си, зет си,чичо си дали би си легнал с Николета? Или ще се върнем към темата?  Laughing

# 367
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Моят е луд по Моника Белучи. Laughing
Аз също Grinning / не съм мъж -нито дружка на Сапфо - но за мен това е идеала за жена -прекрасна /
Аз пък днес, гледайки един филм, се замислих колко по-прекрасна е Жулиет Бинош. Не като красавица (каквато не е в класическия смисъл на думата), а като абсолютно олицетворение на чиста, магична и сластна женственост.

Ето ти, Антигона, брой ме за още някой Wink

# 368
  • Мнения: 3 784
Ами всеки би си легнал ако можеше, естествено Peace
Друг е въпроса, че не всички мъже си споделят подобни неща с жените си.


Извинявай, но не можех да се сдържа да не проверя тази теза:   Laughing
Аз: Ти би ли преспал с Николета Лозанова, ако ти се удаде възможност? ей така, ти да си необвързан, а тя да ти дойде на крак и да каже "виж какво, харесваш ми, искам те веднага?"
Мъж: Не е от най-привлекателните дами, за които се сещам
 мисля, че без грим и фотошоп даже е леко крокодил
 А дали ще спя с нея зависи колко време съм необвързан

Изводът е: Ако много съм на зор, но иначе няма да ми е първият избор.   Joy

Ако диалогът е проведен с мъж, който по принцип спи с теб,  Laughing какво друго да ти каже?  Joy  Без значение чие име слагаш във въпроса.

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 20:18 от Nickkie

# 369
  • София
  • Мнения: 5 884
...
Не знам с какво предизвиках агресивния ти тон, или пък просто така си звучиш?

Не искам да съм адвокат на Анди, но се сещам за нещо, което от оня ден се каня да напиша в темата за онлайн общуването - явно наистина придава някаква особена острота на изказа. На мен често ми се случва да ме разбират грешно, защото в реалното общуване съм свикнала да предавам емоциите предимно интонационно, също с мимики и жестове, а виртуално си е едно такова осакатено, трудно се компенсира и с емотикони.



Иначе естествено, че мъжете не отказват Mr. Green

# 370
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде сега, сведохте ги мъжете до един гол нагон Laughing. Разрешете им понякога и да мислят и избират.

# 371
  • Мнения: 7 690
Ето ти, Антигона, брой ме за още някой Wink

Нещо за Николета? Иначе не влизаш в списъка  Laughing

# 372
  • Мнения: 4 740
...
Не знам с какво предизвиках агресивния ти тон, или пък просто така си звучиш?

Не искам да съм адвокат на Анди, но се сещам за нещо, което от оня ден се каня да напиша в темата за онлайн общуването - явно наистина придава някаква особена острота на изказа. На мен често ми се случва да ме разбират грешно, защото в реалното общуване съм свикнала да предавам емоциите предимно интонационно, също с мимики и жестове, а виртуално си е едно такова осакатено, трудно се компенсира и с емотикони.


Между другото точно ти си един от хората, които най-трудно аз разбирам  Mr. Green Понякога се чудя дали си сериозна, дали се заяждаш и т.н.

Джой, те повечето като мислят с другата глава и се стига до такива заключения.

# 373
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето ти, Антигона, брой ме за още някой Wink
Нещо за Николета? Иначе не влизаш в списъка  Laughing
Хмм, нямам в наличност в момента мъж, който да питам за Николета. Въпреки световната и кариера на модел тук никой не я знае Laughing.

# 374
  • Мнения: 7 690
Ето ти, Антигона, брой ме за още някой Wink
Нещо за Николета? Иначе не влизаш в списъка  Laughing
Хмм, нямам в наличност в момента мъж, който да питам за Николета. Въпреки световната и кариера на модел тук никой не я знае Laughing.

Господи, какъв позор и невежество  Shocked Тихо, тихо, да не те чуе НиЛо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт