Отговори
# 45
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен,

Относно кремовете за стрии - напълно съм съгласна с vess_82 - ефект никакъв, предполагам при някои е имало ефект - всичко е индивидуално. Аз се цопах и със зехтин - пак нищо  newsm12
На мен най-накрая ми мина гаденето, но пък се появи зверско главоболие от около 1 седмица. Та се чудя дали да не почна с парацетамола  ooooh! И нашия батко си е в къщи вече 2 седмица с упорита магарешка кашлица  #Cussing out - добре, че е дядото да го гледа. Сега се ровя в нета и се чудя какво да сготвя за вечеря - ама да е на бързо, че се прибирам около 18,30 от работа. Идеи всякакви приемам   chef
А! Може ли и на мен името и паролата за албумчето, та да се пльосна и аз там   smile3509  

# 46
  • София
  • Мнения: 196
За корема ползвам HiPP Mamasanft масажно олио и отделно за бедрата съм си взела едно по евтино - babylove Mama олио за бременни против стрии марка на dm.

В момента готвя пиле с картофи и печени чушки с доматен сок.

# 47
  • Мнения: 39
Ержебет   bouquet

# 48
  • sofiq
  • Мнения: 111
Хоп и аз тук бая сте изписали от новата тема Simple Smile, която е много хубава. И на мен ми казах пола в 12 сед. но не на 100 %, та си чакам прегледа в петък за пълно уточнение Simple Smile.
За стриите миналия път нямах нито една, мазах се с Мама дона крем не  е скъп, но е доста гъст, за жалост сега почти не намирам време да се мажа или по скоро ме мързи, дано няма големи последствия Simple Smile
Добре дошли на всички нови момичета и дано всички да се радваме на живи и здрави бебченца през юли.
За готвенето и на мен ми е трудно измислянето на вечерята, днес ще правя пилешка яхния с много лук и гъби, а утре съм намислила мусака Simple Smile. Айде лека вечер и да се залавям с готвенето че малкия сега ще се събуди и няма мърдане Simple Smile

# 49
  • Мнения: 712
Ооо, идеи за храна Mr. Green Супер! Аз страдам от липса на апетит и мъжът ми ако не си каже какво иска да яде направо изпадам в чуденка. Днес обаче си направи поръчката - яхния грах (постна) + кебап (без месо не може Simple Smile ). Aма трябва да са отделни манджи, защото в граха не се слага месо Grinning (според мен може и да се сложи, но не и според него).
Аз днес се самонаказах - изкарах 3 часа в кухнята да правя кифлички. Много ги обичам, но е страшно пипкаво. Каня им се от 3 дни и днес вече намерих време. Само дето така се изморих, че чак не ми се ядат Mr. Green През последния час лежа и събирам сили за готвенето Laughing

# 50
  • Мнения: 624
За мазането мама ми направи мас с невен. Нещо се топи на водна баня, после се кисне с невена, после се мие с мляко... не я слушах много внимателно. Embarassed Мисля, че е въпрос на ген и кожа. Нямам стрии, но не съм сигурна, че се дължи на мазането с мас. Само с мас обаче ми минава зверския сърбеж от разтягането.

Ау, какво заговорихте за готвене и манджички, нали помните, че тук сме само бременни?  Laughing
Сега ще пазаря свеки да ми сготви нещо вкусно... Whistling

# 51
  • Мнения: 13
Против стрии  в момента се мажа с кокосово масло. Бях си го взела по съвсем друга причина, за да го приемам вътрешно и го пих 1-2 месеца по 1 ч.л. разтворена в чай, но за да не граняса, сега започнах да го използвам за мазане... Бързо попива особено на леко влажна кожа, а и мирише толкова приятно и със сигурност не съдържа парабени  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 286
Е хайде и аз да се пльосна в новата тема ,мерси за което Кристалин,страхотно си се справила  newsm51
Добре дошли и на новите момичета и лека и спокойна бременност до края  bouquet живот и здраве всички да я докараме до юли със здрави и пухкави бебчета Flutter
При мен нищо ново,само се каня да купя нещо за мазане ,а не съм и все ме мързи да се мажа ,дано няма много поражения накрая. И аз изкарах лека настинка покрай малкия ,сега и той още кашли и си е в нас. Взех си хомеожен и витамин ц,чай с лимон и така.Колкото до болките имам си да не остана по-назад ,пия но-шпа за сега само и ми помага.
Днес доста сайтове гледах и аз за разни бебешки неща и честно казано вече едвам се сдържам да не му купя нещо на бебчето,но искам да мине и прегледа в събота и да ми потвърди доки пола, да не се окаже че съм взела нещо неподходящо Joy,а иначе все по женски неща ме влече ,а уж чакам пак мъж Laughing.
За усещанията на ритничета направо ви завиждам ,май ще е мързеливо моето бебе,не ще да рита още силно,дано поне и после е кротко Simple Smile
Готвенето и при мен е мъка,не да сготвя ,а да го измисля ,а на пукна мен и мъжо взе нещо с много претенции да става ,даже онзи ден си поревах, че не иска да ми яде киселото зеле с ориз и пилешко,а пък стана толкова вкусно,бременна му работа . За днес и аз имам мусака Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 792
Добре дошла, Хоуп!
Оушън, нормално е да  Mr. Green при мен е същото положението.
Bo-bo, доста мами сме, да, ама като гледам дискусиите се вихрят по-скоро във фейсбуук.  Tired
Или, аз го усещам повече с ръка, отколкото отвътре. Може да е заради предната плацента, знам ли. Досега един път не съм усещала безпогрешно, че ме ритка отвътре.
Сладурка, аз правих БХС в 11г1д и беше твърде мъничко. От тогава пък не ще да се покаже и туй то. Не е само въпрос на преглед, а и на това човечето как ще застане.
Сънфлауър, и аз така! Утре съм на ЖК, петък на ФМ и имам лошото чувство, че пак ще се скрие. И съм го заплашила, че ако не се покаже, почвам да купувам розови дрешки и ако е момче ще си ги носи, като е срамежлив  Laughing
Вес, черни мисли не се позволяват. Hug
Ерджебет, може ли да споделиш после впечатления от дънките?
Кира, мъжът ти е като мен. Грахът не се осквернява с месо  Laughing Може да му предложиш грах с  картофи - става много готино и със сирене поръсено после.

Та както казах утре съм за записване за ЖК и нямам търпениеееее. Не съм виждала човекът от 2 седмици почти и след всичкото лежане искам да знам, че е добре. А иначе забелязвам как топчицата, където е той, се увеличава все повече и повече и само си сменя местоположението  Heart Eyes Много ми е интересно кога някой колега ще се престраши да пита, след като вече обух и бременните дънки и изобщо не мога да си прибера корема Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 664
Много благодаря на всички!  bouquet

Днес си работих спокойно и се чувствах добре,освен едно замайване,което получих.Сутринта,като започна тази хрема,тези болки в гърлото,кашлицата и особено втрисането се изплаших.И като се замисля и се върна назад във времето може би съм изкарала нещо,защото не се чувствах добре от неделя следобяда.Тогава ми беше много лошо-гадене,повръщане и ме караше страшно много на лежане и за капак тоалетната чиния SadНо си мислих,че съм неразположена от бремеността.

# 55
  • Мнения: 624
Ей, как забравих да споделя! Имам нови буйки за бебчето!!  smile3539 В бледо бежаво с щъркелчета отпред.
По време на командировката купувах подаръци за дъщеря ми и си казах, да му се не види, ще взема и нещо за бебо. Така че официално, сезонът на покупките е открит за мен. bowuu

Да си направим ли и индивидуални албумчета с покупки за бебчетата и за нас?

# 56
  • Мнения: 1 095
И аз си поръчах панталон за бременни от този сайт, благодаря, момичета. Ще споделя мнение като пристигнат. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 484
Криталин, благодаря ти, че и мен ме има на първа страница Simple Smile

# 58
  • Мнения: 231
Мамчета аз против стрии използвам мас и за аромат разтворих в мастта на водна баня и ванилийки. Рано е да се каже за ефект , засега няма поражения ще си проличи по - нататък.
Относно пола в 14 г.с. видя нещо доктора между крачетата дето стърчи , но не иска да се ангажира на 100 % , на 13.02. съм на 4 Д и тогава ще се види .

# 59
  • Мнения: 23
За хубава кожа, против сърбежи и за по-леко разтягане една приятелка ми подари за нова година домашно мазило, което тя е правила - кокосово масло, зехтин и за аромат - етерично масло от портокал. Влюбена съм в аромата и го използвам след всяка баня. Мажа си по малко и гърдите - все пак и те се разтягат... Simple Smile Ефектът ще се разбере след 6 месеца Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт