След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.45

  • 19 887
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 788
Благодаря ви  Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 2 341
Илинче-Зайче малко, благодаря за почерпката Heart Eyes Пожелавам ти много, много шестици и в живота, слънчице Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За мен и без да го пиша Керем Сайер е № 1
 txtloves txtloves txtloves

# 722
  • София
  • Мнения: 9 370
Момичета  Hug Heart Eyes Hug

Браво Илинче  Hug

Аз да се "похваля" днес ме скъсаха на изпита  по руски - напълно, ама напълно очаквано всъщност, ще си го мъкна до 4-ти курс явно, това не е моят език определено...но ме топли мисълта, че си взех другите изпити поне, та ще мъча само този на поправителната сесия.

# 723
  • Мнения: 4 314
Момичета  Hug Heart Eyes Hug

Браво Илинче  Hug

Аз да се "похваля" днес ме скъсаха на изпита  по руски - напълно, ама напълно очаквано всъщност, ще си го мъкна до 4-ти курс явно, това не е моят език определено...



а бе Бу ...голяма си фога  Hug Hug Hug не ги надприказва изпитващите,поне за едно три  newsm78 Hug


Ели , имаме ли тема  newsm78

# 724
  • София
  • Мнения: 9 370
Кате аз и руския имаме сериозни и непреодолими различия...

# 725
  • Мнения: 13 725
Бу, каква специалност си  newsm78 Руския е много красив език...и много труден, но от миналия век не е задължителен, освен във филологиите.

Имаме ли тема, или да изчакаме Ирка да се върне от залата  Joy  Joy  Joy

# 726
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Нямаме тема  Naughty ooooh!

# 727
  • София
  • Мнения: 9 370
Бу, каква специалност си  newsm78 Руския е много красив език...и много труден, но от миналия век не е задължителен, освен във филологиите.

Имаме ли тема, или да изчакаме Ирка да се върне от залата  Joy  Joy  Joy
Уча Българска филология, винаги това съм искала да уча, но руския е наказание за мен, единственото в специалността което не харесвам.

# 728
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Помощ от владеещите английски -
Скрит текст:
Flying home  newsm78 това е заглавие на филм , който искам да гледам , но като го напиша така ми излиза на анг. , а аз искам с бълг суб .

# 729
  • София
  • Мнения: 9 370
Ели:
Скрит текст:

# 730
  • Мнения: 5 624
 Hug

Гледах фрагмана, ами много ми хареса погледа на Ханде, няма нищо, ама нищо общо със Зейнеб.  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 7 162
Ани  Hug не ми се подигравай - гледам и търся навсякъде аз - на снимки , зад снимки  и накрая търся .........под вола теле  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy ама нали лаф да става  Laughing Joy Joy Joy

Илинче  Hug браво  Heart Eyes желая ти все така да се справяш и в училище и в живота  Peace

Ама аз не ти се подигравам  Hug а искрено се забавлявам с вас  Wink то не си само ти  Mr. Green Когато нямам време и се насъбере материал за четене наведнъж-ето тогава става забавно,ред по ред като прочета всичко...как се надъхвате. Ама като зная,че по време на снимане на ГБ всички бяхме така  Crazy Crazy  

Последна редакция: чт, 05 фев 2015, 17:25 от anitto

# 732
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Бу Hug много ти благодаря   love001

# 733
  • Мнения: 16 938
КЕРЕМ В ГБ БЕШЕ МНОГО ДОБЪР.

# 734
  • Мнения: 13 725
О, Ани, с актуална премяна  Heart Eyes Не се надъхваме, мила, чувствата ни са двояки - хем гледаме внимателно и търсим професионализма в химията при Ханде, хем не ни се иска да го открием, щото ни се ще да вярваме, че това в ГБ беше единствено и неповторимо  hahaha  hahaha  hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт