"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 54 тема

  • 49 709
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 16:07 от vania_e

# 706
  • Мнения: 162
момичета скоро ще приключат с КПА.

# 707
  • Мнения: 2 645
Верулка,  Hug какво значи скоро. Нали снимат 41 серия. Това ли ще е финалът?

# 708
  • Мнения: 162
Почнаха да снимат 40 е. И не знам кои е последен. Но на въпроса ми дали е удобно да отида на снимки през Април, отговор е че ще приключат до тогава

# 709
  • Мнения: 2 645
О, значи ще претупат всичко. В такъв случай ще има сигурно сватба.

# 710
  • Мнения: 162
Не зная , да повярвам, , ама до сега все ми говореше че финалното парти ще е през юни, ,, а сега не,, а че ще почива ,, някои нов с Кивач , щяло да почне след почивката му,,, маи

# 711
  • Мнения: 162
Някои казват че от вчера почна снимането на сватбата

# 712
  • Мнения: 3 114
За радост или нерадост и аз това четох вчера в туитъра . Че снимат усилено за да имат на сток... за месец април излъчване на финал..но не повярвах на написаното.

На 18март пак има мач ,значи на 25 март ще излъчат и38епизод и М. Април 2или3 епизода  -финал

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 16:36 от Maya@

# 713
  • Мнения: 283
Верулка, направо ме уби - това инфо от твоя човек от екипа ли е ? Той каква позиция има там?
Не го подлагам на съмнение, но не искам да е вярно.  Praynig

# 714
  • Мнения: 1 386
Аз по разни интервюта с актьори съм чела,че един епизод на сериал се заснема приблизително за 4-5 дни.Имало последователност,тоест един актьор не можело да му заснемат сцените за епизоди напред и да почива.Имало и сглобка и може сцени заснети в един ден да излязат в 2 епизода.А нашите и да са се юрнали за финала имат аванс във времето заради мачовете.

# 715
  • Мнения: 2 645
Сега покрай тази новина за по-скорошното свършване на сериала ми минава през главата мисълта, че няма да имат време да направят детето на Йомер. И представяте ли си Йомер наистина да каже на Елиф, че няма как да е негово, защото не са пили чай с Ипек. Пък и да излезе вярно.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Голям майтап.  Joy Joy Joy Joy Joy Е тогава аз ще съм между позналите, защото гласувах, че детето не е наше.  smile3521

Ети, ама колко да е авансът, нали снимат 40 епизод. А ще са свършили до април, значи още 2 серии да заснемат, максимум 3. За да разплетат всички нишки дето са започнали им трябва екранно време.

# 716
  • Мнения: 13 303
И представяте ли си Йомер наистина да каже на Елиф, че няма как да е негово, защото не са пили чай с Ипек. Пък и да излезе вярно.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Голям майтап.

Дору!  Peace Голям майтап!  Wink Със Сиби не е пил, ако и с Ипеко не е пил аман-аман ще излезе девствен!  Shocked


Финал през април ми е чок таман!  newsm43


Ама като работят толкова много да пускат повече трейове!

# 717
  • Мнения: 2 645
Е, стига бе, защо да е девствен? Може ли този палавник да остане девствен до 33-тата си годишнина?  #Crazy Този пакет иска храна. Тъй да знаеш, Селфи.  smile3521

# 718
  • Мнения: 13 303
Е, верно палавник, Димони!  Hug Раздавал е пакета на вън, а годениците на сухо.  Confused Добре, че третата му е на късмет!  Party

Обаче какво става с предното инфо на Верула, че чоджука е наш?  newsm78 Оф, я!  ooooh! Кафам караштъ!  #Crazy

# 719
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Е, стига бе, защо да е девствен? Може ли този палавник да остане девствен до 33-тата си годишнина?  #Crazy Този пакет иска храна. Тъй да знаеш, Селфи.  smile3521

Каква храна бе Димони  newsm78 туй да не ти е змей  Joy

Еййй, язък значи. Аз май месец мислех да прескоча до Истанбул, да хвърля едно очо на снимачните площадки, ама явно ще се набляга пак на храната  Joy 

Общи условия

Активация на акаунт