Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
Niana - мерси за прекрасната тема!   bouquet

# 16
  • Мнения: 515
Ниана, страхотна тема, браво!   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 199
Полинче, мислех, че няма да ми хареса, но уви Simple Smile Хубав е филма, но не ми хареса отворения финал  Tired

# 18
  • Мнения: 266
Запис в новата темичка Simple Smile Страхотна е,браво на Niana! Момичета,да ви питам,имате ли си вече коремчета?На мен откровено си ми личи вече, няма да мога дълго да го крия Simple Smile)) Може би проличава по-рано,защото е втора бременност.

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 178
ох аз с това повръщане май се вталих Simple Smile Беше ми подут корема.но с това гадене и повръщане всичко изчезна Simple Smile Доста полезни линкове харесва ми темичката

# 21
  • Мнения: 2 726
Полинче, мислех, че няма да ми хареса, но уви Simple Smile Хубав е филма, но не ми хареса отворения финал  Tired

Ами то понеже е трилогия, та затова края е отворен, за да има продължение филма  Flutter

# 22
  • Мнения: 12
Здравейте момичета и честита Баба Марта! Чета Ви от самото начало и ще се радвам да ме приемете в групата! На 24 години съм и това ми е първа бременност с термин 9 октомври. Пожелавам на всички лека бременност и да гушкаме пухкави бебчета през октомври! 

# 23
  • Мнения: 76
Запис и от мен

# 24
  • Мнения: 152
Добре дошли на новите попълнения Simple Smile Аз не съм повръщала, и нямам гадене. Само в самото начало, докато още не знаех, че съм бременна имах гадене и вкус на желязо, метал, алуминий в устата. След като разрах обаче, нямах никакви подобни оплаквания, и засега се чувставам добре Simple Smile по отношение на избухванията, избухвам много често, и много лесно се разплаквам и разстройвам.

# 25
  • Мнения: 43
Добро утро, маминки
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ НАС БЪЛГАРИ! Дано успеем да научим децата си да бъдат горди българи !
Jane_pld,да мисля ,че ще бъдеш доволна от д-р Тотев,иначе дъщеря ми юни месец живот и здраве става на 4г. Grinning
Вчера беше пак от тежките дни -гаденето беше ужасно и цял ден не спря ..... Sick
Добре дошли на всички нови маминки! Hug
В 10та седмица влизам а ми е отвратително .....Една дружка вчера ми казва оххх до 16-та ще е така .....и направооооо дано поне от средата на април живот и здраве се вдигна !
Хубав ден празничен, маминки!

# 26
  • Мнения: 102
Честит празник на всички.
Нианка от мен   bouquet  Hug страхотна тема
на новите майчета добре дошли и само хубави новини в темичката която морската русалка Ниана ние спретнала нежна,полезна и пълна с инфо
хубав и спокоен ден мами

# 27
  • Мнения: 804
Момичетa от Вaрнa? Днес пaк се събудих с червено зaцaпвaне, къде дa отидa нa преглед днес? Чaстно или спешен кaбинет по здрaвнa кaсa, нямa знaчение....

Ниaнa, прекрaснa темa Simple Smile блaгодaря   bouquet

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен  Hug
Ниана, страхотна тема, прекрасно е оформена  Hug Виждам че си променила "първа, втора или трета бременност", аз отначало така ги бях почнала, но после реших да е "очаква първо, второ или трето дете", защото например има една мама, загубила едно от децата си, има мами, включително и аз със спонтанни аборти и реално това не ми е трета бременност, а четвърта и затова така бях решила. Аз предлагам все ти да пускаш темите, справила си се перфектно.
Честит празник на всички  Hug
При мен гаденето си продължава, рядко повръщам, но и това си е достатъчно гадно.

# 29
  • Мнения: 599
Привет !
Страхотна тема, благодаря  Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАМИ !!!


Шмокси, не мога да помогна за съжаление Sad

Общи условия

Активация на акаунт