За подписите и криенето :)

  • 7 166
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 499
Моите са изключени от известно време и чак се дразнех защо са изключени. На мен ми носят полезна информация.
Въобще не съм разбрала, че могат да се включат (явно е обратното на това, което се пита в темата).

# 16
  • Мнения: 25 920
Заради определен тип подписи и аватари си инсталирах Адблок навремето и продължавам да го ползвам.
Вярно, че подписите носят информация за потребителя, но в един момент реших, че очите и психичното ми здраве са ми по-важни от въпросната информация.
Сега охотно се възползвам от опцията скрити подписи, затова махнах и моя. Реших, че няма да е честно хората да виждат мой подпис, щом отказвам да виждам техните.
Единствено съжалявам за лентичките с възрастта на децата, спестяваха ми чуденето и питането на колко години са, ако майката е пуснала някакво питане за тях. Опитах се веднъж да върна подписите именно с тази цел, обаче... Пак попаднах на някакви мигащи, бляскащи, пулсиращи и предизвикващи главоболие кичории, които бяха окупирали някаква тема, та набързо пак ги скрих.
Това ми е спасението от крещящата липса на вкус и мярка във форума - Адблок за конкретни аватари и липса на подписи.
Пък и изгледът така е много по-стегнат и спретнат.

# 17
  • Мнения: X
Аз на никого не виждам подписа. Даже и някои аватари не виждам.

# 18
  • Мнения: 1 384
От времето, по което някога започнах да пиша нещата много са се променили. Включих се наскоро отново и в началото се лутах доста. Впоследствие зарязах нещата такива, каквито са, не ровя да търся кое как да си "наглася", все пак съм тук да избия малко време, не да се образовам как се управлява профил. Хиляди неща са наслагали, явно си имат ползватели, след като са реализирани, но мен лично не ме касаят. Не виждам подписи, но и не виждам причина да седна да търся къде е опцията да ги включа да ги виждам.

# 19
  • Мнения: 15 130
Подписите в повечето случаи ме разсейваха и дразнеха. Скрих ги. Понякога се дразня, ако някой отговори - "В подписа ми се вижда", ако е сложил там информация за семейно положение, деца, бременност и други такива.

# 20
  • Мнения: 2 052
Ползвам я отдавна и не съм се замисляла дори да правя подписите отново видими. Аватарите ги виждам всички, друг е въпросът, че не обръщам особено внимание.  Peace

# 21
  • Мнения: 14 522
Обичам подписи, винаги има нещо интересно, което да прочета или видя. Не знаех, че са от настройките, мислех, че са изключени заради това постоянно ъпдейтване на форума. То форум ли е още, всъщност?

# 22
  • Мнения: X
Обичам подписи, винаги има нещо интересно, което да прочета или видя. Не знаех, че са от настройките, мислех, че са изключени заради това постоянно ъпдейтване на форума. То форум ли е още, всъщност?
Интернет-книжарница с форум.  Grinning

# 23
  • Мнения: 10 759
Аз не виждам подписи.

# 24
  • Мнения: 4 418
Много ясно и подписи и аватари са скрити.

Добре ще е да има опция форума да се скриват и мненията на даден потребител.

# 25
  • Мнения: 10 874
Не я ползвам тази опция и никога не съм я ползвала. Не ми пречат подписите и аватарите на потребителите, даже са ми интересни.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 13 638
Не я ползвам тази опция, интересни са ми различията на потребителите из форума.

# 27
  • Мнения: 2 237
Добре ще е да има опция форума да се скриват и мненията на даден потребител.

Това преди години мислех и аз, но с времето проумях колко всъщност е полезно за мен да чета различни мнения, независимо дали са нападки или на патки (или двете заедно). Личните ми контакти навън са толкова добре подбрани, че само тук имам шанс да тренирам с образи, които няма как да срещна реално. Първите две години трудно свикнах, дори се отказах; после реших, че това е живият живот и тези хора са сред нас, трябва да знаем за какво става дума все пак.

Пиша от телефон предимно, не виждам подписи, но не е умишлено.

# 28
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз пък харесвам подписи с картинки и въобще не регистрирам лентички, не ме вълнуват. Нищо не съм скривала, нищо не съм блокирала. От сериалните гифове по два-три в подпис понякога ми блокира компа, но се преживява, понеже рядко ги засичам, хем пиша в КиТ. Затова и са ми странни оплаквания за кичарии и мърдащи ужаси от потребителки, които почти не съм засичала из подфорумите за кино- къде, за Бога, ви мърдат, като в Клюкарник и СО почти няма такива Laughing?

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 19:09 от joy_r

# 29
  • Мнения: 25 920
Ау, не знаех, че трябва да ти се обаждаме, ако решим да четем в КиТ. Или първо разрешение да искаме?  Mr. Green
Няма проблем, ако обещаеш да държиш всички любителки на мърдащи, пулсиращи, цвъкащи и църкащи картинки там, без да им разрешаваш да щъкат из другите подфоруми.  Peace
Защото явно и те не те питат, щом не знаеш, че не висят само и единствено при сериалите (за огромно мое съжаление).   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт