Щъркел бял ще долети,с блага вест за две черти-Бъдещи мами над 35

  • 25 287
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 037
Тите ,за мен шоколадче с ядки.И не е вярно,че не забравям.Едно време акъла ми беше като елка,много обичам цифри,но сега така съм затъпяла.А като погледна учебниците на Мими се чувствам руса(както казва Рансън)

# 706
  • Мнения: 2 501
Тита, честити ви седем месеца! Да растете здрави и силни!

# 707
  • Мнения: 2 474
Благодаря! Кей, снощи правих твоя кекс, само че вместо бяло брашно сложих лимец. Ами стана разкошен и свърши...

# 708
  • Мнения: 13 984
Привет и от мен, вече релаксирам от къщи  Simple Smile

Честити месечинки на всички дечица, мисля, че съм пропуснала да поздравя  Embarassed

Преди време нали коментирахме столове за кърмене и сега видях, че в брошурата на Аико предлагат някакъв за 399 лв. Пиша, в случай, че някой се интересува Simple Smile

# 709
  • Мнения: 8 534
Време е за оправяне на градинките и като гледам сте много усърдни по темата

# 710
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Хаха, май и аз трябваше да засадя суджуци  Mr. Green

Ей тоя вятър ми овърша градинката  Crossing Arms

# 711
  • Мнения: 3 406
 Joy Котарака добре се е справил  Joy

# 712
  • Мнения: 481
Лелеее,един ден ви оставих и изписахте темата. Shocked Само да ви кажа,вчера догоних щъркелите на всички ви,идват с пълни вързопчета,имаше много и ги снимах,но съм доста заета а и не знам как да ги кача тук.. Embarassed ако сколасам довечера ще ви чета и ще пиша.Липсвахте ми вчера! Hug

# 713
  • Мнения: 5 037
Даре и аз искам такива семена Naughty

# 714
  • Мнения: 8 534
иииии въпрос за дан.декларации - забравила съм да декрарирам нещо .... са кво правим?

# 715
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Aз не разбирам, ама не могат ли да се пуснат корекции към ДД  Thinking

Счетитата да отговорят  Simple Smile

# 716
  • Мнения: 3 406
Даре, мисля че се пуска нова, с всичко вече попълнено + забравеното. Ама да се изкажат счетитата по-добре  newsm78

# 717
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Ей ама никакви не пишете, новата тема явно я искате за 1ви Април  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 39 764
Даре, квото си пуснала, пуснала. Коригиращите декларации са до днес. Всъщност ако става въпрос за фирмените декларации. За личните срока е края на другия месец.

# 719
  • Мнения: 13 984
Сигмето е права, ако е за фирмена хич няма смисъл да се коригира. А иначе има опция за корекция.

Общи условия

Активация на акаунт