На море в Гърция 2015 - II

  • 96 723
  • 789
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X

Напълно съм съгласна с теб,много ТИ Благодаря за инфото още веднъж,тъй като това беше много важно за мен при избора ми.  bouquet Наистина търсенето ми отне доста време,като за пръв път,но съм доволна,че избрах!Не защитавам никого,още по-малко бих искала да засягам някого,но не за пръв път,във форумите,които са създадени точно за взаимопомощ,човек не получава такава...
Изказвам собствено мнение(впечатление).. Simple Smile

Това не е вярно, но вече почти всеки втори пост бърка форума с туристическа агенция. Крайно досадно е да се отговаря по 1000 пъти на еднакви общи постове. Форумът предполага преди да попиташ, поне да знаеш за какво питаш. Това показва заинтересоваността ти и уважението към аудиторията. Което пък от своя страна изисква малко да се понапънеш и да попрочетеш... Ако те мързи - отиваш в тур оператор, плащаш и се надяваш да не са те излъгали в описанието.

# 751
  • Мнения: 940
Здравейте,искам да ви питам,може ли да се има доверие на този сайт,който е даден в темата: http://www.greek-hotels.ltd.bg/index1.htm

Благодаря ви! Simple Smile

# 752
  • Мнения: 11 323
Това е сайт на благоевградската туристическа агенция "Парти травел" (лиценз за ТО / ТА:
РК-01-6474)

Доколкото знам, има хора от форума, които са го ползвали. Аз лично - не съм и нямам впечатления.
Иначе човек може просто да ползва сайта за оглеждане и избор на хотел/студио и да се свърже директно със собственика на телефон или мейл. Разбира се, ако не говори езици или се чувства неуверен, туроператорите са за това.

# 753
  • Мнения: 25
Здравейте ,момичета Simple Smile Моля пишете ми някой пътувал ли е с България травел до Гърция? Имат много хубава оферта и се колебая дали да им се доверя . Имате ли  впечатления и от Бохемия травел ? Ще съм ви мното благодарна  ако споделите мнения  Heart Eyes

# 754
  • Мнения: 139
Здравейте,искам да ви питам,може ли да се има доверие на този сайт,който е даден в темата: http://www.greek-hotels.ltd.bg/index1.htm

Благодаря ви! Simple Smile
Коректни са! Ползвала съм ги преди време.

# 755
  • София
  • Мнения: 12 308
Здравейте,
утре заминаваме към Гърция, отново в Талата къмпинг, Ситония, но дочух за някакво заобикаляне и големи опашки на Кулата. Има ли нещо такова и налага ли се да се минава по друг маршрут?

# 756
  • софия
  • Мнения: 386
Айла,необходими ли са предварителни резервации за този къмпинг? Ние сме с кемпър и се чудех може ли на место да отседнем или трябва предварително да резервирам. Ще бъда благодарна за всякакво инфо.

# 757
  • София
  • Мнения: 12 308
дудулина нямам представа за кемпер, предполагам че има значение и месеца за който се интересуваш. Аз резервирам, но ние сме или в мобилна къщичка или сега в каравана под наем. Досега сме ходили края на юни само, тогава с нас бяха и приятели на палатка без резервация, не е имало проблеми. За кемпер предполагам, че сега също няма да има проблем, но във високият сезон може би се налага резервация. Най-лесно е като им пишеш, би трябвало бързо да ти отговорят.

# 758
  • Мнения: 11 323
дочух за някакво заобикаляне и големи опашки на Кулата. Има ли нещо такова и налага ли се да се минава по друг маршрут?
Има проблеми по маршрута, да. Добрата новина е, че все още няма сериозен туристически поток. Лошата е, че си има търговски трафик и че запушванията са непредвидими. На Петрич имаше още едно допълнително отклонение по 1 май и беше кошмар.
Отделно, че част от магистралата преди Дупница е отклонена към стария път през Долна Диканя, но това е само на връщане, на отиване ще си минете по нея.
Абе, не е добре.
Алтернативите са през Кюстендил и Македония и през Гоце Делчев-Илинден, и от двете няма особена файда за вас. Ако до пиковия летен сезон обаче не пооправят Е79, сигурно ще ги тестваме.

# 759
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 286
Този уикенд ще тестваме маршрута и в понеделник ще пиша Simple Smile

# 760
  • Мнения: 65
 Тази година решихме да почиваме в Гърция и по-точно на Халкидики, но на първа страница сайтовете са на аглийски. Има ли вариант за промяна на български?

# 761
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 286
Не са всички, даже на първите 2 си пише, че са български. Отделно можеш да ползваш гугъл преводач.

# 762
  • София
  • Мнения: 9 147
Здравейте   bouquet.
Видях, че се споменава носене на акт за раждане за дете. Ако си имаме брак с таткото и пътуваме заедно, необходим ли е акт за раждане или само паспорт на детето е достатъчен?
Споменахте по-назад в темата, че газът е по-скъп в Гърция (двойно почти) - това за пропан-бутана ли се отнася или за метана?
Някаква идея къде може да заредим най-близо до границата в БГ пропан-бутан по пътя от София за Никити  newsm78?
Освен големия талон на колата, трябват ли ни някакви специални карти, застраховки и т.н.?
Благодаря ви  Hug.

# 763
  • Мнения: 25
Здравейте отново Simple Smile Може ли да ми напишете фирми които организират ексурзии съссамолет до Санторини ?

# 764
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте отново Simple Smile Може ли да ми напишете фирми които организират ексурзии съссамолет до Санторини ?
абе хора,вие google нямате ли Crossing Arms
ето ти:
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1%8A%D1%81+%D1%81%D0%B0%D … dWbGcuGywOY_4HACA

Тази година решихме да почиваме в Гърция и по-точно на Халкидики, но на първа страница сайтовете са на аглийски. Има ли вариант за промяна на български?
тебе пък изобщо не те разбрах Tired

Общи условия

Активация на акаунт