Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Здравейте, записвам се и аз Simple Smile. Вече в 9 г.с., две бебенца в началото, а вчера след преглед вероятно със синдром на изчезващият близнак. Прекрасното е че, едното бебенце е идеално и се развива добре. Тихичко си поплаках, но сега събирам позитиви. Кандидат за термин с дата 29 Октомври 2015  Praynig
Успех на всички!  bouquet

# 46
  • Мнения: 152
Здравейте момичета, и аз да се запиша в новата ни темичка, вече като омъжена мама - сватбата ни мина като един миг, и сега си почивам, че утре съм на работа. Днес съм на преглед, ще пиша по късно как е минал. Хубав ден от мен на всички

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Delta Sierra , добре дошла и съжалявам за едното ти бебенце, тук при нас вече две бъдещи мами на октомврийчета преживяха същото, стискам палци за другото ти бебе  Hug
ladyjj , честито, да сте много щастливи и влюбени много години напред  Hug  bouquet Да се върнеш само с хубави новини от прегледа  Hug

# 48
  • Мнения: 6
Благодаря Roxanna Hug

Момичета, някоя от вас да е на фраксипарин? Какво мислите за мазането с крем против стрии на местата където са прилагани и се прилагат инжекциите? Дали няма опасност от някакво възпаление? и без това картинката не е цветуща - синки, бучки и т.н.
Аз съм на 0.3 всеки ден.

# 49
  • Мнения: 86
Гледам обсъждате покупки вече.Аз за сега нищо не мисля да купувам.За по- нататък много зависи от пола.Ако е момиченце съм оборудвана от до ,така че ..... Ще ми се разминат покупките.Но ако е момченце нямам нищо подходящо и ще падне пазар,но най -вероятно към 8-и месец.Е,предполагам ,че след като науча пола все нещо ще ме изкушава от време на време.                                                                

  Количката ми от каката е TFK Buggster - неутрален цвят и си я пазя за втора количка,защото е изключително удобна от Всякаква гледна точка,сега съм се спряла на Mima Xari ,но все пак има доста време.

# 50
  • Мнения: 804
Благодаря Roxanna Hug

Момичета, някоя от вас да е на фраксипарин? Какво мислите за мазането с крем против стрии на местата където са прилагани и се прилагат инжекциите? Дали няма опасност от някакво възпаление? и без това картинката не е цветуща - синки, бучки и т.н.
Аз съм на 0.3 всеки ден.
Здравей и добре дошла  Hug Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до термин! Аз съм една от мамите с вероятност за синдром на изчезващия близнак. Вероятност, защото при нас сърцето спря в малко по-късна седмица (13та) и още не сме сигурни. Имам още един мисед аборт преди 5 години. Пуснахме генетични изследвания да видим дали от там няма да излезе нещо. От тогава съм на фраксипарин. Но не съм започнала да се мажа още с нищо против стриите. Не съм се замисляла, но предполагам не пречи мазането.

# 51
  • Мнения: 190
Привет, момичета! Още не съм ви изчела, записвам се и след малко бягам от работа към яслата Simple Smile
Днес бях на БХС, чакам резултатите до няколко дни. Ами, питах АГто дали трябва да го правя, тя настоя, че трябвало... При мен тъпото е, че тази АГ уж ми е по здравна каса. но работи в един мед. център. А се записах в Правителствена и смятам там да си се следя основно. Не искам още да го казвам на старата ми аг, за да не ме отпише от следене по здравна каса. Тези от вас, които се следят на 2 места - знаят ли докторите ви за това? В най-лошия случай, мисля, че ще я засегна малко доки, но ще си остана за следене в Правителствена...
Връщам се да ви чета
 Wink

# 52
  • Italia
  • Мнения: 705
Благодаря Roxanna Hug

Момичета, някоя от вас да е на фраксипарин? Какво мислите за мазането с крем против стрии на местата където са прилагани и се прилагат инжекциите? Дали няма опасност от някакво възпаление? и без това картинката не е цветуща - синки, бучки и т.н.
Аз съм на 0.3 всеки ден.
Моя милост е на фраксипарин 0.4 от деня на трансфера,т.е. вече три пълни месеца. Синини имах само в началото,когато не избутвах въздуха. Сега само бучки. Мислех вчера да попитам докторката за разните кремове против стрии,но с пилешкия мозък забравих!  Laughing И аз си се чудя по тоя въпрос, но май ще се въздържа още месец от разни мазила... Thinking

# 53
  • Мнения: 66
За кремовете, аз използвах massage cream for stretch marks Na Palmers  с кокосово масло и от предните бременности, нямам нито една. Сега пак се мажа и съм много доволна...

# 54
  • Italia
  • Мнения: 705
Забравих да допълня- днес доки ми се обади с резултатите от БХС. Риска за Даун е 1:11000, другите са 1: 100000. Не се налага допълнителни изследвания.  Party
За първата страничка да се допълня- на 30 години съм, първа бременност, термин 12 октомври
Лека и спокойна вечер мамчета  Hug

# 55
  • Мнения: 6
shmoksi стискам палци всичко да е наред, при нас ще се потвърди следващата седммица. добре си направила изследвания, на мен фраксипарина ми е заради тромбофилия, еди какъв си генотип.

E_len и аз съм след трансфер (този път замразен), и мислех да използвам крема като овлажнител на корема, защото при първото инвитро преди няколко месеца имах хиперстимулация и сега си усещам пъпа болезнен и сърбящ,а корема само осърбящ... а сърбежа може и да е от зарастващите боцкания... знам ли вече...

Да допълня и аз за първата страничка - на 37 години съм, живея в София, първа бременност.

# 56
  • Italia
  • Мнения: 705
Делта Сиера, при мен също има сърбеж,най- вече около пъпа, странно е за мен как там се появяват бучки,като там не слагам фракси. newsm78 Сърбежа на моменти ме влудява. Казаха ми от клиниката,че можем да слагаме инжекциите и в ръката или в бедрата, но аз още съм само в коремчето..и точно заради бучките,сърбежите и тъмните точки на мястото на убождането,не смея да се мажа с каквото и да е.. ooooh!

# 57
  • Мнения: 104
Браво за хубавите новини, на предстоящите прегледи успех. Аз съм на 2. 04 на фм.
относно количката първия път бях с количка на бебетто и съм адски доволна. Сега може би пак ще съм с тази марка , но новата серия. За покупки ми е раничко, ако имаме момиченце няма да се наложи нищичко да купувам, имам безброй дрешки от малката, а и имам племенница на 5 месеца така че дрехи и неща за девойка колкото искаш. ако е момче ще пазарувам септември.
За прегледите аз не ходя по ЗК и не съм компетентна. Всичко си правя на частно.

# 58
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Елен в корема се усвоява най-добре .. мъжа ми е диабетик на инсулин и покрай него доста неща научих, това е едно от тях .. по-добре не го слагай в ръцете и най-вече в краката, понеже там има повече мускули и по-малко мазнини и боли повече Peace

# 59
  • Мнения: 3 199
E_len, поздравления за добрите резултати  Hug

И аз се чудя дали да информирам АГ-то си, че съм била на ФМ, все пак тя не ме е информирала за такава  newsm78 Може и нищо да не й казвам, да не ме помисли пак за всезнаеща.

Общи условия

Активация на акаунт