Бял списък за гр. Пловдив

  • 566 014
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Здравейте,някой може ли да ми препоръча добър педиатър ,за предпочитане в кв.Смирненски или в района. А под "добър" имам предвид спокоен човек,който знае как да се отнася с едно дете,знае какво прави и действа,като осъзнава какви ги върши,а не просто,защото "така трябва"...Незнам дали ще ме разберете,но просто искам педиатър за все още неродените ми деца,който наистина си върши добре работата и знае как да реагира в дадена ситуация,а не някой,който е излишно прехвален Mr. Green
Благодаря ви много Hug
От доста години сме при д-р Новакова - педиатър и личен лекар. В момента в кабинета работи повече майка й - д-р Златарева, също педиатър /знам, че едно време е била завеждаща детско отделение/. Много внимателни и спокойни. Изключителни специалисти  Peace
Кабинетът им се намира в ДКЦ 4, ул."Гергана"7  Peace
Разрови се из форума, има писано за тях, и от мен и от други майки  Peace

# 1 411
  • Мнения: 94
можете ли да ми кажете мнението си за доктор  Росен Петров относно следене на бременност

# 1 412
  • Мнения: 683
можете ли да ми кажете мнението си за доктор  Росен Петров относно следене на бременност


Аз съм доволна, бях с проблеми - миомни възли и съм доволна от него. Преди това смених много лекари.

# 1 413
  • Пловдив
  • Мнения: 5 043
И аз бях при него при втората си бременност. Доволна съм, също бях с проблеми, в петия месец мислех, че съм загубила бебето, бях дотогава другаде на ЖК, там ми казаха така, разстроена излязох от консултацията, една приятелка ме заведе тогава при него, той ме прие веднага, без направление, без заплащане, прегледа ме, обясни ми, успокои ме. Добър Човек е!   bouquet

# 1 414
  • Мнения: 683
И аз бях при него при втората си бременност. Доволна съм, също бях с проблеми, в петия месец мислех, че съм загубила бебето, бях дотогава другаде на ЖК, там ми казаха така, разстроена излязох от консултацията, една приятелка ме заведе тогава при него, той ме прие веднага, без направление, без заплащане, прегледа ме, обясни ми, успокои ме. Добър Човек е!   bouquet

С теб направо сме се абонирали за едни и същи лекари...  Grinning

# 1 415
  • Мнения: 455
Здарвейте!
Искам да добавя към елия списък още 2 лекари-Педиатри с главно П.Много съм доволна от тях и от хуманното им отношение.
Това са Д-р Анелия Балабанова-Окръжна болница,Детско отделение и Д-р Петър Николов-поликлиника Събота Пазар

# 1 416
  • Мнения: 18
здравейте един много голям вот за Ели Илиева-гинекологходих при нея на прегледи по време на бременноста следеше и казваше вси4ко което ме интересува дойде време да раждам жената ме попита решила ли съм къде а аз казах 4е не съм.обясни ми 4е всеки 4етвъртък присъства на секцевата. на следващата седмица отидох в окръжна приеха ме в 4етвъртък ме разрязаха тя и д-р Бел4ев завеждащия на секцевата извадиха на бял свят ето това хубаво слън4ице което виждате по-долу на снимките и никога не е казала искам пари.Адски съм благодарна на тази жена така 4е нека господ и даде много здраве. етооще няколко добри специалистид-рБоряна Чомпалова завеждащ отделение кардиолог-окръжна болница;д-р Хаджихристев и д-рДарбоклиев от кардиохирургиите на пещерска на 2 етаж-св.Георги;и не на последно място педиатърката ни от дкц Надежда д-р Драгоева

# 1 417
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Подкрепям напълно за д-р Ели Илиева. Тя проследи първата ми бременност, сега отново съм при нея. Каквото е казала е станало. Никога не претупва прегледите и въпреки че по каса се полагат три ехографа за цяла бременност, на всеки път тя гледа бебето на видеозона. Преди година отидох при нея с проблем от гъбички. Наред с диагностиката им ми направи и пълен преглед, вкл. ехограф на яйцниците, матката и гърдите . За някои е груба, но тя не спестява лоши новини или диагнози, ако има данни за тях.

# 1 418
  • Мнения: 1 792
Ели Илиева води и моята държавна консултация и през цялото време работеше в екип с другия ми гинеколог,д-р Пелев.Много съм доволна и аз.Сега всичките ми приятелки са при нея и несъжаляват.Виждала съм я и в черния списък но аз гласувам за нея с 2ръце.А за репродуктивни проблеми Пелев е златен. Hug

# 1 419
  • Пловдив
  • Мнения: 5 043
Ели Илиева е за Черния, не за Белия списък!
И аз съм я вписвала многократно там! Поста ми по -нагоре в темата се отнася точно за нея.
Тя ми водеше ЖК с второто дете до 5м., когато каза, че плодът е мъртъв, искаше да го маха! "Кво съм циврила! Млади сме били, щели сме да си направим друго?!!!" Това са нейни думи!

Отделно не ми беше пуснала нито едно изследване! Опитваше се да ми иска пари за изследването на антителата /аз съм отр. кръвна група/, което се оказа, че се поема от ЗК.

Еее, сега детенце живо и здраво, но не благодарение на нея!

# 1 420
  • Мнения: 1 102
Ели Илиева е за Черния, не за Белия списък!
И аз съм я вписвала многократно там! Поста ми по -нагоре в темата се отнася точно за нея.
Тя ми водеше ЖК с второто дете до 5м., когато каза, че плодът е мъртъв, искаше да го маха! "Кво съм циврила! Млади сме били, щели сме да си направим друго?!!!" Това са нейни думи!

Отделно не ми беше пуснала нито едно изследване! Опитваше се да ми иска пари за изследването на антителата /аз съм отр. кръвна група/, което се оказа, че се поема от ЗК.

Еее, сега детенце живо и здраво, но не благодарение на нея!

И аз чета с отворена уста по-горните постове за Илиева.  #Crazy
Напълно подкрепям че тя е водещата в Черния списък.

# 1 421
  • Мнения: 18
Съжалявам скъпи мои за някои лоша за някои добра.Бенджи наистина за мен е много добра жена все пак безгрешни няма на този свят не бива да я съдиш а да се радваш че детенцето ти е живо и здраво.Е бога ми за всичко жената ми помогна и не е искала нито един лев и най вече присъства на секциото ми не знам за другите ама аз много я уважавам..............а пък на който не му отърва да върви при другите никой не е задължила жената да се ходи при нея

# 1 422
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 867
Личното си мнение за Илиева съм писала в Черния списък. За цяла бременност едно кръвно не ми беше измерила, всичко на всичко едни изследвания...добре, че си бях здрава.

Но - тук е Бял списък. Всеки има право да си пише мнението от лекари, от които е доволен... дори повечето хора да не са на това мнение. Ако обичате, дискусията да не се продължава.

# 1 423
  • Мнения: 45
Бихте ли ми дали информация за д-р Мария Атмаджова-ВМИ.

# 1 424
Относно питането на Avia : "прерових почти цялата тема, търсейки името на добър стоматолог.Открих 3 имена и нито едно от тях не се повтаря  . Моля, препоръчайте ми добър зъболекар"


Горещо препоръчвам на вас и вашите деца д-р Ашур. Кабинетът му се намира на ул. "Костаки Пеев" 5, вх.Б на партера (в района на  Пловдивския университет). Аз и синът ми сме много доволни от работата на д-р Ашур, защото е професионалист. Работи много прецизно и внимателно.

http://www.ashoursdental.com/
 

Общи условия

Активация на акаунт