Нашата сватба през 2015 - тема 9

  • 54 130
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 18 599
Momi4eta trqbva da se pusne nova tema!

# 751
  • Мнения: 1 239
Зайче, много са ви хубави халките, много деликатни с гравираното Heart Eyes Бяло злато или сребро са, че не правя разлика Embarassed

# 752
  • Мнения: 528
Зайче, много са ви хубави халките, много деликатни с гравираното Heart Eyes Бяло злато или сребро са, че не правя разлика Embarassed

Благодаря! Бяло злато са, уж ги снимах без камера и на фокус, но светлината в офиса е много ярка и не са много хубави снимките. На живо ги обожавам вече  Crazy

# 753
  • София
  • Мнения: 23 194
Зая много са красиви халките ,ама ми заприличаха на сребърни да си призная  Blush  bouquet

Шоколадче браво за свършената работа.Красиви са ви поканите   bouquet

# 754
  • Мнения: 528
Зая много са красиви халките ,ама ми заприличаха на сребърни да си призная  Blush  bouquet

Шоколадче браво за свършената работа.Красиви са ви поканите   bouquet

Хахха, споко, ако бяха жълти нямаше да има чуденка, ама пусто като не ни е в кръвната група и на двамата   newsm11  Обожавам блясъка на сребро, защото е най-аристократичен според мен, ама като се сетя за цената им изобщо не се сещам за среброто.  hahaha Здраве да е- пари се печелят, а това е нещото, което остава след цялата дандания  Tada

# 755
  • Мнения: 936

Пени, ти към кой модел си се ориентирала.
Честито на всички момичета,които са си купили нови неща! Simple Smile

# 756
  • Мнения: 97
Alady i SilverTear честит сватбен ден момичета. Надявам се в момента да създавате едни страхотни спомени.
Много семейно щастие ви пожелавам както и на булките от миналата седмица, защото ги изтървах. Бъдете щастливо женени дъъълги години Simple Smile


Аз малко изостанах с новините около вас и ще трябва да наваксвам, но тези дни бяха само проблеми около организацията и нямах никакво време да вляза. Даже още не е ясно какво ще се случи с кетъринга ни и дали ще има, защото ни бяха казали някаква безумна сума, която направо ме разплака. Изпаднах в нервна криза  Cry Cry Cry В момента има малка светлинка в тунела, но има и доста въпросителни около залата, в която ще сме и направо откачам. Не знам какво ще се случва направо. Другата седмица ще имам новини. Стискайте ми палци всичко да е наред  Sick

# 757
  • Мнения: 171
Ами на горе си я представям горе долу така с дантела може и без ръкав, под бюста дантелата леко да прелива и надолу да става по-широка, но чак като класическите принцески, без обръчи. И най- долу дантела

# 758
  • Мнения: 92
Благодаря ти Мария 91 . Въпреки , че сега не изглежда обнадеждаваща аз вярвам , че ще стане много красива . Нямам търпение  да ми звъннат за пробата   car003  jumpuu
Да ви питам вашите сватбени фотосесии къде ще бъдат ??? Искам да измисля някое красиво място в София , защото няма да имам много време  ooooh! Whistling
Alady i SilverTear Честитоо момичета   bouquet Много семейно щастие ви желая . Нека в домовете ви цари   любов  и разбирателство .  newsm76

# 759
  • Мнения: 92
Да аз ходих да питам, казаха ми първия работен ден на ноември -2.11.2015. Църквата ни е в стария град и се чудим още дали да е в залата отсреща - Пълдин, или от централния на четвъртък пазара - изнесен ритуал в ресторанта.
Има ли някой от несебър или бургас? Там има един фотограф Иван Славов...някакви отзиви за него. Струва ми се добър

Страшен е !!!! С две ръце съм за него, прави уникални и различни снимки, не общоприетите пози  на които сме се нагледали Rolling Eyes но е и страшно зает, съвет от мен по - отрано да го тъсиш и запазваш.


Честито на щастливките тази седмица Alady , SilverTear и Бубулеса Бубълска пожелавам ви прекрасни сватби и многоооо щастливи мигове с половинките!!!!

Леле ама този фотограф е много добър ... Какви снимки има само  newsm09 Очите ми останаха  newsm20 .Не бях виждала такива снимки . Браво на момчето !

# 760
  • Мнения: 383
Alady , SilverTear и Бубулеса Бубълска,щастлив семеен живот ви желая!!!
Шоколадче,браво страхотна е роклята и поканите Simple Smile
Зая,халките са страхотни!

# 761
  • Мнения: 171
Даааа, просто съм влюбена в работата му. А другия който ми е резервен вариант е Борислов Чепишев. Но Иван е номер 1. Беше в Пловдин за сватбата на една позната....снимките бяха 1 път. Равен няма.
трябва да реша.. Чепишев който си е тук в Плд или да викна Славов от несебър

# 762
  • Мнения: 14 413
Шоколадче, роклята е разкош  Heart Eyes

Зая, халките са много красиви!

Нова тема утре - всичките данни от първа страница са ми в офиса...

# 763
  • Мнения: 18 599
Зая, хубави халки. Съгласна съм, че те остават и са най-важната покупка може би. Заслужава си да дадеш и повечко пари.Нашите излязоха доста по-малко, отоклкото очаквахме-430 лева, но пък страшно ми харесват.  Simple Smile
Шоколадче много ми харесва цялостната ти визия. Личи си, че вола е точно за тази рокля.
И сега малко за моите неща.Да ни ви товаря ако искате не го четете.
Скрит текст:
Момичета дядо ми е доста болен.Постоянно сме по лекари, вече се залежа и на никъде не върви. С два катеттъра е, не яде нищо и само лежи. А беше човек деен и бодър, постоянно работещ.
Сега съмсем се е отчаял.Не искам да дърпам дявола за опашката, но не знам какво ще стане.Ако успеем поне малко да го закрепим ще е добре.
Ох, много се притеснявам за него и ми е мъчно. Но каквото такова, знам че нищо не мога да сторя.
 Както отиват нещата няма да може да пътува и не знам кой ще се грижи за него. И баба ми може и да не дойде ако така стане. Друго си представях аз, но то ето човек не е застрахован от нищо....
Все пак се надвявам поне да може да присъства, най-важното и малко поне да се подобри ooooh!

# 764
  • Мнения: 383
 Miss_Bingley  Hug Дядо ти,милият много ще  се радва за теб,каквото и да стане!

Общи условия

Активация на акаунт