Име за момиченца с буквата А?

  • 12 411
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 4 311
Не видях дали някой е предложил Аглика? Струва ми се подходящо до Самуил и Вяра. Иначе от по-изчанчените - моя позната, но чужденка, си кръсти детето Алва. Рядко ми харесват такива, но това да.

# 61
  • Мнения: 1 027
На мен също Алиса ми е малко...по-приказно и не ми допада много. Съгласна съм за масовото, но пък хубаво Александър/Александра- на повечето им казват по фамилия даже :/ Е, имай предвид, че това ще е единственото и най-ценно, с което ще свързваш името- твоето дете...а не вс останали алесковчета Simple Smile
Аз нямам любимо име с А. Трудна буквичка ми е Simple Smile)) Но на фона на прекрасните имена на другите ти дечица- по-скоро бих избрала някое от тези- Аделина, Адриана, Албена...

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 311
Оф, и на мен Алиса много не ми е на сърце, нещо не ми се връзва с фамилията ни, Александра отива много повече. Не знам. Ако кръстя детето Алиса, то ще е, за да избягам от масовостта. Хич не обичам прекалено масовите имена, ама нали все пак името трябва да ми харесва, да носи смисъл, да е силно. Алиса ми е малко никакво, иначе не е лошо. Аделина ми е много близо до моето Ангелина, Адриана не ми харесва определено, а Албена се казва моята шефка, не искам да кръщавам детето си така. Наистина трудна буква се оказа.

# 63
  • Мнения: 5 259
Александра  Peace

# 64
  • Мнения: 892
Адела как ви се струва? Алмира и Атлияна?

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 10:49 от Eva111

# 65
  • София
  • Мнения: 4 385
Адриана и Алина. На галено Ади и Али. Звучат си съвместно

# 66
# 67
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
... а Албена се казва моята шефка, не искам да кръщавам детето си така.

   Шефката е до време, а детето - доживот.  Wink

# 68
# 69
  • Мнения: 501
Ариадна

# 70
  • Мнения: 505
Не видях дали някой е предложил Аглика? Струва ми се подходящо до Самуил и Вяра.

 Peace Peace Peace

# 71
  • Мнения: 1 572
Имах съученичка Аглика, много красиво и нежно дете, казваха и Агли (ugly). Асоциацията винаги присъства.

# 72
  • Мнения: 2 288
Задачата е непосилна, изключваш най-красивите имена с А, включително и своето. Направи компромис с някое от изискванията, и слушай интуицията си. Аз щях да предложа Арлина, като песента на Нова генерация, но вече са го предложили по-назад. Арлина, време е, от сън да се събудиш..

А Аида каза ли се вече?

# 73
  • Мнения: 1 412
Антонина

# 74
  • Мнения: 4
Името Александра е много масово наистина,но гласувах за него!Колебаех се между Александра и Андрея,но Анди на галено не ми харесва!С буквата А най-много харесвам Анелия!

Общи условия

Активация на акаунт