От Франция до България - превоз на покупките ни (23)

  • 76 624
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 143
И аз прочетох по-горе написаната информация, но въпреки всичко пуснах една поръчка вчера, която трябва да е доставена на фр. адрес на 05.01.2016 и ще стои там до 15.01. докато тръгне за Бг, дано всичко е  наред и сме по-сигурни в доставката на поръчките ни  Praynig Praynig Praynig

# 646
  • Стара Загора
  • Мнения: 137
            След 3 изчезнали пратки бих искала да Ви посъветвам да не поръчвате по празниците или поне до 15 януари. А маратонки никога не поръчвайте с този превозвач.Отнасях се скептично към оплакванията как изчезват все маратонки, но за съжаление се убедих лично в тези твърдения. Изчезнаха ми пратки получени на френски адрес на 20 ноември и на 23 декември. Според превозвача никога не  са получавани от него.Според проследяването обаче са. Отказвам се от Франция до поява на друг  превозвач. Адресът във Франция явно не е сигурен или пък куриера в този район не е читав. Не знам къде е проблема, но се отказвам да купувам подаръци на незнайни френски граждани. Лошото е, че чакам  още две пратки. Хубавото е , че в тях няма маратонки Simple Smile Ама то и в една от трите ми изчезнали нямаше.
       Моля се да си получа направените поръчки и сайта от които поръчах изчезналите да ми върне парите/някой от  нещата са изчерпани, а и не вярвам че ще стигнат до мен дори да ми ги пратят пак/.
       С този превозвач имам около 30 поръчки и съм ползвала много редовно всички предишни превозвачи . Досега нищо от никой превозвач не ми е изчезвало в т.ч. маратонки и техника. От ноември досега ми изчезнаха всички пратки от различни сайтове. Приключвам,  ако ще цените да са центови.

 П.П.  Тези, които ще продължат - плащайте с Paypal  и си упражнявайте френския. С някои сайтове кореспонденцията продължава около месец.

Последна редакция: вт, 29 дек 2015, 14:56 от VeLin4eto

# 647
  • Мнения: 874
VeLin4eto,това за най-новия превозвач ли става въпрос?  newsm09

# 648
  • Варна
  • Мнения: 18 212
VeLin4eto,това за най-новия превозвач ли става въпрос?  newsm09

И имаш ли неполучени пратки от Ларедут или липсващите са от други сайтове?

(ако трябва да съставим черен списък на фр. сайтове, от които доставките се губят)

Последна редакция: вт, 29 дек 2015, 17:00 от Хексе

# 649
  • Стара Загора
  • Мнения: 137
Да за новия. Оказаха  ми пълно съдействие, перфектна комуникация. Къде са пратките не стана ясно. Според мен изчезват преди да стигнат до тях.

# 650
  • Мнения: 258
Само един превозвач ли има в момента от Франция, момичета?

# 651
  • Мнения: 5 616
Да,само един.Коректни са хората,но вероятно нещо в адреса им там куца. Има отворени пликове с/без липсващи стоки ( маратонки).
Дано си оправят /сменят адреса. Peace

# 652
  • Мнения: 258
Да,само един.Коректни са хората,но вероятно нещо в адреса им там куца. Има отворени пликове с/без липсващи стоки ( маратонки).
Дано си оправят /сменят адреса. Peace
Дали ще ми направят акаунт днес, защото ми трябва веднага или са затворили вече за тази година?

# 653
  • Мнения: 5 616
Ние не може да ти отговорим,опитай на телефона ,даден на сайта. Любезен е човека,връща позвъняване,ако не вдигне веднага.Успех!

# 654
  • Мнения: 156
            След 3 изчезнали пратки бих искала да Ви посъветвам да не поръчвате по празниците или поне до 15 януари. А маратонки никога не поръчвайте с този превозвач.Отнасях се скептично към оплакванията как изчезват все маратонки, но за съжаление се убедих лично в тези твърдения. Изчезнаха ми пратки получени на френски адрес на 20 ноември и на 23 декември. Според превозвача никога не  са получавани от него.Според проследяването обаче са. Отказвам се от Франция до поява на друг  превозвач. Адресът във Франция явно не е сигурен или пък куриера в този район не е читав. Не знам къде е проблема, но се отказвам да купувам подаръци на незнайни френски граждани. Лошото е, че чакам  още две пратки. Хубавото е , че в тях няма маратонки Simple Smile Ама то и в една от трите ми изчезнали нямаше.
       Моля се да си получа направените поръчки и сайта от които поръчах изчезналите да ми върне парите/някой от  нещата са изчерпани, а и не вярвам че ще стигнат до мен дори да ми ги пратят пак/.
       С този превозвач имам около 30 поръчки и съм ползвала много редовно всички предишни превозвачи . Досега нищо от никой превозвач не ми е изчезвало в т.ч. маратонки и техника. От ноември досега ми изчезнаха всички пратки от различни сайтове. Приключвам,  ако ще цените да са центови.

 П.П.  Тези, които ще продължат - плащайте с Paypal  и си упражнявайте френския. С някои сайтове кореспонденцията продължава около месец.
Само маратонки ли изчезват  newsm78 .Исках да поръчам един чифт за мъжа ми,но след този пост вече се чудя.

# 655
  • Стара Загора
  • Мнения: 137
Днес са ми писали, че са намерили последните ми две пратки.  От тези две само едната е с маратонки. Предната, която е  от ноември и изчезна безвъзвратно беше с маратонки.
Дано се решат проблемите с френския адрес, тъкмо се появи превозвач с регулярни курсове.

# 656
  • Мнения: 217
От коя дата започват намаленията?

# 657
  • Мнения: 1 399
Случaйно дa знaете дaли превозвaчът предлaгa следнaтa услугa - дa зaплaти стокaтa вместо клиентa, aко сaйтa в който пaзaрувaме не приемa бг кaрти?

# 658
  • Мнения: 197
...както се оказва проблемни са френските доставки  за съжаление ooooh!

# 659
  • Мнения: 86
за съжаление и аз съм една от потърпевшите със сагата с маратонки. поръчка пусната на 17,11 чак днес слава богу се разбра че пари Нема и маратонки Нема. разговора с превозвача..... два месеца. пуснах диспут в пейпал после диспута стана на иск. днес пейпал реши че поръчката е доставена на адреса........ следователно гърмя с 32 евро. какъв е извода, че нашите съмнения че във франция се КРАДЕ се оказаха вярни. оттук на сетне очаквам превозвача да ми възстанови сумата защото нямам никакво намерение да правя подаръци на когото и да било..... от намаленията имам три поръчки Дай Боже да стигнат до мен вътре маратонки няма .... Rolling Eyes  приключвам с френските поръчки не центови ами ако ще и да ги подаряват ла редут. а относно комуникацията с ла редут гола вода.....възмутена съм Naughty

Общи условия

Активация на акаунт